-
Posts
7399 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Lulka
-
ale czad!!!!! aukcja jest przepiekna!!!!! niezle musialas sie narobic - dzieki serdeczne :loveu:
-
dotarła wplata od Pana Bartka - 100 zł :multi: dziekujemy ogromnie mam tez 50 zł z mojego starego bazarku, poszly 2 kremiki i wlasnie teraz dotarla kaska od mojej funfeli :p wiec idzie na Misie ;) dopisuje na 1 stronke ;)
-
1,5 roczny Borysek, przejechany prze samochód, po 2 operacjach - ma dom.
Lulka replied to asiaf1's topic in Już w nowym domu
super:p podaje numer do ogloszen: 601 92-56-96 dzieki :loveu: -
juz ustalilysmy ze sa bez recepty ;) na pudelku przynajmniej tak napisali :p o szwy sie dowiem, jak najbardziej ;) a moze jej kupic ubranko zamiast kolnierza? moze jest grzeczniejsza pacjentką niz moja franca, ktora rogryza, rozlizuje co sie da :)
-
bosze!!! ale czad!!! pieknie zrobione :multi: dzieki serdeczne :loveu: a jak tam nocka minela??? az sie boje pytac :roll:
-
Kudłacze w potrzebie - wątek dyskusyjny - PROSZĘ O NIE CYTOWANIE ZDJĘĆ
Lulka replied to leni356's topic in Już w nowym domu
dostalam info ze w schronisku w Jozefowie jest terier walijski kontakt do schronu tu: www.psy-warszawa.pl -
jejku czyli Michal nie mial tego wstretnego nowotworu? to cudownie! :multi::multi::multi: to co to bylo? to ja tez tak chce dla Misi!!! choc Pani doktor powiedziala, ze w sledzionie to tylko ten rodzaj raka wystepuje, ze z usg to mozna jeszcze podejrzewac ropnie, krwiaki, ale jak otworzyla Misie to juz widziala, ze to ten naczyniako..... ale zeby miec pewnosc czekamy na badania, 3-4 tygodnie. 3 x - a Wam jakos strasznie szybko zrobili no nie?
-
[quote name='natalijo']A ja się ponownie przypominam w sprawie konta na Świnkę :) Jeśli był gdzieś na wątku, to strasznie przepraszam, musiałam przegapić, bo cały wątek wczoraj sumiennie przeczytałam. Poślę parę groszy Prosiaczkowi, bo serce mi pęka nad jej losem :-([/quote] dzieki serdeczne za te "pare groszy" :multi::multi::multi:
-
[quote name='Lulka']cd z 13.10 + 200 bazarek Ukryty Smok + 30 bazarek Beata_Dorobczyńska + 5 bazarek ludwa + 50 Ukryty Smok (wplata na hotel 22.09-22.10) + 40 bazarek oxa _____________________________________________ [B]582 zł[/B] dziekuje serdecznie :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:[/quote] 16.10 + 8 bazarek ihabe + 66 bazarek aluna&mims + 30,5 bazarek zebrazebra + 200 wplata natalijo _____________________________________________ 886,5 :multi::multi::multi:
-
nie, no to jest maxi super sztab :loveu::loveu::loveu:
-
jejku :multi: wielkie serdeczne dzieki dla Pani Agnieszki i Pana Bartka :loveu: ale Ty Olu masz chody :cool3:
-
wczoraj w klinice bardzo dopadla do miski i koty wszystkie tez sie zalapaly i wcinaly :eviltong: ale ona nie jadla od pon w sumie zbyt duzo to wczoraj byla pewnie glodna
-
uaktualnilam 1 stronke doszly wplaty od: Ewa Marta - 250 zł :loveu::loveu::loveu: zachary - 100 zł :loveu::loveu::loveu: pan Jan od L/Olki - 50 zł :loveu::loveu::loveu: Kasiek - 200 zł :loveu::loveu::loveu: w sumie dotarło juz 880 zł!!!!! wielkie dzieki!!!!!!! kochani pamietajcie prosze o szukaniu dla niej miejsca, popytajcie znajomych, sąsiadki, rodzinke - moze ktos chcialby przygarnac Misie???
-
nie no ona w lecznicy dostala zastrzyk przeciwbolowy popoludniu i dzis miala dostac pyralgine
-
nie jest na recepte :roll: ja kupowalam tydzien temu i mam na pudelku napisane jak wół lek bez recepty ;) ale, najwazniejsze, ze zdobyta
-
jezu sorry, ja jestem jakas nieogarnieta :mad: ona ma dostac pyralgine w czopku. zapomnialam na smierc :wallbash:
-
suuuuper :multi::multi::multi:
-
jak tam nasza Misiulka sie miewa? grzeczna?
-
[quote name='asiaf1']dzwoniłam w jedno i drugie miejsce podobno nie przywozili im tak takiego psa a czy na dogo jest ktos kto jeździ do tych schronisk?[/quote] chyba anouk kiedys jezdzila, a teraz nie wiem :shake:
-
to Misiunia dzis bedzie miala gosci :multi: super, to ja zapowiadam sie po weekendzie w takim razie :p
-
Miska jest w centrum. Tatuaz jest wielki, ogromny i co dziwne bardzo wyrazny, jak nowy. takie wielkie kropy. Jozefow da sie sprawdzic, oni te numery z A to juz strasznie dawno temu robili i dziwi mnie ze bylby tak wyrazny. Wiem ze jeszcze Celestynow tatuuje, ale nie wiem czy tez z literka? Paluch odpada w takim razie. Nie wiedzialam, ze Krzyczki tez robily, ale tu to juz nie sprawdzimy. Kora - gdzie szukac tych innych co wymienilas? Ewe Gontarek to chyab kojarze ale tej drugiej pani ni cholery. Sunia mi tez sie wydaje znajoma :roll:
-
fantastycznie ze wszystko przebieglo sprawnie :loveu: mam nadzieje, ze Misiunia bedzie bardzo grzeczna ;) czy to nie problem z tymi zastrzykami? Bo gdyby cos, to ja umiem, wiec moglabym podjechac ;)
-
kazdy grosik sie liczy :multi: