Jump to content
Dogomania

Lulka

Members
  • Posts

    7399
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Lulka

  1. doszly do mnie nastepne wplaty z mojego bazarku 22 od Anastazji&Aleksandra, 6 zł od Viris, 30 zł od Promyczka i wplata od pana Jacka H - 30 zł dziekuje serdecznie :loveu::loveu::loveu: zaraz uzupelnie w 1 poscie ;)
  2. nie no oczywiscie ze tak, wygrala ogromny los na loterii, nie kazdemu psiakowi udaje sie pomoc na czas :-( dzieki Wam wszystkim ona dostala piekny prezent od losu :loveu: L/Olka - historii choroby jako takiej nie ma, poprostu operacja, wyciecie sledziony, te badania pewnie mozna odebrac, mam jeszcze badanie krwi. Lekow nie musi zadnych dostawac, pani doktor mowi, ze mozna robic kontrolne badanie krwi co jakis czas, ale tak naprawde leczenia jako takiego tu nie bedzie na te chwile. A potem co najwyzej leki przeciwbolowe. Czy panie sa swiadome stanu Misi? Mam nadzieje, ze nie rozmysla sie, jak poznaja wyniki badan :roll: Nie jest łatwo przygarnac takiego psiaka...
  3. no nie do konca bylo wiadomo, po tym co napisala 3 x mialam jeszcze nadzieje wyszlo ze to ten zly niestety :-(
  4. przyszly wyniki, niestety potwierdzila sie diagnoza lekarzy :-( z badan wynika, ze to nowotwor :-(
  5. taka sama - 15 zl za dobe z wyzywieniem ;)
  6. bardzo daleko kolo Miedniewic
  7. na gore po domek
  8. szkoda ze sobie sama tutaj monolog prowadze :-(:-(:-(
  9. :evil_lol: chyba Funia lepsza :evil_lol: myslalam ze ona na te Misie reaguje, az dziwne ze nie :roll:
  10. aaa no to super ze juz lepiej ;) ło matko tylko nie Czika :diabloti::evil_lol: moze potrzeba jakies poslanko albo cus? miseczki?
  11. ale tam juz nie ma szwu? w sensie nitki?
  12. na bank trzeba przemywac woda utlenioną dodatkowo mozna tez jodyną
  13. a czy ona to lize? na pewno trzeba przemywac woda utleniona kilka razy dziennie jakby co to idzcie do weta, kasa jest ;)
  14. są kupione, trzeba odebrac z teresina kolo sochaczewa i przewiezc do warszawy
  15. do dzieci jest jak najbardziej ok w tej chwili mieszka z 5 i 8 latką ;) mieszkanie w bloku? nie mam pojecia. Na smyczy juz chodzi ładnie, nie wiem jak z zachowaniem czystosci, nigdy nie mieszkal w domu, nie wiem tez jak z zostawaniem samemu, pewnie trzeba by pocwiczyc ;)
  16. tak Kapselek jest w hotelu w pierwszym poscie umieszczane jest info na temat wplywow i wydatkow, jak narazie Kapsel jest pod kreska :-( Potrzeba jest 10 zł za dobe za hotel plus jedzonko. Za kazda pomoc dla bialaska bedziemy wdzieczne :loveu:
  17. a ja caly czas nie moge uwierzyc w to co sie dzieje :evil_lol: bosko, poprostu bosko :loveu::loveu::loveu: dziekuje Wam wszystkim za pomoc, za dobre slowo, wsparcie, transporty, klinike, DT, pieniadze i w koncu za miejscowke dla Kudlaczki na reszte zycia :loveu::loveu::loveu:
  18. kochani chyba mamy cieply hotelik dla Rozi :multi: niedlugo bede mogla ja tam przewiezc :p i mam ogromna nadzieje, ze cioteczki i wujkowie nadal zechca pomagac w utrzymaniu Rozi w hoteliku :modla:
  19. aaa doszla jeszcze jedna wplata :multi: 15 zł czyli razem maluch zebral 152 złote dziekuje serdecznie za pomoc :loveu: Asiu daj znac jak dojdzie przelew ;)
  20. nie ma chetnych do przewozu :shake:
  21. ludzie to chyba bialych nie lubia :shake: a on ma taki super charakter, jest taki pieszczoch!!!!! i jest sliczny :loveu:
  22. dobra to musimy sie jakos umowic ;)
  23. cioteczko zmienilam zapis na 1 stronie, bo chcialam juz podliczyc przychody i rozchody :eviltong: nowe wplaty sa ponizej ;)
  24. ciotka cierpliwosci :diabloti::diabloti::diabloti:
×
×
  • Create New...