-
Posts
40782 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Mysia_
-
Ukochana Tapinka w Niebie - Fredzio i Kropeczka z nami...
Mysia_ replied to Charly's topic in Już w nowym domu
Ciekawe jak Tapinka znosi rozłąkę z Moniką, na pewno nie może doczekać się jej powrotu :cool3: -
[quote name='Bjuta']Są fotki z nową panią! :) Nie wiem czy mogę przeklejać foty z ludziem, to przypominam link. [URL]http://www.rottka.pl/forum/kiara-juz-7-lat-czeka-na-dom-vt2973,60.htm[/URL][/QUOTE] Widzę, że nie tylko ja notorycznie podglądam wątek Kiary na tamtym forum :evil_lol: Bardzo podoba mi się ten wpis: "[COLOR=#000000][FONT=Verdana]O Kiarze można opowiadać godzinami zwłaszcza na etapie poznawania się. [/FONT][/COLOR] [COLOR=#000000][FONT=Verdana]To może napiszę krótkie podsumowanie Kiary [/FONT][/COLOR] [COLOR=#000000][FONT=Verdana]Kiara pięknie chodzi na smyczy przy nodze, reaguje na przywołanie lecz spacery luzem poza ogrodzeniem przynajmniej na razie nie wchodzą w grę ponieważ jest troszkę płochliwa i ciężko wyczuć jaki odgłos lub rzecz ją przestraszy a wtedy ostro przyśpiesza i mogłaby zwiać. [/FONT][/COLOR] [COLOR=#000000][FONT=Verdana]W domu Kiara jak się przestraszy np burzy zaskoczyła że u mnie najbezpieczniej i wciska się pod nogi na spacerze niestety leci przed siebie. [/FONT][/COLOR] [COLOR=#000000][FONT=Verdana]Od 3 dni co rano zawzięcie merda do mnie ogonem nie wiem dlaczego w ciągu dnia nie ale myślę że w dzień to ma mnie już dość [/FONT][/COLOR] [COLOR=#000000][FONT=Verdana]Drzwi w domu całymi dniami otwarte ale tylko ze 2 razy Kiara sama z siebie wyszła a tak to niestety leżakuje i czeka aż się z nia pójdzie [/FONT][/COLOR] [COLOR=#000000][FONT=Verdana]WADY KIARY: [/FONT][/COLOR] [COLOR=#000000][FONT=Verdana]- za grzeczna [/FONT][/COLOR][IMG]http://www.rottka.pl/forum/images/smiles/icon_biggrin.gif[/IMG][COLOR=#000000][FONT=Verdana] [/FONT][/COLOR] [COLOR=#000000][FONT=Verdana]- za miła [/FONT][/COLOR][IMG]http://www.rottka.pl/forum/images/smiles/icon_biggrin.gif[/IMG][COLOR=#000000][FONT=Verdana] [/FONT][/COLOR] [COLOR=#000000][FONT=Verdana]- za spokojna [/FONT][/COLOR][IMG]http://www.rottka.pl/forum/images/smiles/icon_biggrin.gif[/IMG][COLOR=#000000][FONT=Verdana] [/FONT][/COLOR] [COLOR=#000000][FONT=Verdana]- nie rozrabia [/FONT][/COLOR][IMG]http://www.rottka.pl/forum/images/smiles/icon_biggrin.gif[/IMG][COLOR=#000000][FONT=Verdana] [/FONT][/COLOR] [COLOR=#000000][FONT=Verdana]- nie niszczy [/FONT][/COLOR][IMG]http://www.rottka.pl/forum/images/smiles/icon_biggrin.gif[/IMG][COLOR=#000000][FONT=Verdana] [/FONT][/COLOR] [COLOR=#000000][FONT=Verdana]-nie gania kotów [/FONT][/COLOR][IMG]http://www.rottka.pl/forum/images/smiles/icon_biggrin.gif[/IMG][COLOR=#000000][FONT=Verdana] [/FONT][/COLOR] [COLOR=#000000][FONT=Verdana]- już zachowuje absolutna czystość w domu [/FONT][/COLOR][IMG]http://www.rottka.pl/forum/images/smiles/icon_biggrin.gif[/IMG][COLOR=#000000][FONT=Verdana] [/FONT][/COLOR] [COLOR=#000000][FONT=Verdana]Z nowym egzemplarzem chciałam troszkę popracować a tu mam gotowca który nie potrzebuje poprawek [/FONT][/COLOR][IMG]http://www.rottka.pl/forum/images/smiles/icon_sad.gif[/IMG]"
-
Dziadziuś vel Rambuś z chorym sercem - PILNIE POMOC FINANSOWA! :-(
Mysia_ replied to Mysia_'s topic in Już w nowym domu
[quote name='joaaa']Tak mi się wydaje, że miał wylew. Zresztą pisałam już o tym, myślałam, że przejdzie, ale jest tylko trochę lepiej.[/QUOTE] i jak się czuje teraz? Jakoś zniósł te potworne upały? :-( -
błagamy o szansę dla pięknego Kubusia! MA DOM:) wielkie oblewanie!!! :)
Mysia_ replied to Mysia_'s topic in Już w nowym domu
jaka mina :evil_lol: też pozdrawiamy :multi: ...marzą mi się takie domki dla wszystkich naszych psiaczków.... -
[quote name='Aleks89']No Mysia Twojego widziałem i już się śliniłem ,więc niech jedzie :P 11,5h w pociągu bd sie na niego patrzył.[/QUOTE] ejjj!!! ale widziałeś tylko na zdjęciach, na żywo Ci się nie spodoba... Mam nadzieję :D
-
[quote name='Estera']Rose, na rozmowy o pogodzie to ja jestem za młoda :shake: Aleks kochany Ty mój, ja nie straszylam, ja się wkurzyłam tylko :cool3: Mam nadzieję, że WSZYSCY do zlotu się rozruszamy troszeczkę, bo jak ma być tak jak na wątku to :shake: Ale jestem dobrej myśli :cool3: Atkaaaa dopisałam do Ciebie osobę towarzyszącą, bardzoooo się cieszę, że będziecie na 100% :loveu: Przypominam też, że w domkach są 2-osobowe kanapy, więc proszę napisać ew. kto z kim chce być w domku i kto z kim może być w łóżku :cool3: Domek największy zajmuję dla 1.Estera 2.Eliza 3.Asia 4.Basia 5.Ania 6.Martynka 7.Aleks 8.Patryk 9.Komar [B]10.Gosia 11.TZ Gosi[/B] Proszę się podzielić kto z kim w łóżku :eviltong: no i resztę proszę o ew. propozycje, jak nie to sama Was podzielę jak opiekunka na koloniach :diabloti: [/QUOTE] mam nadzieje, że to ja :evil_lol: Jakoś mi dziwnie jako Gosia :diabloti: Jak coś to mogę ewentualnie spać z moim TZ-em :eviltong: Esterko :loveu: wysłałam właśnie moja zaliczkę, ale dalej nie wiem czy TZ będzie na 100%, bo u niego z tą pracą różnie bywa :angryy: Wysłać za niego też czy się wstrzymać? Jak myślisz? [quote name='Aleks89']Rose-co ty mi z takim Biberem wyskakujesz.OBRZYDLIWY. Ma być w stylu Brazylijczyka/Włocha czyt. czarne włosy/łysy ,2-3dniowy zarost ,szczupły ,albo lekko umięśniony i najlepiej 30+ no i żeby był mojego wzrostu ,albo wyższy.[/QUOTE] ufff! Mój jest niższy od Ciebie, bardziej niż lekko umięśniony i nie ma 30 + :multi:
-
Rosmi poz.8026 to mała młoda sunia, która trafiła do naszego schroniska 7 lipca 2012 roku z opuszczonego domu zaraz koło schroniska, prawdopodobnie ktoś wyrzucił ją przy schronisku, a ona znalazła tam schronienie. Rosmi to bardzo miła i radosna sunia, chociaż w pierwszym momencie pochodzi do obcych osób trochę nieufnie. [img]https://lh6.googleusercontent.com/-dWzDwsWmmzc/T_1NOiyayTI/AAAAAAAAy08/NcBI9I6IA58/s512/8026%2520%253BRosmi.jpg.jpg[/img] [img]https://lh6.googleusercontent.com/-TZqXOiCEMfw/T_1NNhYONbI/AAAAAAAAy00/yxzcP8AfboM/s512/8026%253B%2520Rosmi.jpg.jpg[/img] [img]https://lh4.googleusercontent.com/-0IAf0JYCvZ4/T_1NO0bfhHI/AAAAAAAAy1E/Z4uGXly8dCA/s512/8026%253BRosmi.jpg.jpg[/img] Mutek poz.8027 to nieduży, młody psiak, który do naszego schroniska trafił 7 lipca 2012 roku z ul. Bytomskiej. Mutek jest wystraszonym pieskiem, widać, że kiedyś ze strony człowieka musiała spotkać go coś złego :-( Boi się gwałtownych ruchów, podniesionego głosu i na pewno nieznanych mu osób. Jednak kiedy już kogoś pozna to jest bardzo chętny na głaskanie i wspólną zabawę. [img]https://lh3.googleusercontent.com/-Mi0mnkatNgQ/T_1NW2kiB3I/AAAAAAAAy1U/ezIUhNWYoN8/s512/8027%253B%2520Mutek.jpg.jpg[/img] [img]https://lh6.googleusercontent.com/-uY3mkqNudbU/T_1NX1EJmzI/AAAAAAAAy1c/cdzfEk5L-hI/s512/8027%253BMutek.jpg.jpg[/img]
-
Cytrynka poz.8019 to około 8 tygodniowa sunia, która trafiła do naszego schroniska 5 lipca 2012 roku wraz z siódemką swojego rodzeństwa. Ktoś wyrzucił maluszki w worku na pole za ul. Rolnika! Pieski były przerażone, wychudzone, zarobaczone i całe w pchłach, prawdopodobnie wcześniej miały bardzo mały kontakt z ludźmi, ponieważ bardzo nas się bały :-( Teraz zaczynają już nabierać zaufania i przytulać się do nas. [img]https://lh3.googleusercontent.com/-09awCZPouQ8/T_1MlmwLYXI/AAAAAAAAyzk/t--Qr7o5nlM/s512/8019%253BCytrynka.jpg.jpg[/img] Oliwka poz.8022 to około 8 tygodniowa sunia, która trafiła do naszego schroniska 5 lipca 2012 roku wraz z siódemką swojego rodzeństwa. Ktoś wyrzucił maluszki w worku na pole za ul. Rolnika! Pieski były przerażone, wychudzone, zarobaczone i całe w pchłach, prawdopodobnie wcześniej miały bardzo mały kontakt z ludźmi, ponieważ bardzo nas się bały :-( Teraz zaczynają już nabierać zaufania i przytulać się do nas. [img]https://lh4.googleusercontent.com/-BTLXlDi851o/T_1Ms5FbZUI/AAAAAAAAyz0/un4o3s1TOSQ/s512/8022%253BOliwka.jpg.jpg[/img] Cytrusik poz.8023 to około 8 tygodniowy piesek, który trafiły do naszego schroniska 5 lipca 2012 roku wraz z siódemką swojego rodzeństwa. Ktoś wyrzucił maluszki w worku na pole za ul. Rolnika! Pieski były przerażone, wychudzone, zarobaczone i całe w pchłach, prawdopodobnie wcześniej miały bardzo mały kontakt z ludźmi, ponieważ bardzo nas się bały :-( Teraz zaczynają już nabierać zaufania i przytulać się do nas. [img]https://lh5.googleusercontent.com/-osF8aEEzFq4/T_1M8dCukyI/AAAAAAAAy0I/InDSk5UZr7I/s512/8023%253BCytrusik.jpg.jpg[/img] Pomarańczka poz.8025 to około 8 tygodniowa sunia, która trafiła do naszego schroniska 5 lipca 2012 roku wraz z siódemką swojego rodzeństwa. Ktoś wyrzucił maluszki w worku na pole za ul. Rolnika! Pieski były przerażone, wychudzone, zarobaczone i całe w pchłach, prawdopodobnie wcześniej miały bardzo mały kontakt z ludźmi, ponieważ bardzo nas się bały :-( Teraz zaczynają już nabierać zaufania i przytulać się do nas. [img]https://lh6.googleusercontent.com/-g5Sg1gYoa1M/T_1NFu3S12I/AAAAAAAAy0g/U3pqeUU891A/s512/8025%253BPomara%25C5%2584czka.jpg.jpg[/img]
-
Irsa poz.8011 to średniej wielkości, młodziutka sunia, która trafiła do nas 4 lipca 2012 roku z ul. Kempki razem z czterema szczeniakami, które urodziła w opuszczonej komórce. Jak się potem okazało to suczka, która już wcześniej mieszkała w jednym z pobliskich schronisk, ale była tak przerażona, że wykorzystała pierwszą lepszą sytuację, żeby stamtąd zwiać. Irsa to sunia, którą prawdopodobnie spotkało wiele złego ze strony człowieka, musiał też wiele razy zaznać głód i strach, jednak teraz jest w coraz to lepszej kondycji psychicznej. Irsa jest bardzo łagodna, nawet kiedy czegoś panicznie się wystraszy to nie próbuje gryźć. [img]https://lh6.googleusercontent.com/-Qw_w8mv818Y/T_1LK1kxhMI/AAAAAAAAyxM/LwzU1lXodpA/s512/8011%253B%2520Irsa.jpg.jpg[/img] Wuzetka poz.8012 to sunia, która na świat przyszła prawdopodobnie jakoś na początku czerwca 2012 roku. Do schroniska trafiła z ul. Kempki razem ze swoją mamą i trójką rodzeństwa, ich mama oszczeniła się w opuszczonej komórce [img]https://lh3.googleusercontent.com/-jLM9GG4iGdQ/T_1LU-Hi91I/AAAAAAAAyxs/B_1JaKX9Hgg/s640/8012%253B%2520Wuzetka.jpg.jpg[/img] Budyń poz.8013 to piesek, który na świat przyszedł prawdopodobnie jakoś na początku czerwca 2012 roku. Do schroniska trafił z ul. Kempki razem ze swoją mamą i trójką rodzeństwa, ich mama oszczeniła się w opuszczonej komórce. [img]https://lh6.googleusercontent.com/-2SsITqY1h5U/T_1LmRFDhcI/AAAAAAAAyyE/K3rNIgTuvko/s640/8013%253BBudy%25C5%2584.jpg.jpg[/img] Kisiel poz.8014 to piesek, który na świat przyszedł prawdopodobnie jakoś na początku czerwca 2012 roku. Do schroniska trafił z ul. Kempki razem ze swoją mamą i trójką rodzeństwa, ich mama oszczeniła się w opuszczonej komórce. [img]https://lh3.googleusercontent.com/-aVe9FGtjqA8/T_1L9-_W_3I/AAAAAAAAyys/8jSLDLfBzN0/s512/8014%253BKisiel.jpg.jpg[/img] Karpatka poz.8015 to sunia, która na świat przyszła prawdopodobnie jakoś na początku czerwca 2012 roku. Do schroniska trafiła z ul. Kempki razem ze swoją mamą i trójką rodzeństwa, ich mama oszczeniła się w opuszczonej komórce. [img]https://lh6.googleusercontent.com/-KlICCjtyPZA/T_1MRYVvohI/AAAAAAAAyy8/afjdg5eLnRg/s640/8015%253B%2520Karpatka.jpg.jpg[/img]
-
Julcia poz.k-1938 to młoda kotka, która do naszego schroniska trafiła 8 lipca 2012 roku z ul. Mrozka, ponieważ jej właściciel nie mógł się nią zajmować. Kotka jest oswojona, była w mieszkaniu i jest prawie zawsze chętna na pieszczoty. [img]https://lh4.googleusercontent.com/-UpHwLo85EMg/T_1KeJVWzaI/AAAAAAAAyv8/KN32On-qT4w/s640/k-1938%253BJulcia.jpg.jpg[/img] Wichura poz.8007 to mała, młodziutka suczka, która do schroniska trafiła 2 lipca 2012 roku z pod Lidla na ul. 3-go Maja gdzie była przywiązana prawie cały dzień! Wichura to bardzo wesoła i sympatyczna sunia, która jest bardzo łagodna i kocha wszystkich ludzi :) Oczywiście nic nie ma przeciwko innym pieskom, z którymi chętnie bawi się w wyścigi na spacerach. [img]https://lh3.googleusercontent.com/-lLzNZpKUZkI/T_1KvwVul2I/AAAAAAAAywM/-0UvrG43EiM/s512/8007%253B%2520Wichura.jpg.jpg[/img] Gomer poz.8009 to bardzo duży, kilkuletni psiak, który trafił do nas 4 lipca 2012 roku z ul. Pawliczka gdzie leżał na chodniku pod jakąś firmą. Gomer to łagodny i bardzo spokojny psiak, ładnie chodzi na smyczy, lubi się tarzać w trawie i być głaskany po brzuszku. [img]https://lh5.googleusercontent.com/-XFmy6eYvCfM/T_1K8gs1g7I/AAAAAAAAywk/87JN2eX5v3g/s512/8009%253BGomer.jpg.jpg[/img] [img]https://lh4.googleusercontent.com/-A9RAYEQhWAE/T_1K-ZuR1rI/AAAAAAAAyws/8Bsxal20wXM/s640/DSC_0057.jpg[/img]
-
[quote name='agumka']Zdejmuję Barego z tablicy! Wesołego domku Bariś :) Robię tablicę Malwince, śliczna jest szybko pójdzie. Czy Alpinkę też można ogłosić?[/QUOTE] Zanim Alipnka będzie do adopcji to jeszcze troche potrwa, bo dopiero będzie konczyć antybiotyk... Co do Malwinki to jak wszystkie psiaki w typie husky jest pod opieką "SOS Husky". [QUOTE=ania >;19331095]Slomka jakoś dużo sikała na spacerze i pod koniec saneczkowała. nie ma jakiegoś zapalenia czy coś?[/QUOTE] Trudno mi powiedzięc, bo w niedziele została adoptowana, ale jak narazie nikt do nas nie dzwonił, żeby był jakiś problem :) [quote name='martka1982']bardzo pilna sprawa! małżeństwo z zabrza adoptowało ze schroniska w Koninie 12letniego owczarka niemieckiego parę miesięcy temu dziś dostałam smsa,że chcą go uśpić jutro spróbujemy się dowiedzieć co na ten temat wie jego wet ale bardzo proszę kogoś z was o zrobienie pilnej wizyty w tym domu,żeby przekonać się czy faktycznie z Szarikiem jest już tak źle,że uśpienie to konieczność? sprawa jest naprawdę pilna, a my na odległość (jesteśmy w wielkopolsce) i wyłącznie poprzez rozmowy telefoniczne z tymi ludźmi nie jesteśmy w stanie wiele zdziałać oto wątek: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/218722-Szarik-w-ds-w-Zabrzu-Trzymajmy-kciuki-za-trudne-pocz%C4%85tki%21/page33"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/218722-Szarik-w-ds-w-Zabrzu-Trzymajmy-kciuki-za-trudne-początki!/page33[/URL][/QUOTE] byłam na wątku, miałam okazje poznać Szarika osobiście.... [quote name='Bjuta']Mysiu czy Demon (ten od Mangi) nadawał by się do hoteliku na miejsce Satyra?[/QUOTE] trudno mi powiedzieć czy dogadał by się z wszystkimi psiakami :-( [quote name='Aleksandra Bytom']nie przywieźli do was w ostatnim tygodniu dużego czarnego mieszańca?[/QUOTE] z ul. Pawliczka trafił taki [url]https://picasaweb.google.com/114650921578160203091/Gomer8009[/url] [quote name='Sabina02']Czy dzwonila ta Pani do Pani Lidii w sprawie Mikusia?[/QUOTE] [quote name='Bjuta']Nie wiem jak to sprawdzić. Pani Lidia nie zagląda na stronę. Chyba trzeba poczekać aż Mysia wróci z Pragi.[/QUOTE] nic mi na ten temat nie wiadomo....
-
Kochani, przyszłam tu z naszego zabrzańskiego wątku, ponieważ parę dni temu ktoś prosił tam o pomoc w odwiedzinach u psiaka... Akurat nie było mnie kilka dni, a wczoraj nie działało dogo... Miałam okazje poznać Szarika osobiście, jego właściciele byli z nim jakiś czas temu w naszym schronisku. Państwo pytali o jakieś młode sunie ONki, podobno do towarzystwa dla ich psiaka. Szarik miał wtedy jakiś opatrunek na łapie - chyba zranił sie na spacerze, pytałam tych Państwa też o jego uszka, bo było widać, że chore - mówili, że ma z nimi problemy od zawsze. Ani razu nie wspomnieli, że psiaka adoptowali dopiero co i to aż z Konina. Prawdę mówiąc zanim wydałabym im psiaka zastanowiła bym sie ze sto razy, oczywiście nie chce nikogo oceniać, ale pewnie same wiecie jak to z tymi adopcjami jest. Mam tylko do Was dwa pytania: czy ktokolwiek z Was był u tych ludzi na wizycie przed lub po-adopcyjnej? Czy wiecie u jakiego weta Szarik był leczony?
-
Alpina poz.7992 to starsza sunia w typie owczarka niemieckiego, która trafiła do nas 19 czerwca 2012 roku. Ktoś ją wyrzucił przy drodze prowadzącej do schroniska, był wychudzona i cała w ranach, miała tak długie pazury, że bardziej niż pewne, że musiała być trzymana w zamknięciu :-( Na szczęście Alpina wraca już do zdrowia - przyjmuje grzecznie leki i bardzo lubi jeść. Jest grzeczną suczka, ładnie chodzi na smyczy, raczej dogaduje się z innymi psiakami, chociaż wolałabym pewnie mieć swojego człowieka na wyłączność, bo ludzi bardzo kocha :) (zdjęcia tuż po trafieniu do schroniska) :-( [img]https://lh4.googleusercontent.com/-xpt6qLt5Fv8/T_MB3py6HtI/AAAAAAAAyVU/scy7jzLL4RQ/s512/7992%253BAlpina.jpg[/img] [img]https://lh5.googleusercontent.com/-Kz9FLHjiFz8/T_MCOeIY_4I/AAAAAAAAyVo/TS0BF0n2bMc/s640/Obraz%2520058.jpg[/img] [img]https://lh4.googleusercontent.com/-Ym-wxP4M7Fc/T_MCRtMCIsI/AAAAAAAAyWE/j3vt9e1uP60/s640/Obraz%2520076.jpg[/img] [img]https://lh5.googleusercontent.com/-eHbwfdZuRGU/T_MCN0rySMI/AAAAAAAAyVs/5QQoGko4v2g/s640/Obraz%2520060.jpg[/img] [img]https://lh4.googleusercontent.com/-qpZ8chpe-zY/T_MCTz3dfPI/AAAAAAAAyWY/KtnLaKMV9cM/s640/Obraz%2520078.jpg[/img]
-
Kondrat poz.7994 to duży, starszy psiak, który do schroniska trafił 19 czerwca 2012 roku z ul. Kondratowicza - biegł za sunią z cieczką, miał na karku ranę, prawdopodobnie pogryzł go jakiś inny pies. Kondrat jednak pomimo niemłodego wieku ma jeszcze w sobie mnóstwo energii i siły, jeszcze nie jednego mógłby zaskoczyć swoją radością życia :) [img]https://lh4.googleusercontent.com/-78GBmCfAxu8/T_L-6n6rDbI/AAAAAAAAyTg/4bLvDKjFcwc/s512/7994%2520%253BKondrat.jpg.jpg[/img] [img]https://lh5.googleusercontent.com/-7QrfYfG3O6c/T_L-8UPxvNI/AAAAAAAAyTo/KYc-N16Fsmk/s640/7994%253BKondrat.jpg.jpg[/img] Malwinka poz.79993 to średniej wielkości, młoda sunia w typie husky, która do naszego schroniska trafiła 19 czerwca 2012 roku z ul. Kondratowicza - była wtedy w trakcie cieczki. Malwinka jest bardzo łagodną i wesołą sunią, uwielbia długie aktywne spacery, ale też przytulanie. [img]https://lh5.googleusercontent.com/-_bHvfjIt8eE/T_MBmPCRwfI/AAAAAAAAyUk/Gkw-DCKnrmg/s640/7993%253B%2520Malwinka.jpg[/img] [img]https://lh3.googleusercontent.com/-9UHD31ZQ9Fc/T_MBqD0P45I/AAAAAAAAyVA/qfCUdMI4fFQ/s512/DSC_0588.jpg[/img] [img]https://lh4.googleusercontent.com/-Ffnk5jMRreo/T_MBn_v9ECI/AAAAAAAAyUs/sjLkWtqsYLI/s512/DSC_0582.jpg[/img]
-
Hiuston poz.8000 to nieduży, kilkuletni psiak, który do naszego schroniska trafił 26 czerwca z ul. Bytomskiej pomiędzy Zabrzem, a Bytomiem - biedak wpadł do studzienki kanalizacyjnej i nie potrafił się wydostać :-( Pomoc na szczęście przyszła szybko i piesek wyszedł z tego bez szwanku. Hiuston to bardzo miły siak, który uwielbia ludzi i długie spacery, a z innymi psiakami dogaduje się różnie - jedne bardzo lubi, a inne znowu trochę go denerwują ;) [img]https://lh6.googleusercontent.com/-Wnow7A-8sI4/T_L-oCofTjI/AAAAAAAAySs/WHW112NQVyQ/s512/8000%253BHiuston.jpg.jpg[/img] [img]https://lh5.googleusercontent.com/-wL8_w2bXeMQ/T_L-neC9xkI/AAAAAAAAySo/CvN9uZY5vtk/s512/8000%253B%2520Hiuston.jpg.jpg[/img] Luna poz.7999 to nieduża około 3 letnia sunia, która do naszego schroniska trafiła 25 czerwca 2012 roku z ul. Nowodworskiej - jej właściciele nie mogli już dłużej nią się zajmować. Luna jest bardzo delikatną i sympatyczną sunia, troszkę obawia się obcych osób, ale z łatwością można ją do siebie przekonać. Luna uwielbia biegać i bawić się, ale kocha też się przytulać :) Dogaduje się z innymi psami :) [img]https://lh4.googleusercontent.com/-r2XZgyxKIxw/T_L-xEEp2ZI/AAAAAAAAyTA/sfvxZ02p6_U/s640/7999%253B%2520Luna.jpg.jpg[/img] [img]https://lh4.googleusercontent.com/-3Ps52iAZUv0/T_L-y7K6bzI/AAAAAAAAyTI/uYzcmXLziG8/s512/7999%253BLuna.jpg.jpg[/img] [img]https://lh3.googleusercontent.com/-gCgH9eelUvo/T_L-ywYtaKI/AAAAAAAAyTM/0FsoIHwzUW0/s512/DSC_0549.jpg[/img]