-
Posts
7399 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Lulka
-
[quote name='Lulka'][U]52 - 40 szczepienie = 12 zł[/U] + 15 bazarek hajaa + 100 Tomek K (wplata na hotelik 22.09-22.10) + 130 anonimowa cioteczka sponsorka ;) (j.w) __________________________________________ 257 zł :multi:[/quote] cd z 13.10 + 200 bazarek Ukryty Smok + 30 bazarek Beata_Dorobczyńska + 5 bazarek ludwa + 50 Ukryty Smok (wplata na hotel 22.09-22.10) + 40 bazarek oxa _____________________________________________ [B]582 zł[/B] dziekuje serdecznie :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:
-
dzieki w imieniu psiaczka za ogloszonka :multi::multi::multi:
-
juz wpisalam to na watku bazarku i tu chcialabym sie podzielic wiesciami ;) okazuje sie, ze sponsor Crossowej operacji da i na operacje i na wszelkie szczepienia, karmy itd :multi: tak wiec kase z mojego bazarku - na te chwile 60 zł (bedzie jeszcze 1 wplata) mozna to na inna bide przeznaczyc ;) nie bede proponowac mojej Rozi juz, bo tez w tym miesiacu ma na hotel, za to chcialabym pomoc asif1 ktora ma pod opieka 13!!!!!!! :crazyeye: psow i dac te pare zlotych na Kapselka z mojego banerka, mam nadzieje, ze ciotki z bazarku sie zgadzaja? :p Mam tez bico Twoja wplate, 30 zł i chcialabym odeslac Tobie lub na jakiegos psiaczka, ktorego wskażesz ;) super sie Crossowi ulozylo, byle jeszcze domek szybko znalazl :loveu:
-
mini astka/pittbulka z łancucha znalazla cieply domek:)
Lulka replied to Lulka's topic in Już w nowym domu
polozy sie jeden na drugim :razz: -
ja tu troche pokrecilam, bo odczytalam ze to 2008 r mysle ze ten z lecznicy to ten z tego roku z ogloszenia paluchowego, ten 17 latek druga sprawa: natrafilam na ogloszenia rok temu, mysle ze zupelnie kogos innego, pani na pradze zaginal mix pudla i sznaucera, tez stary i szukala go bardzo bardzo dlugo okazalo sie ze w schronisku w psim aniele jest piesek takiego typu, dziewczyny skontaktowaly sie z ta pania, pani ogladnela fotki i miala jechac do schroniska go obejrzec ale w koncu nie pojechala :-( sorry za off czy ktos moze odwiedzic nasz Kudlaczke?????
-
mini astka/pittbulka z łancucha znalazla cieply domek:)
Lulka replied to Lulka's topic in Już w nowym domu
ona jest mala, zmiesci sie :evil_lol: -
[IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/P1090532.jpg[/IMG] [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/P1090531.jpg[/IMG] [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/P1090523.jpg[/IMG] [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/P1090526.jpg[/IMG] [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/P1090522.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/P1090542.jpg[/IMG] [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/P1090540.jpg[/IMG] [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/P1090537.jpg[/IMG] [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/P1090536.jpg[/IMG] [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/P1090535.jpg[/IMG]
-
Ten sliczny maluch zostal wrzucony przez plot do ogrodu jakis ludzi w Nowym Dworze Mazowieckim jak jakis przedmiot. :-( Na szczescie nic mu sie nie stało. Jest bardzo zywy, energiczny, taki maly zakapiorek :diabloti: ciezko zrobic mu zdjecia, bo on sie praktycznie nie zatrzymuje :evil_lol: [B]pilnie szukamy dla niego tymczasu!!!![/B] [B]lub wsparcia na hotelik, na jedzenie, szczepienia :modla:[/B] [B]on nie moze trafic do schroniska, bo tam umrze[/B] [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/P1090548.jpg[/IMG] [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/P1090546.jpg[/IMG] [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/P1090547.jpg[/IMG] [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/P1090545.jpg[/IMG] [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/P1090543.jpg[/IMG]
-
Asia dzwonila na Kosiarzy, wszystko ok, nie skarzyli sie na sunie, czyli jest grzeczna pobiora jej krew ;) czy jest ktos z okolic zeby ja odwiedzic?
-
pod Warszawa w Błedowie kolo Nowego Dworu Mazowieckiego
-
Pan ochroniarz z ktorym rozmawialam mowil, ze bylo juz cieplo jak sie pojawila, wiec pewnie jakos poczatek lata.
-
[quote name='asiaf1']dziewczyny jak ktos będzie w lecznicy to proszę weźcie aparat i zróbcie zdjęcia czarnej kociczce, która jest na moje nazwisko w lecznicy i szuka domu. została zabrana z cmentarza w nowym Dworze Maz. Asia mało ma psiaków to zaczęła koty ratować :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Kochana dzieki za zalatwienie miejsca :loveu::loveu::loveu: Jesli ktos chcialby wesprzec sunie, to bede bardzo wdzieczna pobyt 25 zł doba, zrobimy tez krew, odrobaczenia, pewnie szczepienia, no i sie okaże co jeszcze trzeba dopiero tu widac jaka jest utuczona :razz:
-
Dzieki Ewa Marta za super relacje i super akcje :loveu::loveu::loveu: Ja rozumiem straznikow, ze oni sie przywiazali i sunia dotrzymywala im towarzystwa, ale widac na pierwszy rzut oka, ze to psiak domowy. Szczerze mowiac wolalabym, zeby poszukac jej domu takiego jedynego, a czuje ze sie znajdzie szybko. Bo jak dla mnie minusy to: spanie w nocy w cieple, a w dzien na mrozie na betonie. Brak jedej odpowiedzialnej za sunie osoby, ktora pilnowala by szczepien, odrobaczen, diety - bo to co jadla na zdrowie zapewne jej nie wyszlo. Oczywiscie mozna karme dowozic, ale pytanie jak dlugo bedziemy to robic i czy ona w ogole ruszy chrupki? Nie sadze, zeby ktos jej tam gotowal :cool3: No i nadal to, ze teren jest nieogrodzony i w kazdej chwili sunia moze sie czegos wystraszyc, cos zobaczyc, gdzies pognac, polozyc sie gdzies w zlym miejscu i samochod moze ja najechac. Ja jestem za zabraniem jej i szukaniem jej domku, szczególnie, ze wszystko tak ładnie nam sie zlozylo, a nieczesto tak bywa :loveu: Co do kudlaczka na Kosiarzy to jestem w szoku jesli to ten psiak, widzialam juz rok temu ogloszenia tej pani w wyborczej, byly ciagle i ciagle i nawet raz do mnie dzwonila, jak oglaszalam mojego znalezionego na ulicy staruszka. Trzymam kciuki zeby to byl on :loveu: to bylby cud!!!
-
mysle ze jak najbardziej te ząbki trzeba zrobic ;) a co dokladnie to pewnie nam Ewa Marta napisze juz tak mialysmy kiedys, sunia w narkozie, na stole, ogolona i ups jest slad po szwie, wiec poszla na usg i wyszlo ze po sterylce
-
mini astka/pittbulka z łancucha znalazla cieply domek:)
Lulka replied to Lulka's topic in Już w nowym domu
ma allegro i Kamila zrobila ale.gratke i gumtree -
Sunia juz po ogledzinach przez doktor Monike, niezly numer!!! Jest podejrzenie ze ona jest po sterylce, a to co wzielam za nabrzmiale cycochy to tłuszcz!!! :oops: ona jest tak utuczona, jest mega gruba. Pewnie jedzonka ze stołówki jej nie załowali. A ja wpadlam w panike, ze ona juz rodzi :roll: Jutro ma miec usg zeby nie ciąć jej niepotrzebnie. Co tam jeszcze....a ma dosc brzydkie zęby. Maja ja wykąpać w klinice :loveu: Czy mają robic jej krew?
-
tak na Kosiarzy mam nadzieje, ze ktos bedzie zagladal do małej i przy okazji do kudlaczka :cool3: Ewa Marta - ooooooooogromne dzieki za pomoc w transporcie :loveu::loveu::loveu: ale sie pieknie wszystko zlozylo :p
-
Kochani!!!!! Ewa Marta ma juz sunie Miśkę i jada :multi: Ochroniarze jednak bardzo sie zmartwili ze sunia jedzie, bo sie przywiazali, sunia podobno tez do nich przywiazana. Biedna siedziala w ich stróżówce i w kącik się wcisnęła bo sie przerazila co od niej chcą. Ale koniec koncow dala sie zabrac ;) No i dobrze, ze ochrona nie zbuntowała się i sunie chociaż na sterylkę oddali. Oni chcieliby ja z powrotem, maja namawiac dyrekotorke zeby bude kupila i zeby sunia u nich została. Ewa mówi, że sunia jest boska :loveu:
-
siedze tu jak na szpilkach i trzymam kciukasy :p:p:p kochani jak macie to wezcie koniecznie szelki, nie wiem czy ona umie chodzic na smyczy :roll: i boje sie zeby z obrozki u Oli nie wyszla
-
spotkalam sie wielokrotnie tu na dogo ze zlymi informacjami o tej klinice jesli chodzi o traktowanie psiakow bezdomnych/fundacyjnych nasz podopieczna umarla tam po operacji, moze nie dlatego ze zle wykonali OP, ale w ogole juz piesa byla na wykonczeniu i ta operacja byla zbedna i oni to wiedzieli doskonale :-( poza tym ceny :roll: za dobe z lekami i opieka placilismy 157 zł!!! sama operacja 1000 zł ...nóż w kieszeni sie otwiera
-
[quote name='L/Olka']Ewa Marta, Tobie tez numer na pw wysłałam, tez na wszelki wypadek :) sluchajcie L/Olka zgodzila sie dzis juz przyjac sunie pod swoj dach, jesli nie znalazloby sie miejsce w klinice :loveu: ja caly czas czekam na odzew w sprawie Kosiarzy ale jakby nie bylo sunie mozna dzis zabierać :multi: bosko :loveu::loveu::loveu: