Jump to content
Dogomania

Lulka

Members
  • Posts

    7399
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Lulka

  1. chcialabym wstawic tu mix terierka [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/slepy-terier-mix-szuka-domu-148317/#post13122407[/URL]
  2. ok, dzieki ;)
  3. podnosze Blinkina
  4. zakropilam wczoraj Kapselka fiprexem, bo nadal sa kleszcze, a obrozke co mial to zgubil po raz drugi i tym razem chyba ostatni niestety :diabloti: a szkoda, bo kiltix tam o wiele lepiej dziala
  5. mam juz pierwsze wplaty z bazarku, po odjeciu kosztow przesylek 40,5 :multi:
  6. moge zrobic allegro jakby co chyba ze jeszcze czekamy z oglaszaniem dopoki mala nie dojdzie do siebie
  7. prosimy o pomoc w poszukiwaniu suni w okolicznych krzaczorach. ona uciekla z lina i mogla sie gdzies zaplatac nr do mnie 503 143 355
  8. Mila nadal nie wrocila :-( nikt jej tez nie widzial
  9. boziu jaki przepiekny psiak :loveu::loveu::loveu: cudo, poprostu cudo, bardzo do mamy podobny :lol:
  10. Milka uciekla :placz::placz::placz::placz::placz: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f96/zaginela-rajszew-jablonna-legionowo-ndm-chotomow-bialoleka-pomocy-148402/#post13117085[/URL]
  11. wiem, wiem, ale do bulli to jeszcze chyba nie doszla :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  12. [quote name='andzia69']myslałam, ze jest u Izabellah:eviltong:[/quote] Izabellah to jest od rottkow :cool3::eviltong: [quote name='Martens']Patrząc po zdjęciach i wzroście sunia o wiele bardziej przypomina mi mieszańca staffika (stafforshire bullteriera) niż amstaffa czy pitbulla ;) Myślę, że można ogłaszać ją jako mix staffika, to znacznie rzadsze i droższe psy, nie walają się po schroniskach jak amstaffy - myślę że wtedy szybciej znajdzie się chętny. Dla porównania rodowodowa stafficzka z dogo, Laba: [URL]http://images38.fotosik.pl/103/cb7cbf9ea41f7542med.jpg[/URL] [URL]http://images39.fotosik.pl/118/cd99f5a4134502ffmed.jpg[/URL] [URL]http://images38.fotosik.pl/152/6838a7a4eb25ae66med.jpg[/URL] Wasza mała od razu mi się z nią skojarzyła ;)[/quote] mozna rzeczywiscie ja tak oglaszac, ja jak ja zobaczylam to wlasnie o staffiku pomyslalam, ale raczej tylko ze wzgledu na wzrost, bo nie umiem odroznic od siebie bulli :shake: sunia jest mega czaderska i lubi dzieci, a czytalam ze staffiki to Nany-dogi :p wiec moze moze cos tam z niego ma ;) bylam dzis u Niuni i mala troche sie pochorowala, bo ma mega rozwolnienie :-( dalam jej nifuroksazyd od razu ja nie wiem jak ona przezyje nadchodzace ochlodzenie, dzis bylo cieplo a ona i tak cala dygotala :-(
  13. [quote name='andzia69']Lulka...sunia jest u Izy?:cool3: fajna, taka uśmiechnięta:loveu:[/quote] sunia jest w hoteliku w stajni gdzie jezdze konno, w Rajszewie pod Warszawa hoteliku u Izy nie znam :shake:
  14. moze byc do mnie, jak splynie calosc za bazarki to wysle do pan co sie Crossem zajmuja;) (oczywiscie bedzie przelew do wgladu;))
  15. co jest potrzebne? pewnie styropian, co jeszcze? ja moge slome dowozic
  16. [quote name='Piromanka']Słuchajcie, kto jeździ do Kapsla? Chętnie bym się z kimś zabrała i wzięła gada na spacer itd.[/quote] ja jezdze, z tym ze zazwyczaj na konia, a przy okazji odwiedzam piesy :p Kapsel biega caly czas wolno, wiec jest wyspacerowany, ze hej :evil_lol: ale Mileczka potrzebuje spacerow, z tym ze ona duza i silna ;)
  17. Chcialabym przedstawic Blinkina, starszego, slepego psiaka. Zostal znaleziony porzucony przy drodze pod Warszawa. Teraz przebywa w hoteliku dla psiakow. Jest super mily, towarzyski, przyjacielski i spokojny. Nie jest juz najmlodszy, ale tez nie jakis straszny staruszek:) ma okolo 7 lat. Bardzo prosze o pomoc w oglaszaniu slicznotka :modla: telefon kontaktowy: 668-780-929 [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/P1090454.jpg[/IMG] [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/P1090452.jpg[/IMG] [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/P1090443.jpg[/IMG] [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/P1090447.jpg[/IMG] [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/P1090441.jpg[/IMG]
  18. [quote name='izabellah-aldonda']Cudownie, że ma się tak dobrze :multi: jeszcze tylko dom do szczęścia potrzebny.[/quote] chociaz cieply tymczas by sie przydal, ja juz nie mam pomyslow :-( dlaczego nikt niej nie chce?
  19. zrobilam allegro wczoraj i bede odnawiac caly czas
  20. dzieki dziewczyny serdecznie :multi:
  21. i co z Lottkiem? Ogladali go ci ludzie?
  22. Moja sunia (prawie 9 lat) jest kilka dni po operacji wlasnie na Bialobrzeskiej u doktor Karewicz i jestem bardzo zadowolona. Po 3 godzinach sunia juz na nogach, wybudzona, zero komplikacji, narkoza normalna, nie bylo potrzeby wziewnej - ale caly czas podaja tlen. Milo, czysto i profesjonalnie :p oczywiscie przed zabiegiem krew i ekg ;)
×
×
  • Create New...