Jump to content
Dogomania

Lulka

Members
  • Posts

    7399
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Lulka

  1. ale czad!!!!! aukcja jest przepiekna!!!!! niezle musialas sie narobic - dzieki serdeczne :loveu:
  2. dotarła wplata od Pana Bartka - 100 zł :multi: dziekujemy ogromnie mam tez 50 zł z mojego starego bazarku, poszly 2 kremiki i wlasnie teraz dotarla kaska od mojej funfeli :p wiec idzie na Misie ;) dopisuje na 1 stronke ;)
  3. super:p podaje numer do ogloszen: 601 92-56-96 dzieki :loveu:
  4. juz ustalilysmy ze sa bez recepty ;) na pudelku przynajmniej tak napisali :p o szwy sie dowiem, jak najbardziej ;) a moze jej kupic ubranko zamiast kolnierza? moze jest grzeczniejsza pacjentką niz moja franca, ktora rogryza, rozlizuje co sie da :)
  5. zrobilam mu allegro dzis dzwonil ktos w ogole z ogloszen?
  6. bosze!!! ale czad!!! pieknie zrobione :multi: dzieki serdeczne :loveu: a jak tam nocka minela??? az sie boje pytac :roll:
  7. dostalam info ze w schronisku w Jozefowie jest terier walijski kontakt do schronu tu: www.psy-warszawa.pl
  8. jejku czyli Michal nie mial tego wstretnego nowotworu? to cudownie! :multi::multi::multi: to co to bylo? to ja tez tak chce dla Misi!!! choc Pani doktor powiedziala, ze w sledzionie to tylko ten rodzaj raka wystepuje, ze z usg to mozna jeszcze podejrzewac ropnie, krwiaki, ale jak otworzyla Misie to juz widziala, ze to ten naczyniako..... ale zeby miec pewnosc czekamy na badania, 3-4 tygodnie. 3 x - a Wam jakos strasznie szybko zrobili no nie?
  9. [quote name='natalijo']A ja się ponownie przypominam w sprawie konta na Świnkę :) Jeśli był gdzieś na wątku, to strasznie przepraszam, musiałam przegapić, bo cały wątek wczoraj sumiennie przeczytałam. Poślę parę groszy Prosiaczkowi, bo serce mi pęka nad jej losem :-([/quote] dzieki serdeczne za te "pare groszy" :multi::multi::multi:
  10. [quote name='Lulka']cd z 13.10 + 200 bazarek Ukryty Smok + 30 bazarek Beata_Dorobczyńska + 5 bazarek ludwa + 50 Ukryty Smok (wplata na hotel 22.09-22.10) + 40 bazarek oxa _____________________________________________ [B]582 zł[/B] dziekuje serdecznie :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:[/quote] 16.10 + 8 bazarek ihabe + 66 bazarek aluna&mims + 30,5 bazarek zebrazebra + 200 wplata natalijo _____________________________________________ 886,5 :multi::multi::multi:
  11. nie, no to jest maxi super sztab :loveu::loveu::loveu:
  12. jejku :multi: wielkie serdeczne dzieki dla Pani Agnieszki i Pana Bartka :loveu: ale Ty Olu masz chody :cool3:
  13. wczoraj w klinice bardzo dopadla do miski i koty wszystkie tez sie zalapaly i wcinaly :eviltong: ale ona nie jadla od pon w sumie zbyt duzo to wczoraj byla pewnie glodna
  14. uaktualnilam 1 stronke doszly wplaty od: Ewa Marta - 250 zł :loveu::loveu::loveu: zachary - 100 zł :loveu::loveu::loveu: pan Jan od L/Olki - 50 zł :loveu::loveu::loveu: Kasiek - 200 zł :loveu::loveu::loveu: w sumie dotarło juz 880 zł!!!!! wielkie dzieki!!!!!!! kochani pamietajcie prosze o szukaniu dla niej miejsca, popytajcie znajomych, sąsiadki, rodzinke - moze ktos chcialby przygarnac Misie???
  15. nie no ona w lecznicy dostala zastrzyk przeciwbolowy popoludniu i dzis miala dostac pyralgine
  16. nie jest na recepte :roll: ja kupowalam tydzien temu i mam na pudelku napisane jak wół lek bez recepty ;) ale, najwazniejsze, ze zdobyta
  17. jezu sorry, ja jestem jakas nieogarnieta :mad: ona ma dostac pyralgine w czopku. zapomnialam na smierc :wallbash:
  18. suuuuper :multi::multi::multi:
  19. jak tam nasza Misiulka sie miewa? grzeczna?
  20. [quote name='asiaf1']dzwoniłam w jedno i drugie miejsce podobno nie przywozili im tak takiego psa a czy na dogo jest ktos kto jeździ do tych schronisk?[/quote] chyba anouk kiedys jezdzila, a teraz nie wiem :shake:
  21. to Misiunia dzis bedzie miala gosci :multi: super, to ja zapowiadam sie po weekendzie w takim razie :p
  22. Miska jest w centrum. Tatuaz jest wielki, ogromny i co dziwne bardzo wyrazny, jak nowy. takie wielkie kropy. Jozefow da sie sprawdzic, oni te numery z A to juz strasznie dawno temu robili i dziwi mnie ze bylby tak wyrazny. Wiem ze jeszcze Celestynow tatuuje, ale nie wiem czy tez z literka? Paluch odpada w takim razie. Nie wiedzialam, ze Krzyczki tez robily, ale tu to juz nie sprawdzimy. Kora - gdzie szukac tych innych co wymienilas? Ewe Gontarek to chyab kojarze ale tej drugiej pani ni cholery. Sunia mi tez sie wydaje znajoma :roll:
  23. fantastycznie ze wszystko przebieglo sprawnie :loveu: mam nadzieje, ze Misiunia bedzie bardzo grzeczna ;) czy to nie problem z tymi zastrzykami? Bo gdyby cos, to ja umiem, wiec moglabym podjechac ;)
  24. kazdy grosik sie liczy :multi:
×
×
  • Create New...