-
Posts
7399 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Lulka
-
no Barus teraz odlotowy kawaler ale bez jajek wiec wiecie :diabloti:
-
Bari juz po, czuje sie bardzo dobrze, ma staruszek krzepe ze hej dziekuje kochani za kciuki i za pomoc finansowa :multi:
-
mega chuda rottka z guzami - zostaje w DT na zawsze:)
Lulka replied to Lulka's topic in Już w nowym domu
dzieki za info Kiara dostala wczoraj nastepny zastrzyk, byla bardzo dzielna :loveu: -
juz wysylam, dziekuje serdecznie :loveu:
-
mega chuda rottka z guzami - zostaje w DT na zawsze:)
Lulka replied to Lulka's topic in Już w nowym domu
dzieki kochane :loveu: sunia ma na imie Kiara a Kasia jest przekochana, ma juz na tymczasie bardzo starego, bardzo chorego Baltazara (tez rottek) sunia tak Kasie pokochala, ze niestety wyje i szczeka caly dzien i calą noc :mad: -
mega chuda rottka z guzami - zostaje w DT na zawsze:)
Lulka replied to Lulka's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/P1080483.jpg[/IMG] [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/P1080489.jpg[/IMG] [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/P1080485.jpg[/IMG]_________________ -
mega chuda rottka z guzami - zostaje w DT na zawsze:)
Lulka replied to Lulka's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/P1080474.jpg[/IMG] [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/P1080473.jpg[/IMG] [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/P1080468.jpg[/IMG] [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/P1080466.jpg[/IMG] [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/P1080462.jpg[/IMG] _________________ -
Na dogomanii na watku zbiorczym schroniska w Ostrowii pojawilo sie info o zabiedzonej rottweilerce. Dzieki KasiD sunia mogla opuscic schron i zamieszkac z Baltazarkiem w DT. Sunia jest wylękniona, ale ciekawska, wiec szybko udaje sie nawiazac z nia kontakt. Jest chuda jak nieszczescie, ale mimo wszystko piekna i kochana. Sunia pierwszego dnia miala okropna biegunke, dostala leki, poprawilo sie. Na wszelki wypadek zrobilysmy krew i dzieki Bogu, bo okazalo sie wczoraj wieczorem, ze mała ma babeszje [IMG]http://www.forum.rottweiler.sky.pl/images/smiles/smutasek4.gif[/IMG] a po zachowaniu nie bylo widac zadnej choroby, sunia jadla, pila, byla wesola. Choroba nie zdazyla zaatakowac na szczescie nerek ani watroby, 4 zastrzyki w dupsko, ajutro i we wtorek powtorka z antybiotyku. Jak tylko wydobrzeje czeka ja operacja wyciecia sutkow, bo ma niestety bardzo brzydkiego guza na conajmniej dwoch sutkach [IMG]http://www.forum.rottweiler.sky.pl/images/smiles/smutasek4.gif[/IMG] miejmy nadzieje, ze bedzie dobrze. [B]bardzo prosimy o wsparcie na pokrycie dotychczasowych wydatkow :modla: i pomoc w oplaceniu sterylki polaczonej z wycieciem sutkow :-([/B] [B]krew plus badanie: 70 zł[/B] [B]leki na babeszje: 100 zł[/B] [B]plus kurczaki, ryzyk itd[/B] [B]jesli moze ktos zasponsorowac dobra karme dla sunie bedziemy tez mega wdzieczni bo z kasa u nas ponizej zera [/B] a oto pieknota: [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/P1080454.jpg[/IMG] [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/P1080451.jpg[/IMG] [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/P1080481.jpg[/IMG] [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/P1080479.jpg[/IMG] [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/P1080475.jpg[/IMG]
-
kochane ciotki :loveu::loveu::loveu: wielkie wielkie dzieki ze sie tu zjawilyscie i na zabki Barusia nazbieralyscie :multi: zabieg jutro rano ja przepraszam, ze tak rzadko wpadam, ale mamy chorego psa i suke z babeszja i glownie siedze po klinikach :-( nawet nie mam czasu zalozyc watkow nowym psom :shake: naprawde dziekuje za kazdy grosik i trzymac plisss kochaniutkie jutro za niego kciuki bo juz nie mlodzieniaszek z niego
-
dzieki wszystkim za pamiec i pomoc Rozalce nikt o nia nie dzwoni, nikt :-(
-
bardzo bardzo serdecznie Ci dziekuje :multi::loveu:
-
Bico - Twoja wplata dotarla, dzikeuje Ci serdecznie :loveu: tak czy inaczej zeby bedzie mial zrobione, zostanie jak zwykle dlug ale pies najwazniejszy na pw dostalam tez prosbe o konto wiec jeszcze jedna cioteczka pomoze za co najserdeczniej dziekuje
-
[quote name='bico']tak ja obiecałam, dorzuciłam 1/3 kwoty potrzebnej Barusiowi na zabieg;)[/quote] ogromnie dziekuje jesli ktos moze jeszcze sie dorzucic bede bardzo bardzo bardzo wdzieczna :loveu:
-
Uwaga!Kto nie wpłacił, kto nie wysłał :) Wyjaśnienia i Czarna lista.
Lulka replied to Czarodziejka's topic in Bazarek
tez zglaszalam Karilke i *ziba* czy juz cos wiadomo? -
skrajnie wycieczona sunia z piekła w Pawłowie. JUZ W DOMU!!!
Lulka replied to Lulka's topic in Już w nowym domu
ciagle mi nie po drodze niestety Olivka prosi o wsparcie na hotelik i na oplacenie długu :placz: -
[quote name='bico']dorzucę grosik;), całości nie dam rady zasponsorować:shake: zrobię przelew po Świętach, mam nadzieję, że Bari jakoś przetrwa i ktoś jeszcze się dorzuci:roll: Lulka, ile Ty masz psów na utrzymaniu? Czemu nie ma na nie żadnych deklaracji miesięcznych od innych osób?:roll: ps-nie mam netu przez Święta.[/quote] dzieki serdeczne :loveu: na utrzymaniu mamy teraz: [B]Olivka - zaglodzona na maxa sunia - hotel 450 zł [/B][URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/skrajnie-wycieczona-sunia-z-piekla-w-pawlowie-blagamy-o-wsparcie-na-leczenie-133706/"][COLOR=#000000]skrajnie wycieczona sunia z piekła w Pawłowie. Błagamy o wsparcie na leczenie.[/COLOR][/URL] [B][FONT=Verdana]Bari - Starszy psiak z ulicy - hotel 300 zł plus karma[/FONT][/B] [FONT=Verdana][COLOR=#000000][URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/starszy-pies-lezy-na-chodniku-na-popieluszki-warszawa-pilnie-dt-zbiorka-na-hotel-127151/"]http://www.dogomania.pl/forum/f28/st...-hotel-127151/[/URL][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Verdana]Rozi – czyli świnka po wypadku ze spondylozą i zmiażdżonymi kregami - hotel 450 zł - na 350 zł są sponsorzy[/FONT][/B] [B][FONT=Courier New][COLOR=#000000][url=http://www.dogomania.pl/forum/f28/dramat-swinki-zmiazdzone-3-kregi-szyjne-spondyloza-szukam-jej-dt-na-dozycie-125455-new/]DRAMAT Świnki - zmiażdzone 3 kręgi szyjne i spondyloza - szukam jej DT na dożycie - Strona 21 - Dogomania Forum[/url][/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Verdana]Miśka – katowana latami przez właściciela - hotel 300 zł plus karma[/FONT][/B] [B][FONT=Courier New][COLOR=#000000][url=http://www.dogomania.pl/forum/f28/miska-wyrwana-z-rak-kata-szuka-pilnie-domu-prosimy-o-pomoc-22680-new/]Miśka wyrwana z rąk kata szuka pilnie domu!Prosimy o pomoc! - Strona 94 - Dogomania Forum[/url][/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Verdana]Czarli i Fizo - szczeniaki uratowane z ulicy, już 7 miesiecy w DT u Izy - koszt to 2 worki karmy miesiecznie czyli ok 150 zł[/FONT][/B] [B][FONT=Courier New][COLOR=#000000][url=http://www.dogomania.pl/forum/f28/jacus-placus-dzieciaki-ulicy-zbyt-dlugo-na-tymczasie-pomozcie-115562-new/]Muszę gdzieś ulokować moje kochane tymczasy-pomoc na hotel potrzebna ! - Strona 21 - Dogomania Forum[/url][/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Verdana]Dyzio - szczeniak 5 miesieczny znaleziony na ulicy - tez u Izy - karma ok 50 zł[/FONT][/B] [B][FONT=Courier New][COLOR=#000000][url=http://www.dogomania.pl/forum/f28/kolejny-szczeniak-sam-na-jezdni-pilnie-dt-jakiekolwiek-pomysly-wawa-127917-new/]kolejny szczeniak sam na jezdni....PILNIE DT...jakiekolwiek pomysły - WAWA - Strona 6 - Dogomania Forum[/url][/COLOR][/FONT][/B] [B]3 miesieczne szczeniaczki uratowane przed Chrycynnem - 1 sunia w hoteliku po 5 zł za dobe plus karma[/B] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/dwie-maluteczki-tylko-chwilowo-uratowane-przed-chrcynnem-130792/?highlight="][COLOR=#000000]Dwie maluteczki tylko chwilowo uratowane przed Chrcynnem ![/COLOR][/URL] no i do tego wszelkie szczepienia, odrobaczenia, fiprexy co 3 tyg po 16 zł za sztuke, sterylizacje i kastracje czemu nie ma stalych wplat? bo nikt sie nie zaoferowal :shake: dlatego jestemy wdzieczne za kazdy bazarek, za kazda zlotowke
-
[quote name='Worel']Czyli bazarki jak najbardziej? :cool3:[/quote] ojej no jasne z pocalowaniem reki :modla: ja zapraszam na nowe bazarki z mojego banerka
-
skrajnie wycieczona sunia z piekła w Pawłowie. JUZ W DOMU!!!
Lulka replied to Lulka's topic in Już w nowym domu
[quote name='fona']Lulka, jeśli się sprzeda woda, będę miała 50 zł dla suni. Odbierzesz od Nikak te materace? Proszę... [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f99/estee-lauder-pure-white-linen-edp-50-ml-prezent-135388/#post12117326[/URL][/quote] dziekuje serdecznie :loveu::loveu::loveu: mialam dzwonic i sie umawiac ale jak wyszlam wczoraj rano to wrocilam po 23 i caly dzien z psami dzis juz tez nie dam rady :-(