-
Posts
7399 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Lulka
-
w czwartek jedziemy pod Warszawe obejrzec hotelik, ktory sie otwiera, ma byc ogrzewany zdam relacje w czwartek wieczorem poza tym nie mam nic :-(
-
[quote name='3 x']dobrze by było jakby Misia miała miejsce w jakimś domowym DT albo hoteliku bo nam Michał zaczął rozlizywać ranę dopiero po zdjęciu szwów i teraz w jednym miejscu się moze nie tyle co paskudzi, co jest "żywa" nie wiem jak to nazwac, nie wlizał się w srodek brzucha, ale to jedno miejsce ma takie "świeże" i nie wyobrazam sobie zeby miał z tym latac po dworze, zeby się jakieś zakażenie czy coś nie wdało oczywiście nie życze tego Misi ale myslę, że warto ją poobserwować jeszcze kilka dni po zdjęciu szwów a moja ma uczulenie na szwy i wielką, żywą ranę :placz::placz::placz: [quote name='L/Olka']słuchajcie. Ja wiem, że mija powoli te 10 dni. Ale wg tego co mówi 3X - po zdjęciu szwów też może nie być fajnie. Dlatego na razie proponuję takie rozwiązanie: Misia zostaje u nas do całkowitego wyleczenia rany pooperacyjnej. L/Olka jestes wielka!!!!!! :loveu::loveu::loveu: gdzie Ty sie do tej pory podziewalas :razz:
-
sliczne sliczne :multi: czy jest wszystko ok z raną? nie ropieje, nic sie nie saczy? masz racje teraz pewnie swedzi dlatego zaczela sie tym interesowac :mad: w sobote wypada 10 dzien po operacji, pewnie bedzie mozna zdjac szwy ;) do soboty juz niedlugo, bedzie trzeba zabrac nasza kochana kosmatke gdzies do hoteliku. czy ma ktos namiary na jakis hotelik, płatny tymczas? popytajcie znajomych, moze ktos zechce przygarnac ja nawet za kase :modla:
-
Psiaki bez budy na mrozie potrzebne jeszcze 180zł do transportu bud...
Lulka replied to tajdzi's topic in Już w nowym domu
moze tytul zmienmy ze transport dla bud potrzebny? czy jest juz wpis na transportowym? -
Kapselku na gore po domek :multi:
-
jak mozesz to jedz, czym wiecej ogloszen i oczu do szukania tym lepiej
-
a Crossik juz po operacji i wszystko sie udalo :multi:
-
[quote name='Lulka']16.10 + 8 bazarek ihabe + 66 bazarek aluna&mims + 30,5 bazarek zebrazebra + 200 wplata natalijo _____________________________________________ 886,5 :multi::multi::multi:[/quote] + 47 od Dark Water z mojego bazarku ksiazkowego + 15 AFN + 50 ja na hoteli (22.09-22.10) + 50 retka1976 na hotel (22.09-22.10) - za hotel za 22.09-22.10 - 450 zł ________________________________________________ na koncie Rozi jest obecnie: 598,5zł - dziekuje kochani :loveu::loveu::loveu:
-
ufff to dobrze ;) mam kolejne wplaty: od MiK-Jozefow - 40 zł i z mojego bazarku pierwsze wplaty - w sumie - 37 zł serdecznie dziekujemy!!!!!! :multi::multi::multi:
-
[quote name='natalijo']Naprawdę nie ma za co. Mam sentyment do takich "pięknych inaczej" zwierzaczków :) Będę trzymać kciuki za Prosiaczka, żeby znalazła kochający domek. Całe szczęście, że nie siedzi już w schronie, dzięki temu widać dużą poprawę w jej zdrowiu. Tylko, zeby więcej chęci do życia nabrała... Serce mi pęka jak widzę takie smutne psiaki ;([/quote] mi tez serce peka, tym bardziej, ze nikt o nia nie pyta z ogloszen :placz: [quote name='feliksik']dziewczyny dzwoniłyście do tych domowych DT?[/quote] tak rozmawialam z Alina S, wybieramy sie obejrzec hotelik ten drugi odpada, bo pani preferuje mniejsze psy...
-
tak Ewa Marta ma racje, poza tym ona prawie nic nie jadla a czy ona duzo pije, normalnie pije?
-
1,5 roczny Borysek, przejechany prze samochód, po 2 operacjach - ma dom.
Lulka replied to asiaf1's topic in Już w nowym domu
jejku to duuuuzo :multi::multi::multi: super:loveu: -
to juz dzis, mam nadzieje, ze wszystko sie uda.
-
to na wysokosci Magdy jest prawie
-
kurcze kiepsko ze nie mam drukarki :roll: Jak masz czas i checi to wybieram sie tam jakos kolo 17.30 z tym ze bede jechac z Bialoleki, wiec nie moge zaproponowac podwozki, bo to jest na Bródnie.
-
Dzwonil facet, widzial podobnego psa w grupie 4 psow w okolicach Dabrowy Chotomowskiej, jechal rowerem szlakiem zielonym czy ktos z tych okolic moze pomoc w rozwieszaniu ogloszen?
-
tak mialaby przynajmniej te 9 latek i dom przez 8 lat mysle ze cos musialo sie stac, bo tel tez wylaczony czasowo.....ciekawe co stalo sie z drugim psem...
-
jesli to sunia z Jozefowa to zostala adoptowana w marcu 2001 roku wraz z samcem otrzymalam w informacji o nr telefon, ale jest tylko komunikat ze czasowo kierunek wylaczony :roll: - moze juz tam nikt nie mieszka... mam adres, ale dzis nie mam jak sie ruszyc za bardzo, jutro popoludniu dopiero moge podjechac w sumie okolica przebywania suni sie zgadza, nawet niezbyt daleko od domu by zawedrowala
-
takie super allegro :loveu: i jeszcze wyroznione dzieki cioteczce bico :loveu: to teraz juz nie ma odwrotu, domki maja sie w kolejce ustawic!!!
-
wiesci bardzo, bardzo dobre :loveu: sunia jest mega grzeczna i to mnie bardzo, bardzo cieszy :loveu:
-
dostalam smska i fotke cudną :eviltong: [FONT=Calibri]"Ponieważ Misia ma zdecydowanie dosyć kołnierza-została właśnie ubrana w pizamke ;)bardzo dzielnie zniosła przymiarki,a teraz leży już po spacerze na swoim posłanku i śpi :) dostała czopek 24h po poprzednim i dziś widać było,że czuła się lepiej. Zaczęła też normalnie jeść."[/FONT] [FONT=Calibri][/FONT] [FONT=Calibri]hurrrra :multi:[/FONT] [FONT=Calibri][/FONT] [FONT=Calibri]ma super opieke i ona to wie :loveu:[/FONT] [FONT=Calibri][/FONT] [FONT=Calibri]a teraz prosze! Misia wymiata :p[/FONT] [FONT=Calibri][/FONT] [FONT=Calibri][/FONT]
-
nie moge przestac o niej myslec :-( gdzie ja kurcze ponislo? po co? :placz: