-
Posts
7399 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Lulka
-
czekam na info czy jest miejsce na kosiarzy zadne inne kliniki nie przychodza mi do glowy, zeby mieli szpitalik i nie zdzierali ale pogoda, niech to szlag!!!
-
jestem, jestem, bylam z moja sunia u weta ale info :loveu: cudownie! wielkie dzieki za tymczas!!! i to bezplatny!!! na leki i jedzenie na bank bedzie! ale jestescie wszyscy kochani!!! kurcze ja najchetniej zabralabym ja juz dzis!!! Moze moglby ktos pomoc w transporcie suni juz dzis? :modla: mozna by jej zrobic juz jutro na czczo badanie krwi i ciachnac - oczywiscie jesli jest miejsce na kosiarzy - zaraz sie dowiem. Na powstancow to sa ...nie powiem co... poza tym ceny z kosmosu tam maja jak cholera. Mam jeszcze klinike na tatarkiewicza ale z pewnoscia kosiarzy jest o niebo lepsze. Na sreniawitow jest ok, ale tam z ulicy to jej nie wezma, zawsze trzeba tam psa juz gotowego na zabieg przywiezc, na czczo. czy ta klatka to jest taka duza, duza? bo ja mam taka na rottka, ale kurcze nie w domu i moge ja dopiero okolo srody odzyskac.
-
czy ktos jeszcze pomoze kudlaczce? nie mamy na razie zadnych deklaracji :shake:
-
czyli musimy szukac jakiegos domowego hoteliku, bo po sterylce do boksu to nie bardzo przy tej temperaturze :shake: kurcze ale skad taki hotelik wziac?
-
dzieki serdeczne :loveu: nie mam jeszcze takich informacji
-
[quote name='izabellah-aldonda']Skoro nikt jej nie chce, a my nie możemy jej wziąć do domu, przenieśmy ją do hotelu gdzie będzie jej ciepło ,gdy przyjdą mrozy. Co ? Jest taka wyjątkowa, kochana, nadal nikt tego nie zauważył.....[/quote] ale kurcze nie mam takiego hoteliku :shake:
-
mini astka/pittbulka z łancucha znalazla cieply domek:)
Lulka replied to Lulka's topic in Już w nowym domu
siedzi biedna caly czas w budzie :-( -
na góre malutki
-
__Tina-owczarek środkowoazjatycki mix szuka domu_ Tina ma dom !!!
Lulka replied to _beatka_'s topic in Już w nowym domu
rzeczywiscie podobny :lol: mix pointera dobrze brzmi ;) -
dzieki Kasiek :loveu: czyli tak sunie trzeba dac na sterylke i teraz pytanie czy po sterylce ma zostac na 10 dni w szpitaliku - jesli bedzie to kosiarzy (bo wiem ze tam na bank jest szpitalik) to pobyt tam kosztuje 25 zł za dobe plus sterylka - nie wiem ile dokladnie na sreniawitow mozemy miec tansza sterylke ale bez pobytu niestety czy po sterylce moze jechac do hotelu? ale wiadomo jak bedzie po sterylce to bedzie nieszczepiona bo nie da rady tego wszystkiego zagrac i jesli sa to boksy i budy to nie da rady wejsc do budy z kolnierzem - jak to rozwiazac? kto moze sie jeszcze zadeklarowac? potrzeba bedzie na szczepienia, odrobaczenie, frontline, no i najdrozej wyjdzie hotelik
-
Dzieki wszystkim za odzew :loveu: Wysterylizowac trzeba na bank, bo nawet jesli w tej chwili nie jest w ciazy to pewnie predzej czy pozniej bedzie :shake: Co do odwiezienia jej z powrotem na ulice... Gdyby to byl teren zamkniety jakiejs firmy i ktos dbalby o suke, mialaby bude, szczepienia, odrobaczenie itd to pewnie moznaby takiego psa odwiezc na miejsce, ale w tym wypadku? Jak ona ma przezyc zime na betonie? Co bedzie jadla jak zamkna barek? No i pamietajmy ze ona zyje wsrod samochodow, obok sa magazyny budowlane, rozlewnia musztardy, tiry wjezdzaja tam bez przerwy. Wiem ze jakos przezyla do tej pory, moze umie poruszac sie miedzy wozami, ale mysle ze to tez do czasu. Bardzo chcialabym zeby byla bezpieczna, ale sama nie dam rady jej pomoc. :-( Mam juz jedna sunie w hoteliku od roku i to raczej nieadopcyjną.:shake:
-
[quote name='nika28']Tak na szybko... :oops: dzieki serdeczne :loveu: [quote name='leni356']Trzeba ją ratować :-( jakies pomysly?
-
czy zrobi nam ktos pilnie banerek? z tekstem np. w ciazy na ulicy :modla:
-
Kudłacze w potrzebie - wątek dyskusyjny - PROSZĘ O NIE CYTOWANIE ZDJĘĆ
Lulka replied to leni356's topic in Już w nowym domu
[quote name='nika28']Pomocy !!! [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/pomocy-kudlaczka-koczuje-na-jagielonskiej-moze-byc-w-ciazy-wawa-148542/#post13128501[/URL][/quote] dzieki nika28 za wklejenie watku cos mi ostatnio na drodze wciaz kudlaczki staja -
8.10.10 po roku od operacji Misia czuje sie calkiem dobrze, choc ostatnie wyniki AP sa bardzo zle ponad 1100 przy normie 155 :-( koszt ostatnich badan, USG, krew, antybiotyki, wizyta to 304 zł, a na koncie Misi jest niecałe 170 zł, dlatego bardzo prosimy o najmniejsze nawet datki na uregulowanie długu Misiowego :modla: do tego Misi kończy się karma - je Brita light'a - 2 worki to koszt ok 160 zł prosimy o wparcie, bardzo, bardzo prosimy _ _______________________________________________________________________ 12.10 Sunia zostala zabrana dzieki pomocy Ewy Marty i jej Tz do kliniki na Kosiarzy - dzieki kochani!!! dzieki asiuf1 za zalatwienie miejsca!!! 13.10 zdiagnozowano po usg raka sledziony, sunia okazala sie wysterlizowana. 14.10 Misia ma operacje wyciecia sledziony, liczne guzy wskazuja na najgorszy nowotwor - czekamy na histopatologie. 15.10 - Marta Ewa zabiera sunie z kliniki i wiezie do Dt, na czas dojscia do siebie, u L/Olki za co niezmiernie dziekujemy!!!!!!!!! ________________________________________________________ Łączny rachunek z kliniki wyniosl 1076 zł. A złozyło się na to: 1. pobyt 3x25 zł = 75 zł 2. badanie krwi - 80 zł 3. operacja - 400 zł 4. transfuzja krwi - 210 zł 5. histopatologia - 80 zł 6. USG - 100 zł 7. leki - 83 zł (bioketan, cepetor, butomidor, betamox, biovetalgin) 8. 2 zastrzyki na wynos z betamoxu i kolnierz - 48 zł dogociotki :loveu: i wujkowie :loveu:, ktorzy pomogli uratowac Misie to: MiK-Jozefow - 40 zł - wplynelo betinka24 - 30 zł - wplynelo lulka - 50 zł - wplynelo Ewa Marta - 250 zł - wplynelo zachary - 100 zł - wplynelo mru - 100 zł - wplynelo znajomi L/Olki - 50 zł - wplynelo leni356 - 50 zł - wplynelo bico - 50 zł - wplynelo kasiek - 200 zł - wplynelo pan Jan od L/Olki 50 zł - wplynelo pan Bartek od L/Olki - 100 zł - wplynelo z mojego starego bazarku - 50 zł - wplynelo malawaszka-bazarek - 10 zł - wplynelo karusiap - bazarek - 5 zł - wplynelo anawa - bazarek - 22 zł - wplynelo Malgorzata K - 100 zł - wplynelo kaskadaffik-bazarek - 81 zł - wplynelo Teresa Borcz -bazarek-11 zł - wplynelo _______________________________ wplynelo - 1349 wyplynelo - 1076 na dzien 22.10 zostaje - 273 zł!!!!! _____________________________________ nowe wplaty: 13 zł od A priori z mojego bazarku 50 zł od pana Jerzego S 16 zł od Jo37 z mojego bazarku 25 zł od L/Olki z bazarku od 3 x ____________________________________ bylo 273 plus 104 = 377 zł 23.10 - wizyta u weta, zdjecie szwow - 20 zł czyli mamy 357 zł!!! __________________________________________________ + 22 zł Anastazja&Aleksander-bazarek + 30 zł Promyczek-bazarek + 6 zł Viris-bazarek + 30 zł p. Jacek H - wplata suma: 445 zł!!! _____________________________________________________ +100 zł emilia2280 + 10 zł Kosmyczek Kamyczek bazarek -100 zł wet (2x50 zł) ____________________________________________________ suma: 455zł ______________________________________________ 11.11 - 72 wet Kosiarzy - 74,5 leki + 5 zostalo z karmy _______________________________________________ zostaje: 313,5 zł bardzo ogromnie dziekujemy!!!!!! :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: _______________________________________________________ stan na 20.02.2010 roku było 313,5 + 500 zł od sponsora = 813,5 wydatki: 2 x 15 kg brit senior 159 zł (zamowione 22.12.2009) poslanko 79 zł 2 miski 15 zł obroza skorzana 20 zł obroża kiltix 38 zł USG 105 zł badanie, krew 115 zł 813,5 - 531 = zostaje: 282,5 zł doszło 100 zł od znajomych L/Olki :loveu: 382,5 wydatki: Essentiale 29,90 badania kału 35,00 zostaje: 317,6 zł 2 x karma brit (13.07.2010) - 159 zł zostaje: 158,6 zł __________________________________________________________________________ Na ulicy Jagielonskiej przy salonie Toyoty koczuje taka piekna sunia. Sunia mieszka tam juz jakis czas. Salon jest przy samej 6 pasmowej ulicy, ktora gnaja bez przerwy samochody. Do salonu tez wciaz wjezdzaja i wyjezdzaja wozy, nie wiem jakim cudem ona jeszcze nie zostala przejechana. Sunia jest dokarmiana przez ludzi z barku ktory jest w Toyocie, ale barek ten zostanie zamkniety do konca pazdziernika :shake: Pytalam straznika czy sunia ma bude, bo dookola wszedzie beton, ale nie ma, nie wiem gdzie spi. No i najgorsza rzecz, chcialam sprawdzic czy to sunia czy pies, wiec musialam obmacac brzuszek i jak na moj gust ona jest w ciazy, tzn ma spore cycuchy :shake: Mozliwe oczywiscie ze jest taka utuczona, ale jesli nie to znaczy ze juz niebawem po ulicy bedzie ganiac gromada malych! Pomozcie kochani? co robic? wiem, ze na bank trzeba ja wysterylizowac, ale co dalej? Przyzwyczaila sie juz do tego miejsca, ale to nie jest zycie-mysle sobie, za duze niebezpieczenstwo dookola i za chwile tez brak barku ktory ja dozywial do tej pory. jest super slodka, jak kucnelam od razu do mnie przyszla sie miziac :loveu: a tak mieszka: beton i samochody to caly jej swiat... mam na razie tylko takie foty z komorki
-
Izabellah-aldonda porozwieszala dzis ogloszenia, ale mowi ze to trzeba ze 100-200 ogloszen w blizszej i dalszej okolicy rozwiesic. Iza wysle tez fotke Milki do chrcynna i urzedu miejskiego.
-
ani sladu po Mili :shake:
-
a przy niej teraz nie ma naprawde nic do roboty ona chodzi sama, nie jest w sumie kaleka, tylko krzywo chodzi ...
-
bo robilysmy wczoraj na szybko i my bylysmy na miejscu, a Asia wyjechala, wiec nie pomyslalam zeby go wpisac ale mozna dopisac ;)
-
juz wysylam
-
Kudłacze w potrzebie - wątek dyskusyjny - PROSZĘ O NIE CYTOWANIE ZDJĘĆ
Lulka replied to leni356's topic in Już w nowym domu
dziekuje serdecznie :loveu: -
Kudłacze w potrzebie - wątek dyskusyjny - PROSZĘ O NIE CYTOWANIE ZDJĘĆ
Lulka replied to leni356's topic in Już w nowym domu
[quote name='Dogo07']Lulka, od razu wstaw jakieś jego zdjęcie i choć dwa słowa o psiaku :).[/quote] Blinkin - ten terierkowaty, niewidomy psiak zostal znaleziony porzucony przy drodze pod Warszawa. Teraz przebywa w hoteliku dla psiakow w okolicach Pomiechówka. Jest super mily, towarzyski, przyjacielski i spokojny. Nie jest juz najmlodszy, ale tez nie jakis straszny staruszek :smile: ma okolo 7 lat. telefon kontaktowy: 668-780-929 [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/P1090443.jpg[/IMG] [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/P1090454.jpg[/IMG] bede wdzieczna za pomoc w oglaszaniu -
dzieki wielkie :loveu: ja zrobilam tylko allegro
-
tak, byli tam dzis