-
Posts
40782 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Mysia_
-
wątek ogólny zabrzańskich bulowatych - czekają w schronisku!
Mysia_ replied to Mysia_'s topic in Już w nowym domu
Ojjj rzeczywiście akurat Wasza fundacja zajmuje się psiakami, których nie brakuje :-( -
moim daniem na prawdę dużo :) mieć, a nie mieć to różnica ;) Wszystkim bardzo dziękuję za takie wsparcie :)
-
Jaguś poz.8198 to około 3 miesięczny piesek, który do naszego schroniska trafił 31 października 2012 roku z ul. Jagiellońskiej gdzie podobno się przybłąkał. Jaguś jest bardzo wesołym psiakiem, uwielbia szaloną zabawę z innymi psiakami, ale też z ludźmi :) [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-DrX4PADGMqY/UJj9F2aoinI/AAAAAAAA9C8/tDCqaKdrKv8/s640/8198%3B Jaguś.jpg.jpg[/IMG] Szrekusia poz.8199 to mała, około 6 miesięczna suczka, która do naszego schroniska trafiła z Lecznicy na ul. Lipowej gdzie ktoś ją przyprowadził. Szrekusia to trochę wystraszona, ale bardzo miła i sympatyczna sunia :) [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-mymg2bNnly0/UJj9RLsuN3I/AAAAAAAA9DY/l-lfTNH0ktc/s640/8199%3BSzrekuś.jpg.jpg[/IMG] Saszka poz.8206 to malutka, około 8 tygodniowa sunia, która do naszego schroniska trafiła 4 listopada 2012 roku z ul. Staszica gdzie została znaleziona przez dzieci. Saszka uwielbia towarzystwo człowieka, lubi kiedy ktoś zwraca na nią uwagę , bawi się z nią i przytula :) [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-W8a4H_r1NjM/UJj94SKOAJI/AAAAAAAA9D0/99P4cg_zpCs/s640/8206%3B Saszka.jpg.jpg[/IMG] Łatusia poz.8207 to około 2 miesięczna suczka, która do naszego schroniska trafiła 5 listopada 2012 roku po tym jak ktoś przerzucił ją na schroniskowy wybieg, bidulka schowała się w budzie i czekała aż przyjdzie pomoc. Na szczęście Łatusi nic się nie stało, bo pomoc przyszła na czas i skończyło się tylko na strachu. [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-RsUta98A12U/UJj-QQYkkiI/AAAAAAAA9EI/oTVhzkaOYv0/s640/8207%3B Łatusia.jpg.jpg[/IMG] Jaszek poz.8208 to około 8 tygodniowy szczeniak, który do naszego schroniska trafił 5 listopada 2012 roku z ul. Reja gdzie podobno został znaleziony na ogródkach działkowych. Jaszek to uroczy maluch, który lubi się przytulić :) [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-EQCq0QqjDcA/UJj-aIZX87I/AAAAAAAA9Ec/W3PVLJIqnXM/s576/8208 %3BJaszek.jpg.jpg[/IMG]
-
Jakby ktoś miał chwilkę to można porobić jakieś zbiorowe ogłoszenia naszym szczeniakom :) Zbieram wszystkie razem: Maryś poz.8124 to uroczy około 5 miesięczny piesek, który do naszego schroniska trafił 2 września 2012 roku z ul. Kolbego. Maryś jest bardzo wesołym psiakiem, wszędzie go pełno, uwielbia być bliziutko człowieka, ale też chętnie bawi się z innymi pieskami. Niestety ma potwornego pecha i nikt go nie chce już od ponad 2 miesięcy :-( [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-Zwq8pn4b2Q0/UGL0EDb9bsI/AAAAAAAA514/2WqV3TpwOME/s640/8124%3BMaryś.jpg.jpg[/IMG] Kejo poz.8185 to mały, kilkumiesięczny psiak, który do schroniska trafił 18 października 2012 roku z Placu Teatralnego w Zabrzu. Kejo to wesoły psiak, chociaż bardzo grzeczny w porównaniu do innych szczeniaków. Uwielbia się przytulać i chodzić za ludźmi krok w krok :) [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-YDvQDikkgJU/UI_w1RF-R3I/AAAAAAAA848/dReT6rzC-Ng/s640/8185%3BKejo.jpg.jpg[/IMG] Rozalka poz.8188 to mała, około 3 miesięczna sunia, która do naszego schroniska trafiła 21 października 2012 roku, przyprowadziły ja do nas dzieci, które znalazły ją przywiązaną w lasku na przeciwko Tartaku przy ul. Bytomskiej. Rozalka j, który do naszego schroniska trafił 16 października z drugim pieskiem z ul. Tarnopolskiej, a podobno wcześniej zostały znalezione na polach w Mikulczycach gdzie ktoś je przywiązał.st jeszcze trochę wystraszona, dlatego potrzebuje właściciela spokojnego i opanowanego :) Najbardziej lubi kiedy może się przytulić i nikt jej nie zaczepia. [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-kHrYQzduRd0/UI_xv0sT3jI/AAAAAAAA850/wE40v5YY2Eo/s640/8188%3BRozalka.jpg.jpg[/IMG] Bozia poz.8167 to kilkumiesięczna sunia, która do naszego schroniska trafiła 3 października 2012 roku z parku przy ul. Okrzei. Bozia to przemiła suczka, która uwielbia bawić się i przytulać, w człowieka jest wpatrzona niczym w obrazek, a obcego obszczeka ;) [img]https://lh4.googleusercontent.com/-YbsCUMLn56o/UHK6CBPJGaI/AAAAAAAA6jA/HnXptbl0jes/s640/8167%3BBozia.jpg.jpg[/img] Tajfunek poz.8197 to około 3 miesięczny piesek, który do naszego schroniska trafił 30 października 2012 roku z ul. Wolności (Maciejów). Tajfunek jak na malucha przystało jest pełen energii, uwielbia zaczepiać wszystkich w koło i bawić się. [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-OlQ8YWxZwQg/UJj8-gKp8ZI/AAAAAAAA9Ck/fVp8UIJfPJs/s640/8197%3BTajfunek.jpg.jpg[/IMG]
-
[QUOTE=ania >;19920310]a ile moga miec Florek, Edgar, Akiro, Oktan, Laos? i czy ktorys z nich jest wykastrowany?[/QUOTE] Edgar około 10 lat, Laos jakoś 12 lat, Florek też pewnie z 12 :-( Akiro z 10, no i Oktan też pewnie.... żaden nie jest wykastrowany, zazwyczaj ze względu na wiek, albo to, że są na wybiegach i kojcach gdzie potem nie można ich dać od razu po zabiegu :-( W sumie same dziadki :-( [quote name='__Lara']Fernanda zgłosiłam już na wątek jamniczy. Jak się odnajduje w schronie? :([/QUOTE] Fernando ma swojego braciszka, wiec chłopaki razem sobie radzą :) Torresa chyba tez można dać na jamniki, bo wbrew pozorą bardzo posturą są podobni z Fernandem, obaj mają też zakończone uszka takimi frędzelkami :)
-
[QUOTE=ania >;19920226]piekny, wzruszajacy tekst do ogloszen! dalam Edmunda na psiegranemarzenia, ale nie wiem ile on moze miec lat? (wpisalam mu 10, ale mozna edytowac)[/QUOTE] no raczej więcej :-( myślę, że ponad 12 na pewno... Edmund zaczął już nam bardziej ufać, cieszy się na mój widok, wskakuje mi na kolana... czasem nawet zachowuje się jakby chciał się ze mną bawić :) bardzo mi przypomina mojego Uszusia :-(
-
ZDZIŚ - pies marzenie!!! - wciąż czeka na swój dom
Mysia_ replied to ania >'s topic in Już w nowym domu
Kreon to lek weterynaryjny... Aniu, no niestety dopytywałam się własnie o tych wirtualnych, i z wirtualnych opiekunów Zdzisia wpłaty są tylko od dwóch, w tym od szkoły, która ma miesięczną deklarację 20 zł... :) Tu nie chodzi o jakieś tam naciąganie, ale po prostu wszędzie wciąż brakuje pieniążków i na prawdę cieszę się, że tak fajnie się poukładało, że możemy też liczyć na pomoc TOZu/ schroniska, bo wiem, że w innych schroniskach to by było nierealne.... A Ty nie wiesz co teraz Zdziś je? -
dzięki :) jeśli dobrze zliczyłam to jest 100 zł, wysyłam jej do olalolaa :)
-
Amelia poz.k-2023 to starsza koteczka, która do naszego schroniska trafiła 17 października 2012 roku z ul. Siedleckiego, gdzie została znaleziona, w chwili znalezienie miała na szyi czerwoną obróżkę, niestety nikt jej nie szukał :-( Amelia bardzo źle czuje się w schronisku, widać, że potrzebuje ciszy i spokoju oraz kolan właściciela do własnej dyspozycji. [img]https://lh5.googleusercontent.com/-IY27cPebZfI/UI_ygsVbVBI/AAAAAAAA86w/mTj4_QXQfiI/s640/k-2023%253BAmelia.jpg.jpg[/img] Fabian poz.k-2024 to około 2 miesięczny kocurek, który do naszego schroniska trafił 22 października 2012 roku z Przedszkola na ul. Kopalnianej gdzie został podrzucony w kartoniku wraz z dwójką swoich braci. Wszystkie kocurki są trochę dzikawe, jednak nie są w żaden sposób agresywne - po prostu się boją, potrzebują troszkę czasu :) [img]https://lh4.googleusercontent.com/-a9LoMYIxycw/UI_yspEuEkI/AAAAAAAA87M/EHJLf7BxMSA/s640/k-2024%253BFabian.jpg.jpg[/img] Felicjan poz.k-2025 to około 2 miesięczny kocurek, który do naszego schroniska trafił 22 października 2012 roku z Przedszkola na ul. Kopalnianej gdzie został podrzucony w kartoniku wraz z dwójką swoich braci. Wszystkie kocurki są trochę dzikawe, jednak nie są w żaden sposób agresywne - po prostu się boją, potrzebują troszkę czasu :) [img]https://lh5.googleusercontent.com/-gNJ4iypERN4/UI_y1HZlVyI/AAAAAAAA87c/1M_Q3S9eWK8/s640/k-2025%253BFelicjan.jpg.jpg[/img] Franek poz.k-2026 to około 2 miesięczny kocurek, który do naszego schroniska trafił 22 października 2012 roku z Przedszkola na ul. Kopalnianej gdzie został podrzucony w kartoniku wraz z dwójką swoich braci. Wszystkie kocurki są trochę dzikawe, jednak nie są w żaden sposób agresywne - po prostu się boją, potrzebują troszkę czasu :) [img]https://lh5.googleusercontent.com/-jmsVPkKb6gI/UI_y9LbZTyI/AAAAAAAA87s/xl-VvrXmNQs/s640/k-2026%253BFranek.jpg.jpg[/img]
-
Rozalka poz.8188 to mała, około 3 miesięczna sunia, która do naszego schroniska trafiła 21 października 2012 roku, przyprowadziły ja do nas dzieci, które znalazły ją przywiązaną w lasku na przeciwko Tartaku przy ul. Bytomskiej. Rozalka j, który do naszego schroniska trafił 16 października z drugim pieskiem z ul. Tarnopolskiej, a podobno wcześniej zostały znalezione na polach w Mikulczycach gdzie ktoś je przywiązał.st jeszcze trochę wystraszona, dlatego potrzebuje właściciela spokojnego i [img]https://lh6.googleusercontent.com/-kHrYQzduRd0/UI_xv0sT3jI/AAAAAAAA850/wE40v5YY2Eo/s512/8188%253BRozalka.jpg.jpg[/img] Gruby poz.8189 to mały, kilkuletni piesek, który do naszego schroniska trafił 23 października 2012 roku z ul. Bytomskiej z mieszkania, z którego trafiło do nas łącznie 6 piesków z powodu eksmisji ich właściciela. Gruby to bardzo sympatyczny i łagodny psiak, tak jak pozostałe psiaki z tego mieszkania jest trochę wystraszony, nigdy wcześniej nie wychodził na spacerki i dopiero teraz uczy się po co one są, i jak na nich się zachowywać :) [img]https://lh3.googleusercontent.com/-4gQHLRmGLU8/UI_x5zSAy1I/AAAAAAAA86E/J7uuB-8sG80/s512/8189%253B%2520Gruby.jpg.jpg[/img] Maciek poz.8190 to mały, kilkuletni piesek, który do naszego schroniska trafił 23 października 2012 roku z ul. Bytomskiej z mieszkania, z którego trafiło do nas łącznie 6 piesków z powodu eksmisji ich właściciela. Maciek to łagodny psiak, chociaż tak jak pozostałe psiaki z tego mieszkania jest trochę wystraszony i nieufny, nigdy wcześniej nie wychodził na spacerki i dopiero teraz uczy się po co one są, i jak na nich się zachowywać - chociaż wyjątkowo szybko to łapie :) [img]https://lh4.googleusercontent.com/-bU58fIGeNEA/UI_yJTWXJjI/AAAAAAAA86c/IztP1iCWoSo/s512/8190%253BMaciek.jpg.jpg[/img] Keszi poz.k-2027 to około 4 miesięczna kotka, która do naszego schroniska trafiła 22 października 2012 roku z ul. Mikosza. Keszi to bardzo towarzyska kotka, która lubi rozrabiać z innymi kociakami i łasić się do ludzi :) [img]https://lh4.googleusercontent.com/-LIk18p-WmAk/UI_zD34lNvI/AAAAAAAA878/3AL9CLfjdFs/s640/k-2027%253BKeszi.jpg.jpg[/img] Koszi poz.k-2028 to około 4 miesięczna kotka, która 17 października 2012 roku z spuchnięta łapką trafiła do Kliniki Weterynaryjnej, z której 5 dni później przyjechała do naszego schroniska. Koszi to oswojona i prze miła koteczka, która lubi się tulić i bawić z innymi kotkami :) [img]https://lh4.googleusercontent.com/-8RI6CQZqdi8/UI_zNZC_I8I/AAAAAAAA88o/S3MYVuKZqRE/s640/k-2028%253BKoszi.jpg.jpg[/img]
-
Fernando poz.8183 to mały, kilkulatek w typie jamnika, który do naszego schroniska trafił 16 października z drugim pieskiem z ul. Tarnopolskiej, a podobno wcześniej zostały znalezione na polach w Mikulczycach gdzie ktoś je przywiązał. Fernando to trochę nieufny psiak i na początku na obce osoby zdarza mu się szczerzyć zęby, jednak przy bliższym poznaniu wiele zyskuje :) Ładnie chodzi na smyczy, jest mądrym i ułożonym psiakiem. [img]https://lh3.googleusercontent.com/-G_hUfNix_dI/UI_wZNU33mI/AAAAAAAA84A/AHlXBOHR0ZU/s512/8183%253BFernando.jpg[/img] Torres poz.8184 to mały, kilkuletni psiak, który do naszego schroniska trafił 16 października z drugim pieskiem z ul. Tarnopolskiej, a podobno wcześniej zostały znalezione na polach w Mikulczycach gdzie ktoś je przywiązał. Torres to wesoły i kontaktowy psiak - w przeciwieństwie do swojego "brata" jest ufny. [img]https://lh5.googleusercontent.com/-8D_aDMJtwMY/UI_wmDJ1osI/AAAAAAAA84g/yiCEJTffCsA/s512/8184%2520%253BTores.jpg.jpg[/img] Kejo poz.8185 to mały, kilkumiesięczny psiak, który do schroniska trafił 18 października 2012 roku z Placu Teatralnego w Zabrzu. Kejo to wesoły psiak, chociaż bardzo grzeczny w porównaniu do innych szczeniaków. Uwielbia się przytulać i chodzić za ludźmi krok w krok :) [img]https://lh3.googleusercontent.com/-YDvQDikkgJU/UI_w1RF-R3I/AAAAAAAA848/dReT6rzC-Ng/s640/8185%253BKejo.jpg.jpg[/img] Dudzia poz.8186 to malutka, młoda suczka, która do naszego schroniska trafiła 20 października 2012 roku z ul. Fitelberga. Dudzia początkowo bardzo boi się nowo poznanych osób, ale jak kogoś pozna to okazuje się strasznie wesołą i rozrywkową psinką. Dudzia uwielbia bawić i się szaleć, czasem jej zabawy przypominają bardziej kocie zabawy niż takie psie ;) Dudzia jednak jest pieskiem, który też nie pozwoli sobie na wszystko i raczej nie nadaje się do domu z małymi dziećmi. [img]https://lh3.googleusercontent.com/-2SdABDRfbx0/UI_xJI3zUPI/AAAAAAAA85M/VaPHb8NnZzE/s512/8186%253B%2520Dudzia.jpg.jpg[/img] [img]https://lh3.googleusercontent.com/-lDsyPGlCFEQ/UI_xJu7lV7I/AAAAAAAA85Q/DtfeUnv8cr8/s512/8186%2520%253B%2520Dudzia.jpg.jpg[/img]
-
Bercik poz.8177 to starszy psiak, w typie bernardyna, który do naszego schroniska trafił 10 października 2012 roku z ogródków działkowych przy ul. Jodłowej po śmierci swojego właściciela. Bercik podobno zawsze bardzo pilnował swojego Pana i chciał go bronić, ale w schronisku jest łagodny, chce się przytulać, a na spacerach ładnie chodzi na smyczy. Idealnie nadawałby się do domku z ogrodem, ponieważ jest też czujnym psiakiem i pewnie dobrze spełnił by się w roli stróża. [img]https://lh3.googleusercontent.com/-jI_nvc59nVc/UI_pHXuCkhI/AAAAAAAA80o/EjphZSdu1iU/s512/8177%253B%2520Bercik.jpg.jpg[/img] [img]https://lh5.googleusercontent.com/-et3FowMxdn4/UI_pHDvNiOI/AAAAAAAA80w/Rw3mdoosTWE/s512/8177%253BBercik.jpg.jpg[/img] Saba poz.8180 to mała sunia, która do schroniska trafiła 11 października 2012 roku z ul. Kościuszki razem z dopiero co narodzonym szczeniakami, które miewała po każdej cieczce. Saba to prze kochana suczka, która uwielbia ludzi, chociaż do obcych jest nieco nieufna. Saba lubi przytulać się i chodzić na spacerki. [img]https://lh5.googleusercontent.com/-3rKgqBic5UM/UI_pz3xezbI/AAAAAAAA82Q/RJqjQvnSGog/s512/8180%2520%253BSaba.jog.jpg[/img] [img]https://lh4.googleusercontent.com/-4bc9xWymmpg/UI_pzzf94_I/AAAAAAAA82U/XFyn8ahApVk/s512/8180%253BSaba.jpg.jpg[/img] Kuczik poz.8182 to mały, młodziutki piesek, który do naszego schroniska trafił 13 października 2012 roku z Centrum Handlowego M1 w Zabrzu. Kuczik to bardzo miły i towarzyski psiaczek, który bardzo lubi być blisko ludzi i innych zwierzaków, z którymi chętnie się bawi. [img]https://lh6.googleusercontent.com/-bcM8Nq11Yrs/UI_tVeNJlAI/AAAAAAAA83Y/cYbcLsQSHEY/s512/8182%253BKuczik.jpg.jpg[/img]
-
Szadon poz.8170 to dość dużym, kilkuletni psiak, który do naszego schroniska trafił 5 października z małą suczką, ktoś pozbył się ich przywiązując do schroniskowego płotu. Szadon to spokojny i bardzo mądry psiak, zgadza się ze swoimi współlokatorami, chodzi grzecznie na smyczy i uwielbia drapanie za uszkiem :) [img]https://lh5.googleusercontent.com/-KuCl535qRZ4/UI_mh1-yvyI/AAAAAAAA8xI/jfTA8uJMflc/s512/DSC_0401.jpg[/img] [img]https://lh5.googleusercontent.com/-nyN5DnipwXU/UI_megnDVYI/AAAAAAAA8w4/ZgUB1Ubha5M/s512/8170%253BSzadon.jpg.jpg[/img] Hathi poz.8174 to niemłody psiak w typie syberiana husky, który do naszego schroniska trafił 9 października 2012 roku, został podobno znaleziony w lesie przy ul. Czołgistów. Hathi ma silny charakter, uwielbia długi i energiczne spacery, raczej nie nadaje się do domu z innymi zwierzakami. [img]https://lh6.googleusercontent.com/-CNJcJtgrj8k/UI_m4QxN5CI/AAAAAAAA8xo/ewII12BTji0/s512/8174%253BHathi.jpg.jpg[/img] Szarik poz.8176 to malutki, starszy psiak, który do schroniska trafił 10 października 2012 roku z ul. Bytomskiej z mieszkania, z którego trafiło do nas łącznie 6 piesków z powodu eksmisji ich właściciela. Szariczek jest bardzo żywotny i wesoły, na spacerach skacze jak zajączek i wszędzie go pełno :) Na początku nie bardzo wiedział jak należy się zachować na dworze, ponieważ jego właściciel nie wyprowadzał psiaków na dwór, jednak najszybciej z wszystkich zrozumiał o co chodzi w spacerach i co na nich się robi :) [img]https://lh3.googleusercontent.com/-78Fu3gEmRKY/UI_oM6fYODI/AAAAAAAA8zk/pGxTEPQfv4U/s512/8176%253B%2520Szarik.jp%255Bg.jpg[/img] [img]https://lh4.googleusercontent.com/-Dtl7SaNsHt0/UI_oMmdGDhI/AAAAAAAA8zg/rlF2lYJpOio/s512/8176%253B%2520Szarik.jpg.jpg[/img]
-
Reksio poz.7941 to mały, młody psiak, który pierwszy raz do naszego schroniska trafił 8 maja 2012 roku po tym jak do schroniska przyprowadziła go Pani, której syn znalazł go w rejonie ul. Tarnopolskiej. Pani stwierdziła, że jednak Reksia chcą zatrzymać, ale prosili o pomoc w szczepieniach i odrobaczeniu, ponieważ nie było ich stać na zapewnienie tego psiakowi. Niestety teraz, po 5 miesiącach wrócił, bo jednak kobieta rozmyśliła się i już go nie chciała. Reksio to bardzo energiczny piesek, którego jest wszędzie jest pełno, uwielbia szaleć i zaczepiać wszystkich wkoło. [img]https://lh4.googleusercontent.com/-RHtZ0I178qY/UI_hPRGT5cI/AAAAAAAA8tY/mP2MUg3EwBs/s512/7941%253B%2520Reksio.jpg.jpg[/img] [img]https://lh3.googleusercontent.com/-qGiQ01p6bVM/UI_hPWBG4aI/AAAAAAAA8tg/oNYWy21qqc0/s512/7941%253BReksio.jpg.jpg[/img] Simpli poz.8144 to malutka, młoda suczka, która do schroniska trafiła 18 września 2012 roku z sklepu Sipmley przy ul. De Gaulle'a gdzie była przywiązana podobno prawie cały dzień. Simpli to bardzo wesoła i radosna sunia, prawdziwy z niej wulkan energii, uwielbia bawić się i przytulać :) [img]https://lh6.googleusercontent.com/-RvDC1x6jkgk/UI_kvnyUR-I/AAAAAAAA8uw/tuM0CF34ij0/s512/8144%2520%253BSimpli.jpg.jpg[/img] [img]https://lh6.googleusercontent.com/-UujmmA977cw/UI_kyoa84ZI/AAAAAAAA8u4/64Mdj8QslWY/s512/8144%253BSimpli.jpg.jpg[/img] Szada poz.8169 to mała, młoda suczka, która do schroniska trafiła 5 października 2012 roku razem z drugim psiakiem ktoś przywiązał je do schroniskowego płotu. Szada jest trochę nieufna i boi się obcych osób i gwałtownych ruchów, jednak przy bliższym poznaniu szybko okazuje się miłą psinką, która lubi zaczepiać do zabawy inne psiaki, a do pieszczot ludzi :) [img]https://lh3.googleusercontent.com/-WOzW8-0VdE8/UI_mE7-sRII/AAAAAAAA8wU/ny520XeCq9I/s512/8169%2520%253BSzada.jpg.jpg[/img]
-
Mongołek 7 lat temu odebrany właścicielowi, a do dziś boi się ludzi! :(
Mysia_ replied to Mysia_'s topic in Już w nowym domu
Bjutko, zabrzanie tak się trzymają razem czy specjalnie do zdjęć ich poustawiałaś? ;) -
Majk - po 7 latach pojechał do domu. I nie zamierza wracać!
Mysia_ replied to Bjuta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ingrid44']Rozsylajcie i Klikajcie cioteczki codziennie :) :) :)[/QUOTE] klikamy :) :) :) -
wątek ogólny zabrzańskich bulowatych - czekają w schronisku!
Mysia_ replied to Mysia_'s topic in Już w nowym domu
[quote name='doddy']Czy Zulka jest nadal w schronisku? Ogłaszam ją a może niepotrzebnie już?[/QUOTE] ostatnio miałam telefon z Twoich ogłoszeń, ale w domku są malutkie dzieci, trudno mi powiedzieć czy Ci ludzie sobie poradzą i co by Zula na to stwierdziła... Mają być 8 listopada w okolicach Zabrza, wtedy przyjechali by ją poznać... ale nie wiem czy coś w ogóle z tego będzie. Doddy a o Kendrze myślicie może coś? Bardzo się boję o nią zimą, bo bidulka już teraz trzęsie się z zimna :-( -
Dziadziuś vel Rambuś z chorym sercem - PILNIE POMOC FINANSOWA! :-(
Mysia_ replied to Mysia_'s topic in Już w nowym domu
[quote name='__Lara']Starość jest niefajna :([/QUOTE] okropna... :-( Spory odezw był z tego facebooka, fajnie, że są jeszcze tacy ludzie, którzy chcą jakoś pomóc....