Jump to content
Dogomania

Lulka

Members
  • Posts

    7399
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Lulka

  1. Olivka po miesiacu w klince pojechala wczoraj do hotelu w klinice rachunek wyniosl 780 zł hotel to 450 miesiecznie bardzo prosimy o pomoc, kazdy grosik sie liczy, moze jakis bazarek? plisss :-(
  2. spondyloze widac na rtg, sa to takie ostre krawedzie ktore sie robia na kregach sunia szuka przede wszystkim domu badz tymczasu obecnie jest w hotelu, koszt miesieczny 450 zł plus 17 zł fiprex co 3 tygodnie plus ewentualnie leki jak sie gorzej czuje kazdy grosik jest dla nas na wage zlota
  3. a jeszcze sie okazalo ze Barusiowi trzeba zdjac kamien bo ma tak okropny ze ma zapalenie dziasel :-( moze ktos zechcialby zasponsorowac psince taki zabieg? :modla: koszt to ok 150 zł
  4. [quote name='MyrkurDagur']Właśnie wpłaciłam dla Misi parę groszy ;) Na razie 30 zł, ale będę o niej na pewno pamiętać, to jeszcze coś dorzucę ;)[/quote] dzieki serdeczne :loveu::loveu::loveu: 1 post moze tylko Iza, ale jest ciagle w rozjazdach za psami i nie ma za bardzo kiedy :shake: tu sa aktualane fotki i tekst [url=http://www.allegro.pl/item602431958_milka_mix_owczarek_niemiecki_juz_tyle_przeszla.html]Milka mix owczarek niemiecki juz tyle przeszła (602431958) - Aukcje internetowe Allegro[/url] jesli moze ktos pomoc w oglaszaniu bedziemy wdzieczne
  5. juz podaje na pw najserdeczniej dziekuje :loveu: Misia juz super, lobuzuje, ciagle ja zakraplam ale i tak ma kleszcze :placz:
  6. Olivka siedzi w klatce i sie drapie, dostala juz mega mase lekow i nic nie pomaga :shake: rachunek ponad 500zł :placz: pomozcie cioteczki prosze bo w leb se strzele przez te psy ...
  7. wszystko super, jest grzeczny, zdrowy, dogadal sie nawet z samcem. Na codzien ma kolezanke i kochajaca pania i nic mu wiecej do szczescia nie potrzeba :loveu::loveu::loveu:
  8. doszlo od Ciebie 50 zł bardzo dziekuje :loveu: nie ma deklaracji comiesiecznych, psiaki utrzymuje z bazarkow i swojej kasy, niestety Bari to nie jedyny psiak jest jeszcze Rozi, Miska i rottki - sporo tego :shake:
  9. bardzo serdecznie dziekuje za wsparcie :loveu:
  10. [quote name='Worel']juz nie pamietam, a czasu brak, by przeczytac watek....czy Krolewna ma ogloszenia? czy ona oprocz domku czego nie potrzebuje? chocby zabawek....do zabijania czasu....:-([/quote] ma ogloszenia ale wiadomo czym wiecej tym lepiej choc jeszcze ani razu nikt nie zadzwonil :-( Rozi nie bawi sie zabawkami, nie bardzo je zna siedzi teraz w boksie z psiakiem i dobrze sie z nim dogaduje
  11. Yana ooooooooooooooooogroooooooooooomne dzieki :loveu: nie wiem z czego bym oplacala te psy bez pomocy z Twoich bazarkow
  12. [quote name='bico']dorzucę wieczorem 50 zł. jest gdzieś numer konta?[/quote] dzieki serdeczne :loveu: wysle pw;)
  13. w tej chwili jest nieoplacone od 15.03 czyli dlug 150 zł, brakuje tez nastepnych 150 zł na nastepne 15 dni :placz:
  14. bardzo prosze o pomoc dla Miski :-( juz nie wiem co robic :placz:
  15. niestety nadal czeka w hoteliku zdjecia sa w pierwszych postach
  16. czy jest tu ktos z Augustowa?
  17. dzieki Yana ostatanio te moje cegielki w ogole nie idą ..... sunia w klinice nadal, najgorsze ze nie mamy pomyslu co z nia dalej, nie mamy tez kasy :shake:
  18. [quote name='Pianka']czyli jak dlugo? Ostatnio Aktywny: 28-02-2009 [COLOR=#434951]20:37[/COLOR] hmm, może poczekaj do kwietnia, jak się nie odezwie to wystaw jeszcze raz. [/quote] no bedzie kolo roku :evil_lol: na początku była wymiana pw, a potem już moje bez odpowiedzi co do spotkania bądz wysyłki.
  19. Miska juz lepiej dzieki dziekuje za kady grosik :loveu:
  20. po staremu, siedzi w kojcu...nikt o nia nie pyta :-(
  21. o Misie nikt nie pyta, nikt nie dzwoni ....:shake:
  22. nie mam wplaty od dluuuugiego czasu od [COLOR=red]Karilka[/COLOR] oraz [COLOR=red]*ziba*[/COLOR] mimo wielokrotnych pw zero odzewu - prosze o wyjasnienie mam rowniez rzeczy osoby o nicku elainfo, kasa doszla sto lat temu ale chyba ciotka nie chce tych rzeczy bo mialysmy sie spotkac, nie doszlo do przekazania, chcialam wyslac, ale pisze od dlugiego czasu pw i bez odzewu. Co mam zrobic? czy wystawic te rzeczy od nowa? Sprawa sie ciagnie juz baaaaaardzo dluuuugo :roll:
  23. dziekuje serdecznie :loveu:
×
×
  • Create New...