Jump to content
Dogomania

Lulka

Members
  • Posts

    7399
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Lulka

  1. na gore staruszku
  2. dzieki za najnowsze wiesci o świneczce :) dobrze ze kotka nie goni kochana dziewczyna, jak da rade sprawdzic jak ona z suczkami bede mega dzwieczna:) bo mi mowiono ze ona w ogole nie lubi innych zwierzat...chociaz z chlopakiem w boksie siedziala.
  3. spokojnie jest w hotelu, nikt jej krzywdy nie robi dostala pewnie standardowo antybiotyk i lek przeciwbolowy po zabiegu a na drugi dzien miala prawo sie zle czuc ja bylam rano, a wieczorem tego nia byla juz u dobrego weta wiec nie ma co panikowac ;)
  4. nie wiem, nie ja bylam z nia u weta sadze ze dzien wczesniej dostala zaraz po zabiegu
  5. w ogole to dzieki serdeczne wszystkim za chec pomocy malej :multi:
  6. nie zmierzylam bo mala byla tak obolala ze ledwo dalam rade obejrzec jej rane :shake:
  7. kurcze to kiepsko :-( daj koniecznie znac jak wrocicie od weta jakby co to wybierzemy sie rzeczywiscie na Kosiarzy
  8. [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/P1090923.jpg[/IMG]
  9. [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/P1090918.jpg[/IMG] [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/P1090917.jpg[/IMG] [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/P1090916.jpg[/IMG] [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/P1090921.jpg[/IMG] [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/P1090922.jpg[/IMG]
  10. troche mi sie zeszlo z tymi fotami :oops: [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/P1090902.jpg[/IMG] [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/P1090899.jpg[/IMG] [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/P1090904.jpg[/IMG] [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/P1090908.jpg[/IMG] [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/P1090914.jpg[/IMG]
  11. Bylam odwiedzic dziadka :p przywital mnie bardzo wylewnie, jest mega kochany :loveu: zakropilam go fiprexem, zawiozlam slome i o dziwo zaczal wchodzic do budy :multi: brakowalo mu slomy :evil_lol: [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/P1090941.jpg[/IMG] [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/P1090940.jpg[/IMG] [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/P1090932.jpg[/IMG] a taka mam bude ;) [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/P1090942.jpg[/IMG]
  12. bardzo bardzo serdecznie dziekujemy :multi:
  13. inaczej sie nie da :evil_lol: poza tym starsznie chcialabym zobaczyc Misie, bardzo mi zapadla na sercu a czasu wciaz brak wrrr a teraz taka historia, nie wiem czy wierzycie w takie rzeczy, ja tak to Wam opowiem :p Znajoma z daleka, ktora rowniez poznala historie Misi i bardzo, ale to bardzo sie w Misi zakochala :loveu: rozmawiała z osobą, która potrafi kontaktować sie ze zwierzetami i ta osoba przekazala, ze Misia miala bardzo okropne zycie, ze od poczatku wszystko szlo nie tak i nikt jej nie chcial. Z tego powodu tez pochorowala sie :-( Ta osoba przekazala tez ze osoba w poblizu Misi, blondynka, ma sprawic ze Misia bedzie szczesliwa. :loveu:
  14. [quote name='ick']Są o.k. ale mozę jeszcze jakaś fotka roześmianej sznupki Crossia ... :lol: Czy przyszly wplaty z bazarku kasiek0506 mercy i aldrumki ?[/QUOTE] doszly od aldrumki i a.ciuru - potwierdzilam na watku bazarkowym ;) dziekujemy serdecznie :loveu: [quote name='ladySwallow']Czekają na moderację: ojej.pl, sprzedasz.pl, adopcje.org. [URL="http://warszawa.gumtree.pl/c-ViewAd?AdId=167103167&Guid=124cb348-5150-a20b-26c0-56a0ffff0b9f"]Cross, prawie owczarek niemiecki szuka domu - Psy, Szczeniaki, Pieski, Psiaki, Psy Rasowe - Gumtree Warszawa[/URL] [URL="http://ale.gratka.pl/ogloszenie/2427919_cross_prawie_owczarek_niemiecki_szuka.html"]Cross, prawie owczarek niemiecki szuka domu[/URL] [URL="http://www.adopcjapsa.pl/adopcja-psa-pies-szuka-domu,ogloszenie,8494,Lw==.html"]Cross to 2 letni pies, podobny z wyglądu / Owczarek niemiecki / Adopcja psa. Ogłoszenia: psy do adopcji, szukam psa, oddam psa[/URL] [URL="http://www.adin.pl/ogloszenia/74288.html"]Cross, prawie owczarek niemiecki szuka domu Warszawa - Adin.pl[/URL] [URL="http://warszawa.olx.pl/item_page.php?Id=55210463&g=6"]Cross, prawie owczarek niemiecki szuka domu - Warszawa - Zwierzęta[/URL] [URL="http://ogloszenia.adverts.pl/pokaz.php?id=572907"]Prev[/URL] Co do Allegro - zrobię, jak skończę się to, które jest zrobione 27.10 - trwa jeszcze 3 dni, wtedy zrobię swoje allegro, wyróżnione.[/QUOTE] dziekuje serdecznie :loveu::loveu::loveu: wielkie uklany dla cioteczki bico za zakup na bazarku takich cudnych ogloszen dla Crossika :loveu::loveu::loveu: a psiak czuje sie bardzo bardzo dobrze!!! panie mowia ze to maly lobuz i nabardziej nada sie jednak na psa do domu z ogrodem, bo mieszkania to na bank nie wiedzial na oczy
  15. [quote name='agaga21']a te 300zł to jest co miesiąc na bank??? bo jeśli tak to już niewiele by brakowało do jakiegoś hoteliku.[/QUOTE] ech czy na bank? wiece jak to jest, dzis jest jutro pani moze powiedziec ze nie ma i wywiezc ja do schronu, niestety ta kobita juz miewala takie pomysly, wiec ja jej nie wierze za grosz :shake: zaplacila za 1 miesiac, zostawila worek karmy i potem trzeba bylo ja scigac ze pies juz dawno karme zjadl, przydaloby sie zaplacic za nastepny miesiac...i tak to wyglada niestety... p.s. sunia jest w hoteliku w tej chwili, tylko ze to kojec
  16. zapraszam na bazarek na jedzonko dla dziadka ;) [url=http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=13451796#post13451796]Nowa dostawa!!! książki po angielsku! powiesci, poezja, medytacja-na staruszka 7/11 - Strona 2 - Dogomania Forum[/url]
  17. i jak tam ranka naszej kudlasi? czy obiecana karma dotarla czy mamy zamawiac? ;) bede miala prezencik dla suni, na poczatku grudnia dotrze, poslanko i cus tam jeszcze :eviltong:
  18. sunia po sterylce, ale robil jakis dupek i nie zrobil jej przepukliny przy okazji co wiecej wszyl jej jakies cus w te rane, saczylo sie to, pol kubraka we krwi :shake: do tego miala wewnatrz jakiegos krwiaka...ech no ale byla juz u lepszego weta z kolezanką asif1 i jest ok choc sunia ogromnie obolala i smutna caly czas lezala dzis na poslanku ze zbolala minką, no ale nie ma sie co dziwic, pewnie ja boli [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/ATT00061.jpg[/IMG] [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/ATT00058.jpg[/IMG] [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/ATT00055.jpg[/IMG]
  19. dzieki serdeczne :lol:
  20. w Skierdach na Lipowej ;)
  21. [quote name='atomoowka_ak']Proszę o numer konta na pw, pomogę drobną kwotą...[/QUOTE] dzieki serdeczne juz wysylam konto Asi na pw ;)
  22. dzwonilam wczoraj wieczorem do AlinyS, wszystko jest ok ;) świnka byla jeszcze wczoraj na kilku spacerach opiekunki wita juz merdaniem ogonka jak wchodza do jej pokoju panie mowia ze jest straszna przylepa i uwielbia mizianie jedyne co to nie zjadla karmy, ale pewnie to stres, dzis bedzie gotowane to pewnie wrąbie miche ;)
  23. oj cioteczko bez Was nic nie byloby mozliwe :loveu: sam hotelik jest tylko 15 km dalej niz tamten, z domu mam tam jakies 60 pare km, wiec nie tak zle to miedzy hotelikami byla taka duza odleglosc, bo są zupelnie w innym kierunku, jeden na Gdansk, a ten nowy na Poznan i dlatego wyszlo mi 200 kilosow :roll:
  24. [quote name='Lulka']+ 47 od Dark Water z mojego bazarku ksiazkowego + 15 AFN + 50 ja na hoteli (22.09-22.10) + 50 retka1976 na hotel (22.09-22.10) - za hotel za 22.09-22.10 - 450 zł ________________________________________________ na koncie Rozi jest obecnie: 598,5zł - dziekuje kochani :loveu::loveu::loveu:[/QUOTE] zeby mi sie teraz z tymi rozliczeniami nie popiorkowalo :diabloti: dobra liczmy ze bylo 600 zł na koncie Rozi + 100 zł - cioteczka anonimowa :loveu: (na listopad) + 50 zł - ja na hotel na listopad ___________________________________ czyli mamy 750 zł oplacilam: pobyt w starym hoteliku od 22.10 do 5.11 - czyli 210 zł fiprex - 18 zł odrobaczenie - aniprazol x 3 dni - 48 zł _____________________________________________ zostaje 474 zł - 450 zł za nowy hotel (5.11-5.12) zostaje na dzien 5.11 [B]24 zł[/B]
×
×
  • Create New...