Jump to content
Dogomania

SuperGosia

Members
  • Posts

    1667
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by SuperGosia

  1. [quote name='Asiaczek']No własnie! Myslę, że Supergosia nie będzie protestowała. To co? Jedziemy we trzy osoby busem, czy każda na własną rękę? pzdr.[/quote] Na wlasna reke nie mam mozliwosci :placz: :placz: :placz: Moze jednak busik, dziewczynki? Albo moze ktoras sie zlituje i mnie zabierze? Jestem bardzo chuda i pies tez. W dodatku ten ostatni jest hiper grzeczny, spytajcie Iwy-R, ktora nas goscila 3 ostatnie nocki :multi:
  2. Najwazniejsze, zeby uszka staly :diabloti: [B]Odrobaczenia, szczepienia, konsekwentnie karma jednej firmy dla szczeniat. Regularne konsultacje weterynaryjne.[/B] :shake: :shake: :shake:
  3. ['] ['] ['] Trzymaj sie Macko, jestesmy z Toba myslami.
  4. [quote name='Madźka'];) Cześć! jestem Madźka.Mam SHIH-TZU (strasznie linieje) i... jeszcze ma alergię na nie wiem jeszcze co.[/quote] Madzka, psy tej rasy NIE LINIEJA. NIGDY. eSstzu, dieta ma na pewno znczenie. Radze tez zmienic szampon - wlos tych psow ma specyficzne potrzeby. Zajrzyj w gr. IX w topic o Shih.
  5. SuperGosia

    Gorzów 2006

    [quote name='Marta Chmielewska']Chachachacha, jasne, jest jeszcze 3 lokata wolna :evil_lol::evil_lol::evil_lol: No to reszta nie ma już po co jechać :evil_lol: Lokaty rozdane :eviltong::evil_lol:[/quote] :placz: :wallbash: :placz:
  6. Polecam Ci stronke [URL="http://www.karusek.com.pl"]www.karusek.com.pl[/URL] sprzedaz wysylkowa - kongi i inne "psie" rzeczy - taniej, niz w sklepach. Jestem niezmiernie zaintrygowana teoria, ze pies zamkniety w klatce przestanie wyc. Niszczyc - tak, to oczywiste. Ale wyc? Whisper - jak juz kupicie klatke - koniecznie napisz, czy przestal. O tej wtyczce do gniazdka juz slyszalam i nawet widzialam u wetki. Nie wierze w to, ale tonacy brzytwy sie chwyta:evil_lol: .
  7. Tu masz namiary na tresera: [URL="http://www.tresura.info"]www.tresura.info[/URL] Szkolenia grupowe w soboty i niedziele w okolicach ul. Powsinskiej. Nie znam ceny zajec w grupie. Zajecia indywidualne - 80 zl/godz. "Wywiad" + obserwacja zachowania zwierzaka na jego terenie nie wchodzi w czas zajec - treser liczy sobie tylko za czas pracy z psem. Mozesz zadzwonic i sie zaptac o szczegoly.
  8. [quote name='Asiaczek']OK. Dzięki. Poczytam sobie i może coś wymyślimy. Termin mi pasuje. Pzdr.[/quote] Byloby super ;) Od pt. mnie nie ma na forum (tournee wystawowe po wielkopolsce:evil_lol: ), ale w pn. sie pojawie, mysl Asiaczku :lol:
  9. [quote name='Asiaczek'][B]SuperGosia[/B] - a kiedy konkretnie jest Wilno? Bo może ja bym się skusiła? pzdr.[/quote] Asiaczku tu masz link, a w nim link:lol: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=23627"]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=23627[/URL] Natomiast jak otworzysz ich strone glowna i klikniesz w wystawy (Vilno CACIB 5.08), to tam sie pokaze tez proponowana obsada sedziowska. Na drugi dzien sa klubowki, ale nie wszyskich ras :placz:
  10. Szukam transporciku na Litwę - Wilno- w sierpniu - bardzo mały piesek i wypłacalna właścicielka :cool3:
  11. [quote name='frruzia']moja tez czesto kladzie mi lape podczas glaskania ale jak sie wita tylko musze uwazac bo juz nieraz z "liscia" od niej dostalam, jakies nieskoordynowane ma te ruchy i lubi lapami powymachiwac[/quote] Z "liścia" dostawaliśmy z moim TZ bardzo często, jak Tysiek był mały. Teraz już po twarzy nie bije ;)
  12. [quote name='AnnaM']ooo super... :) bede mogła tam zajrzeć osobiście... :) a jaka to obroża półokrągła??[/quote] Wygląda to dosłownie jak rurka :lol:, a nie jak obroża "płaska". Nie mam fotki, na której byłoby ją dobrze widać niestety. Na stroni psiego stylu jest "rurka" w kolorze czarnym ze smyczą (zacisk, ale są też zapinane, a przynajmniej były) - niestety też nie widać dokładnie jak wygląda - trzeba zobaczyć w realu ;)
  13. [quote name='agula'] Staram sie go pilnować i jak widze, że zaczyna wąchać i czegoś szukać naczynam profilaktycznie krzyczeć:shake: ale czy to coś da na dłuższa mete? [/quote] Nie, nie, nie - nie krzycz na niego "profilaktycznie". Nie zwracaj uwagi na to, że się kręci i niucha, niech siknie przy Tobie. Dopiero wtedy, bezpośrednio po tym jak narozrabia, możesz go skrzyczeć, ukarać np. poprzez odizolowanie (jak u mnie) lub "obrażenie się" (ja się nie odzywałam do psa przez ok. godzinę jak coś nawywijał). Jeśli chodzi o problem Mariana, to myślę, że posikiwanie może brać się stąd, iż ten 1,5 roczny samiec rozwinął się płaciowo i to siusianie to taka cicha rywalizacja - jeden siknie, a zaraz potem drugi. Nie mam pomysłu, co zrobić, jeśli nie można psów przyłapać :shake:
  14. O, moj Tysiek to sie nauczyl, ze jak baaaardzo chce na rece, to trzeba stanac na tylnich lapach i machac przednimi. Wyglada to przekomicznie i slodko zarazem :loveu:
  15. Jeden z moch psow tak sie zachowuje, gdy nas odwiedza ktos z czworonogiem. Natomiast kiedy przebywal u nas tymczasowo szczeniak ten pies obsikiwal katy przez dwa dni, potem przestal. Ale ja na niego krzyczalam, a kiedy to nie skutkowalo za kare siedzial w innym pokoju i to chyba ostatecznie przewazylo - wolal przestac znaczyc teren i siedziec w towarzystwie niz siusiac i siedziec w odosobnieniu. Musisz dac do zrozumienia psu, ze takie zachowania sa niemile widziane. Oczywiscie, aby to zrobic, trzeba zlapac winowajce "na goracym uczynku". Staraj sie to zrobic jak najszybciej, zanim ten nawyk jeszcze bardziej sie poglebi.
  16. [quote name='warg2003warg']Organizujemy wspólny busik? Było by fajnie.[/quote] Ja bym byla chetna, mieszkam w W-wie. Jeszcze nie zglosilam, ale jakby sie transport znalazl :cool3: Prosze PW, maila lub tel.(dane na www). Moze byc tez ktos z samochodem - pies u mnie maly i grzeczny :)
  17. U nas wszystko w porzadku, czego i malym cockerkom zycze :lol:
  18. Dzis RC mi przeslal probki karmy dla Shih Tzu. Jamnikowi bardzo smakowalo :evil_lol: Shih tez zjadl i to bez namoczenia, wiec chyba dosc zjadliwe to papu. Qpki OK.
  19. "Rurke" akurat kupilam w W-wie - podaje adres [URL="http://www.psistyl.pnet.pl"]www.psistyl.pnet.pl[/URL] - prowadza tez sprzedaz wysylkowa, ale nie wiem czy sie oplaca, bo nie pamietam ile kosztowala. Bylo duzo kolorow; zielen, czerwien, zotly, pomaranczowy, bialy, czarny i chyba cos jeszcze.
  20. [quote name='Dinusia']Nam tez tak powiedzieli ;) ja jzu sie nie moge doczekac ale sie strasznie boje... co to bedzie jak zle ustawie psa albo nie bede wiedziala co robic? brr...[/quote] Jak nie będziesz wiedziała, sędzia Ci podpowie ;)
  21. SuperGosia

    Gorzów 2006

    [quote name='Iwa-R']Mam potwierdzenie..... niestety bez numerka :mad: a opłacowa wystawa w terminie :mad:[/quote] Ani potwierdzenia, ani tym bardziej numerka :diabloti:
  22. [IMG]http://img140.imageshack.us/img140/4575/pict38241vf.jpg[/IMG] Czy mnie wzrok nie myli, czy to GOLFISTA I BOG :cool3:
  23. [quote name='ursus']Ja wystawiałam i nie widziałam go prawie wcale, ale za ringiem mi się podobał............ Po kim on jest właściwie?? bo mi katalog gdzieś się podział...........[/quote] Moj katalog z lutowego Leszna tez gdzies wcielo. Miko mial isc tam w klasie z moim psem, ale sie nie pokazali, wiec ciekawa bylam jak wyglada, bo sie moze kiedys na ringu spotkamy. Na razie wiem tylko, ze jest rudy :evil_lol:
  24. [quote name='alqua']Oeparol ? A com to jest? Możesz troszkę więcej napisać?[/quote] Zawiera olej wiesiolkowy. Wiecej nie pamietam, a ulotka wyladowala prawdopodobnie w koszu, bo jej nie moge znalezc :roll: Polecila mi to hodowczyni westow/Shih Tzu. Wlos faktycznie lepiej rosnie - widze to, bo moj "wygryziony" siersciuch wlasnie obrasta.
  25. [quote name='Yaki']A moje chodza na ringowkach ,cieniutkich ,sliskich tylko maja wszyty szerszy pasek na srodku zeby nie cisnela w szyjke .Taka rade dostalam od doswiadczonego hodowcy wraz z pierwsza sunia.:lol:[/quote] Tez myslalam o takim rozwiazaniu, ale ktos sie wypowiadal, zeby psa nie prowadzac na ringowce :roll:
×
×
  • Create New...