Jump to content
Dogomania

Lulka

Members
  • Posts

    7399
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Lulka

  1. minka z rodzaju: przejechana przez furgon z weglem :evil_lol: a teraz usmiechnieta odpoczywam
  2. dobra cioteczko :loveu::loveu::loveu: a teraz obiecane foteczki :p lubie koteczki :lol: daj troche :evil_lol: kociaki tez sie zalapaly na jedzonko
  3. oczywiscie kochana jakze by inaczej nawet 2 kotow, bo ten bialy tez szuka domu :p
  4. Teraz troche mniej przyjemne sprawy, czyli finanse. Łączny rachunek wyniosl bagatela 1076 zł. A złozyło się na to: 1. pobyt 3x25 zł = 75 zł 2. badanie krwi - 80 zł 3. operacja - 400 zł 4. transfuzja krwi - 210 zł 5. histopatologia - 80 zł 6. USG - 100 zł 7. leki - 83 zł (bioketan, cepetor, butomidor, betamox, biovetalgin) 8. 2 zastrzyki na wynos z betamoxu i kolnierz - 48 zł mam to wszystko wypisane na karcie wydrukowane do wgladu lub do sprawdzenia w klinice na Kosiarzy ;) zaraz sprawdze konto i podam na 1 stronie ile mamy i ile brakuje jeszcze raz ogromnie dziekuje, za pomoc i za ratowanie Misi!!! doloze potem fotki!!!!!!
  5. [quote name='Kasiek']No i to 200 zł co mialo isc na sterylke (z datkow na Lottka) ooo to bomba :multi::multi::multi: [quote name='Ewa Marta']Ja też już swoje wpłaciłam. Policzyłam, że po sterylce Miśka czekałaby na zdjęcie szwów 10 dni, a ponieważ zobowiązałam się do pokrycia kosztów jej pobytu w klinice do chwili zdjęcia szwów jeszcze zanim Ola zgodziła się wziąć ją do siebie na ten czas, w związku z tym dorzucam kwotę równą temu, co obiecałam;) Pamiętajcie jednak kochani, że operacja to nie koniec. Miśkę czeka leczenie, wizyty u lekarza i koniecznie musimy znaleźć jej Dt lub domowy hotelik, w którym będzie mogła spokojnie sobie żyć. Tak więc zbiórka nie jest zakończona, potrzebna jest każda złotówka.... kochana jestes :loveu: to ile mam wpisac na liscie dluznikow? :cool3::p [quote name='bico']dajcie numer konta, podrzucę 50 zł - choroba suni i te koszty to masakra:( cioteczka zawsze wspomoze nasze bidy, dziekuje :loveu: L/Olka - juz nie wiem jak dziekowac :loveu::loveu::loveu: wlasnie wrocilam od malej, jest juz bardzo bardzo zdrowa :p i gotowa do wyjscia :multi: bylysmy na spacerku, bylo siusiu, chwile przede mna byla pani z nia na spacerku, wiec dziewczyna nie moze narzekac:p zjadla super chetnie ryz z kurczakiem i koty zjadly tez bardzo chetnie :evil_lol: Ewa Marta - zostawialm 2 pojemniki z jedzeniem, przypomnij doktor Monice, zeby Ci dala plus 2 zastrzyki betamox na wynos. Olu - czy umiesz robic zastrzyki podskorne? Trzeba jej zrobic jutro i w niedziele. Sunia dostala tez piekny kolnierz, zeby nie rozgryzla szwow, bo dzis juz pozbyla sie wenflona :diabloti: wiek suni to pewnie ponad 10 lat, tatuaz jest bardzo czytelny to 17A, podejrzewamy, ze jest z Jozefowa, psy z A to z samego poczatku istnienia schronu. Bedziemy sprawdzac ten numer!
  6. zapraszamy na bazarek [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f99/piekne-nowe-skorzane-portfele-w-eleganckich-pudeleczkach-do-5-11-a-148933/#post13159149[/URL]
  7. mam pierwsze wplaty :multi: od mru, betinki24 i leni356 - dziekuje ogromnie :loveu: prosimy nadal o pomoc, jeszcze troche brakuje
  8. tam chyba ktos z dogo jezdzi oni biora psy z zabek i marek, wiec jest mozliwosc ze ja zgarneli to jest jak sie za markami jedzie z tego co kojarze
  9. ojej to cudownie :multi: ja wlasnie gotuje ryzyk, mam nadzieje ze zasmakuje dziewczynie ;)
  10. Asiu trzeba sprawdzic schrony chrcynne i klembow
  11. [quote name='feliksik']jest jeszcze jeden nowy DT domowy i pewnie są miejscam bo to nowy wpis, w tym poprzednim u Donki, kolejki się robią. MOże chcecie zadzwonić, bo Pani tylko pod telefonem. A DT koło Warszawy [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f937/hotelik-dla-psow-148872/[/URL] [/quote] dzieki juz sie wpisalam, choc watpie zeby mnie bylo na to stac ceny od 15 do 30 zł, Rozi jest duza, wiec raczej na 15 zeta za dobe sie nie zalapie :shake:
  12. [quote name='natalijo']Dajcie dane do przelewu dla Świneczki, to poślę parę groszy.[/quote] dzieki wielkie :loveu: [quote name='Gonia13']Czy ktośwpłacał na ten AFN? bo znowu napisał na N-K, że wpłaci. Jak nie wpłacał to przynajmniej usunę wpis- nie będzie sobie żartów robił!:roll:[/quote] tak, wplynelo jakies 15 zł, dzieki serdeczne :loveu:
  13. ech ano cisza nic sie nie dzieje w jej sprawie
  14. ja hak mam, ale nigdy z przyczepka nie jezdzilam, wiec nie umiem i sie boje :shake: co do szczeniorow to problem takie ze nie bardzo jest gdzie je zabrac :-(
  15. ojej cudownie, ogromne dzieki Panie Janie :loveu::loveu::loveu: Olu, powiedz czy Ty psom gotujesz czy suche dajesz? Bo jak dajesz suche to moge odsypac seniora z ryba od mojej suni i przywiezc, a jak gotujesz to zostaw sobie prosze te 50 zł na jedzonko dla Misi - chyba, ze wolisz zeby zrobic zakupy?
  16. [quote name='Ewa Marta']Tyle schodków jakoś damy radę. Zostań w domu, nie jedź nigdzie. Ma być zimno i nieprzyjemnie, dlatego wyproszę TZ, żeby pomógł. Jeśli będziesz w domu, dam znać, jak będziemy podjeżdżać i najwyżej wyjdziesz na dół, żeby powitac Miśkę na zewnątrz:lol: No chyba, że będzie ją można zawieźć do 15, wtedy spotkamy się innym razem. No wlasnie mialam pisac do Ciebie Ewo, bo pisalas wczesniej, ze moglabys ja przewiezc do Oli, bo zna Cie juz i samochod. :loveu: Układa sie bardzo dobrze, bo Ola wlasnie okolo 15 wychodzi i moze dopiero kolo 19 jak pisala. A ja bym poleciala do Misi kolo poludnia z jedzonkiem i zabrala ja na spacer. Zreszta dopiero po 14 dadza nam znac czy rzeczywiscie jest do zabrania, ale mysle ze tak. Kochane czy taki gry plan pasowalby wszystkim??? [quote name='3 x']bazarek dla MISI może ktoś ma kota? http://www.dogomania.pl/forum/f99/kocie-zabawki-trio-koszty-usuniecia-guza-sledziony-u-misi-do-19-10-do-21-a-148920/#post13157231 poniewaz w weekend jestem wyjechana bazarek jest do pon. ooooogromnie dziekujemy :Rose::Rose::Rose:
  17. nie rob sobie problemu ja ugotuje na jutro ;)
  18. spokojnie, to najwyzej wieczorkiem sie ja przewiezie ;)
  19. mam zadzwonic dopiero po 14 i sie dowiedziec czy nasza kudlaczka dobrze sie czuje i jesli bedzie ok to mozna zabierac tak mysle czemu jej kolnierza nie zaloza, wtedy nic nie przegryzie ;)
  20. Niunia rozrabia w klinice, czuje sie swietnie, przegryza wszelkie smycze :cool1: mam zadzwonic po 14 i jak bedzie ok to mozna juz jutro ja zabrac, pewnie maja dosc pilnowania uciekinierki :shake: Olu :loveu: czy mozna w takim razie juz jutro popoludniu do Ciebie z nia zawitac? Jesli tak to w jakich godzinach?
  21. [quote name='leni356']Ja też się dołożę, prześlę 50 zł, proszę o nr konta dziekuje :Rose: zapraszam tez na bazarek dla Misi :lol: http://www.dogomania.pl/forum/f99/fuul-rzeczy-perfumy-zegar-alabaster-cos-dla-ciala-ducha-na-misie-17-10-a-148869/#post13154515
  22. super :multi: podziekuj znajomym prosze :loveu: zaraz wklejam w 1 post ;)
  23. no sporo sporo brakuje, a rachunek pewnie przekroczy tysiaka :-( zaraz modze bazarek dla Misi
  24. [quote name='mru']to my 100 zł dorzucimy z bazarku szkoleniowego przypomnijcie dane do przelewu :roll: dzieki dzieki dzieki :loveu: zaraz wysylam pw i do zacharego tyz :lol: [quote name='betinka24']Kochani liczy sie kazdy grosz bardzo prosimy o pomoc dla Misi. Lulka ile pieniedzy na chwile obecna udalo Ci sie uzbierac??? dogociotki :loveu: i wujkowie :loveu:, ktorzy deklarowali wplaty to: MiK-Jozefow - 40 zł betinka24 - 30 zł lulka - 50 zł Ewa Marta - 50 zł emilia2280 - 100 zł (po pierwszym) zachary - 100 zł mru - 100 zł _______________________________ 470 zł
×
×
  • Create New...