-
Posts
7399 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Lulka
-
dzieki serdeczne :loveu: operacja chlopaka jest 19 pazdziernika u doktora Jacka Banego w Legionowie
-
Psiaki bez budy na mrozie potrzebne jeszcze 180zł do transportu bud...
Lulka replied to tajdzi's topic in Już w nowym domu
kurcze najgorsze sa takie patowe sytuacje :shake: -
mini astka/pittbulka z łancucha znalazla cieply domek:)
Lulka replied to Lulka's topic in Już w nowym domu
poprosimy o ogloszenia jesli sie da :loveu: jest juz na allegro i na forum ast -
mini astka/pittbulka z łancucha znalazla cieply domek:)
Lulka replied to Lulka's topic in Już w nowym domu
podnosze dziewczynkę -
Psiaki bez budy na mrozie potrzebne jeszcze 180zł do transportu bud...
Lulka replied to tajdzi's topic in Już w nowym domu
ja pierdziele, jak to jada szczeniaki? po co mu one i na co? :angryy: oszalec mozna :placz: czy wiesz gdzie zamierza je trzymac? do budy to tylko i wylacznie sloma, ale ja tez trzeba wymieniac i z tym ociepleniem to dobry pomysl -
mini astka/pittbulka z łancucha znalazla cieply domek:)
Lulka replied to Lulka's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/P1090409.jpg[/IMG] [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/P1090406.jpg[/IMG] [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/P1090420.jpg[/IMG] [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/P1090402.jpg[/IMG] [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/P1090404.jpg[/IMG] -
[FONT=Consolas]Ziva - to młoda sunia, jest to mix asta lub pitta. Ma około roku i jest miniaturką, sięga do pół łydki. Została znaleziona przywiązana w lesie, niestety trafiła z deszczu pod rynnę, ponieważ znaleźli ją pijacy i przywiązali na podwórzu na łańcuchu. Na szczęście udało się zabrać stamtąd sunie i umieścić w hoteliku. Jest już bezpieczna, ale pilnie poszukujemy dla niej domu, szczególnie, że idzie zima, a Ziva mieszka w boksie w budzie.[/FONT] [FONT=Consolas]Ziva jest radosnym, miłym psem, nie jest agresywna. Uwielbia ludzi, choć na początku obawia się kontaktu. Mogła być bita i stąd jej reakcja. Nie gryzie, nie warczy po prostu przylega do ziemi i czeka co zrobi człowiek. Potrzebuje dużo miłości i spokoju ze strony człowieka, nie mniej jest to psiak aktywny i skory do zabawy.[/FONT] [FONT=Consolas]Ziva jest zaszczepiona, odrobaczona i do adopcji zostanie wydana wysterylizowana.[/FONT] [FONT=Consolas]Kontakt: 601 925 696 lub 503 143 355[/FONT] [FONT=Consolas]sunia jest łagodna do psów i dzieci :p[/FONT] [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/P1090419.jpg[/IMG] [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/P1090415.jpg[/IMG] [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/P1090414.jpg[/IMG] [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/P1090410.jpg[/IMG] [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/P1090408.jpg[/IMG]
-
1,5 roczny Borysek, przejechany prze samochód, po 2 operacjach - ma dom.
Lulka replied to asiaf1's topic in Już w nowym domu
sliczny i niewielki czy ktos pomoze z ogloszeniami? -
Psiaki bez budy na mrozie potrzebne jeszcze 180zł do transportu bud...
Lulka replied to tajdzi's topic in Już w nowym domu
tajdzi czy one maja tam wode? kto przygarnie te bidy chociaz na troche? -
Psiaki bez budy na mrozie potrzebne jeszcze 180zł do transportu bud...
Lulka replied to tajdzi's topic in Już w nowym domu
[quote name='betinka24']i kolejne pytanie czy kiedykolwiek wyjdą z tego schroniska!!!???:-([/quote] dokladnie, wiece jak jest jak trafia do schronu to juz po nich, nikt o nich nie bedzie pamietal i zginą w morzu innych bid -
zrobilam Kapselkowi bazarek [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f99/miski-gryzaki-zabawki-na-kapselka-znad-wisly-13-10-a-148207/#post13101296[/URL]
-
Psiaki bez budy na mrozie potrzebne jeszcze 180zł do transportu bud...
Lulka replied to tajdzi's topic in Już w nowym domu
w schronisku jesc dadza, ale pytanie czy ich inne psy nie zagryza :shake: -
Psiaki bez budy na mrozie potrzebne jeszcze 180zł do transportu bud...
Lulka replied to tajdzi's topic in Już w nowym domu
potrzebny DT a takich jak na lekarstwo :-( -
Psiaki bez budy na mrozie potrzebne jeszcze 180zł do transportu bud...
Lulka replied to tajdzi's topic in Już w nowym domu
melduje sie na watku dzieki Bogu ze je tajdzi odkryla, bo jeszcze chwila i umarlyby z glodu :shake: tylko teraz pytanie co dalej?... -
ja zrobilam allegro, ale takie zwykle
-
wielkie dzieki za ogloszonka!!!!!!!!! ma ktos jakis pomysl jak zebrac jakas kaske dla Kapselka? zaraz mu zrobie allegro
-
...................
-
ło matko :-(
-
[quote name='Lulka']czyli 344 plus 120 paros plus 22 ludwa bazarek plus 16 dzodzo bazarek = 502 - 450 hotel (22.08-22.09) - zostaje 52 zł dziekuje raz jeszcze :loveu:[/quote] [U]52 - 40 szczepienie = 12 zł[/U] + 15 bazarek hajaa + 100 Tomek K (wplata na hotelik 22.09-22.10) + 130 anonimowa cioteczka sponsorka ;) (j.w) __________________________________________ 257 zł :multi: dziekuje serdecznie :loveu: i zapraszam nadal na bazarki
-
[quote name='asiaf1']wiem ale na razie mam zablokowane bo muszę zapłacic rachunek a nie bardzo mam z czego:shake:[/quote] a ile potrzeba? moze jakos razem zbierzemy?
-
__Tina-owczarek środkowoazjatycki mix szuka domu_ Tina ma dom !!!
Lulka replied to _beatka_'s topic in Już w nowym domu
do kundelka? :evil_lol: -
sliczna dziewczyna :loveu:
-
__Tina-owczarek środkowoazjatycki mix szuka domu_ Tina ma dom !!!
Lulka replied to _beatka_'s topic in Już w nowym domu
Asiu czy ona nadal jest oglaszana jako azjata? :evil_lol: