Jump to content
Dogomania

Lulka

Members
  • Posts

    7399
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Lulka

  1. Swinka dostala wlasny pokoik z miekkim poslaniem :loveu: do tego jest ogrod, ktory juz zwiedzila ;) mam nadzieje na jakies relacje bezposrednio z hoteliku :p
  2. tak, wlasnie wrocilam z wyprawy prawie 200 km wieczorkiem wstawie fotki ;)
  3. tylko spisuj umowy przedadopcyjne koniecznie z zaznaczeniem sterylizacji suki, zeby nastepne w rowie nie wyladowaly :-(
  4. nie mam zadnych dt, dlatego pisze na watku, bo moze ktos zna jakis platny dt
  5. no wlasnie moze by ja ktos za kase na dt wzial???
  6. oooo matko!!! ale czad!!! :multi::multi::multi: skad masz tyle domkow???
  7. ona bedzie sterylizowana w legionowie tam nie ma klinik tylko zwykli weci tak myslalam wlasnie o kubraku do tego ale skad wytrzasnac kubrak juz na jutro??? mozna ja polozyc w konskim boksie na slomie ewentualnie, zawsze cieplej, bo tak nie wieje, to bedzie chyba najlepsze wyjscie, bo zabranie jej na tymczas - ktory notabene raczej do jutra sie nie znajdzie - do ciepla na tydzien czy 10 dni i potem wyrzucenie jej do budy, to zapalenie pluc murowane :shake:
  8. ma bude ale z kolnierzem do niej nie wejdzie :shake:
  9. bede w piatek to zmierze najgorsze ze ona ma jutro sterylke :shake: to durne babsko mialo zrobic sterylke po 3 tyg - wtedy bylo jeszcze cieplo, nie wiem jak ona sobie wyobraza suke po sterylce w kojcu??? bez budy jak w nocy jest -5 stopni !!!!
  10. ja dokladnie nie wiem, tak napisali na stronie najlepiej dowiedziec sie chyba u dyrektorki, na stronie jest jej numer i w ogloszeniach chyba tez bezposrednio do niej niestety ona slono sobie za adopcje psow rasowych liczy :shake: nie raz juz byli chetni na psa ale jak uslyszeli cene to padli trupem i odeszli z kwitkiem i warto podpowiedziec jej zeby go wykastrowala przed wydaniem
  11. czy maja allegro?????
  12. [quote name='rita60']Lulka wiesz cos wiecej na temat tego teriera:roll:jakis link do watku ? nie zakladalam mu watku na razie tu jest na stronie wolontariuszy schroniska Pilne - TERIER
  13. ojejku cudowne! dzieki! a co to za kudlacz slodki? :loveu: brat Misiulki??? :cool3:
  14. w schronisku w Jozefowie jest terier, oddali go po 3 latach wlasciciele, pies zupelnie sobie nie radzi, jest gryziony przez inne psy :-(
  15. dobrze ze choc jedna sunia bezpieczna :loveu: czy male maja gdzies ogloszenia? trzeba zrobic mase ogloszen, zeby domki znalazly mozna tez wydrukowac i rozwiesic w lecznicach takie ogloszenia
  16. oj szczesciara, szczesliwa szczesciara :loveu::loveu::loveu: a fotecki??? :cool3::cool3::cool3:
  17. podnosze. maluchy prosza o pomoc
  18. podniose szczeniaczki
  19. [quote name='beka']Piękne nmaluszki. Szcześciarze z nich.[/QUOTE] jak szybko nie trafia do dt/ds to raczej nie szczesciarze :-( calej grupy to wiadomo nikt nie wezmie, ale moze jakos pojedynczym ktos pomoze?
  20. [B][IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/Obraz8.jpg[/IMG][/B] [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/Obraz9.jpg[/IMG]
  21. dostalam dzis takiego maila z prosba o pomoc :-( [FONT=Times New Roman][SIZE=3]"Drodzy![/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3]Wczoraj wracajac ze swiat od rodziny znalazłam w rowie porzucone szczenieta.[/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3]W zalaczniku znajdziecie zdjecia malenstw.[/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3]Bardzo Was prosze o pomoc w znalezieniu dla nich domu.[/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3]Ja nie mam mozliwosci trzymania takiej ilosci zwierzyny lownej - tym bardziej, ze jedna i to spora juz posiadam.[/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3]Psiaki na razie sa u mnie... ale niestety czeka je schronisko (na razie zadne nie chce ich przyjac).[/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3]Malenstwa sa urocze.[/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3]Maja ok. 7-8 tygodni, waża po ok. 2 kg. Pija i jedza samodzielnie.[/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3]3 suczki i 3 psy.[/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3]Wczoraj zostaly zalozone im ksiazeczki. Psiaki odrobaczono oraz odpchelkowano.[/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3]Za kilka dni powinny zostac zaszczepione (nie mozna bylo zrobic tego razem z odrobaczaniem).[/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3]Ucze je zalatwiania sie na zewnatrz - i nawet dobrze im idzie :) [/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3]Beda raczej male (ok 10-15kg.)[/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3]Bede bardzo wdzieczna za uratowanie malenstw."[/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3][B]i co tu robic? kazdy pomysl, pomoc wielce potrzebna[/B][/SIZE][/FONT] [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/Obraz3-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/Obraz4.jpg[/IMG] [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/Obraz5.jpg[/IMG] [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/Obraz6.jpg[/IMG] [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/Obraz7.jpg[/IMG]
  22. ok nie ma problemu ;) u mojej suni babralo sie naprwade dlugo, dostala antybiotyk dzialajacy 3 doby x 3 Miala wyjete czesc nici wewnetrznych, normalnie na zywca, ale nie wszystko dalo rade wyjac. Wetka mowila ze reszte powinnien organizm przyjac, antybiotyk tez swoje zrobil. Mysle ze u Misi tez bedzie ok. Jesli jednak nie to sie przejedziemy. Moge tez w srode po poludnia jakby co ;) Tylko sie dowiem jak pani doktor bedzie, ale to juz moze po wtorkowym wywiadzie. Doszla kaska od emili2280 ogromne dzieki :multi::multi::multi:
  23. [quote name='L/Olka']Lulka zbiera. Ale chyba nie będzie miała nic przeciwko - więc zaraz wyślę Ci na pw ten nr konta.[/QUOTE] Olu ale chyba Twoj numer konta, bo za weta w sumie juz zaplacilas 70 zł, dobrze licze? [quote name='Ewa Marta']Mogłabym spróbować dojechać na jakąś 20 po Miśkę i Olę (mam nadzieję że pojedziesz ze mną w arzie czego?) Jest mnale prawdopodobieństwo, że się nie wyrobię z pracą, więc gdyby ktoś jeszcze mógł ją zawieźć, byłoby pewniej. Jeśli nie ma nikogo, stanę na głowie i Misiulę zawiozę... Gdyby nie było mnei na dogo, to puść Olu sygnał, a ja oddzwonię.[/QUOTE] byloby super jakbys dala rade ja moge jechac ale dopiero w czwartek :placz:
×
×
  • Create New...