-
Posts
7399 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Lulka
-
Swinka dostala wlasny pokoik z miekkim poslaniem :loveu: do tego jest ogrod, ktory juz zwiedzila ;) mam nadzieje na jakies relacje bezposrednio z hoteliku :p
-
tak, wlasnie wrocilam z wyprawy prawie 200 km wieczorkiem wstawie fotki ;)
-
tylko spisuj umowy przedadopcyjne koniecznie z zaznaczeniem sterylizacji suki, zeby nastepne w rowie nie wyladowaly :-(
-
mini astka/pittbulka z łancucha znalazla cieply domek:)
Lulka replied to Lulka's topic in Już w nowym domu
nie mam zadnych dt, dlatego pisze na watku, bo moze ktos zna jakis platny dt -
mini astka/pittbulka z łancucha znalazla cieply domek:)
Lulka replied to Lulka's topic in Już w nowym domu
no wlasnie moze by ja ktos za kase na dt wzial??? -
oooo matko!!! ale czad!!! :multi::multi::multi: skad masz tyle domkow???
-
mini astka/pittbulka z łancucha znalazla cieply domek:)
Lulka replied to Lulka's topic in Już w nowym domu
ona bedzie sterylizowana w legionowie tam nie ma klinik tylko zwykli weci tak myslalam wlasnie o kubraku do tego ale skad wytrzasnac kubrak juz na jutro??? mozna ja polozyc w konskim boksie na slomie ewentualnie, zawsze cieplej, bo tak nie wieje, to bedzie chyba najlepsze wyjscie, bo zabranie jej na tymczas - ktory notabene raczej do jutra sie nie znajdzie - do ciepla na tydzien czy 10 dni i potem wyrzucenie jej do budy, to zapalenie pluc murowane :shake: -
mini astka/pittbulka z łancucha znalazla cieply domek:)
Lulka replied to Lulka's topic in Już w nowym domu
ma bude ale z kolnierzem do niej nie wejdzie :shake: -
mini astka/pittbulka z łancucha znalazla cieply domek:)
Lulka replied to Lulka's topic in Już w nowym domu
bede w piatek to zmierze najgorsze ze ona ma jutro sterylke :shake: to durne babsko mialo zrobic sterylke po 3 tyg - wtedy bylo jeszcze cieplo, nie wiem jak ona sobie wyobraza suke po sterylce w kojcu??? bez budy jak w nocy jest -5 stopni !!!! -
Kudłacze w potrzebie - wątek dyskusyjny - PROSZĘ O NIE CYTOWANIE ZDJĘĆ
Lulka replied to leni356's topic in Już w nowym domu
ja dokladnie nie wiem, tak napisali na stronie najlepiej dowiedziec sie chyba u dyrektorki, na stronie jest jej numer i w ogloszeniach chyba tez bezposrednio do niej niestety ona slono sobie za adopcje psow rasowych liczy :shake: nie raz juz byli chetni na psa ale jak uslyszeli cene to padli trupem i odeszli z kwitkiem i warto podpowiedziec jej zeby go wykastrowala przed wydaniem -
czy maja allegro?????
-
Kudłacze w potrzebie - wątek dyskusyjny - PROSZĘ O NIE CYTOWANIE ZDJĘĆ
Lulka replied to leni356's topic in Już w nowym domu
[quote name='rita60']Lulka wiesz cos wiecej na temat tego teriera:roll:jakis link do watku ? nie zakladalam mu watku na razie tu jest na stronie wolontariuszy schroniska Pilne - TERIER -
ojejku cudowne! dzieki! a co to za kudlacz slodki? :loveu: brat Misiulki??? :cool3:
-
Kudłacze w potrzebie - wątek dyskusyjny - PROSZĘ O NIE CYTOWANIE ZDJĘĆ
Lulka replied to leni356's topic in Już w nowym domu
w schronisku w Jozefowie jest terier, oddali go po 3 latach wlasciciele, pies zupelnie sobie nie radzi, jest gryziony przez inne psy :-( -
dobrze ze choc jedna sunia bezpieczna :loveu: czy male maja gdzies ogloszenia? trzeba zrobic mase ogloszen, zeby domki znalazly mozna tez wydrukowac i rozwiesic w lecznicach takie ogloszenia
-
oj szczesciara, szczesliwa szczesciara :loveu::loveu::loveu: a fotecki??? :cool3::cool3::cool3:
-
podnosze. maluchy prosza o pomoc
-
podniose szczeniaczki
-
[quote name='beka']Piękne nmaluszki. Szcześciarze z nich.[/QUOTE] jak szybko nie trafia do dt/ds to raczej nie szczesciarze :-( calej grupy to wiadomo nikt nie wezmie, ale moze jakos pojedynczym ktos pomoze?
-
Staruszek z rakiem na dozyciu - potrzebne wsparcie na leki i karmę
Lulka replied to Lulka's topic in Już w nowym domu
Baltus na górę po jedzonko -
[B][IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/Obraz8.jpg[/IMG][/B] [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/Obraz9.jpg[/IMG]
-
dostalam dzis takiego maila z prosba o pomoc :-( [FONT=Times New Roman][SIZE=3]"Drodzy![/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3]Wczoraj wracajac ze swiat od rodziny znalazłam w rowie porzucone szczenieta.[/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3]W zalaczniku znajdziecie zdjecia malenstw.[/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3]Bardzo Was prosze o pomoc w znalezieniu dla nich domu.[/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3]Ja nie mam mozliwosci trzymania takiej ilosci zwierzyny lownej - tym bardziej, ze jedna i to spora juz posiadam.[/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3]Psiaki na razie sa u mnie... ale niestety czeka je schronisko (na razie zadne nie chce ich przyjac).[/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3]Malenstwa sa urocze.[/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3]Maja ok. 7-8 tygodni, waża po ok. 2 kg. Pija i jedza samodzielnie.[/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3]3 suczki i 3 psy.[/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3]Wczoraj zostaly zalozone im ksiazeczki. Psiaki odrobaczono oraz odpchelkowano.[/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3]Za kilka dni powinny zostac zaszczepione (nie mozna bylo zrobic tego razem z odrobaczaniem).[/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3]Ucze je zalatwiania sie na zewnatrz - i nawet dobrze im idzie :) [/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3]Beda raczej male (ok 10-15kg.)[/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3]Bede bardzo wdzieczna za uratowanie malenstw."[/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3][B]i co tu robic? kazdy pomysl, pomoc wielce potrzebna[/B][/SIZE][/FONT] [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/Obraz3-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/Obraz4.jpg[/IMG] [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/Obraz5.jpg[/IMG] [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/Obraz6.jpg[/IMG] [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/Obraz7.jpg[/IMG]
-
ok nie ma problemu ;) u mojej suni babralo sie naprwade dlugo, dostala antybiotyk dzialajacy 3 doby x 3 Miala wyjete czesc nici wewnetrznych, normalnie na zywca, ale nie wszystko dalo rade wyjac. Wetka mowila ze reszte powinnien organizm przyjac, antybiotyk tez swoje zrobil. Mysle ze u Misi tez bedzie ok. Jesli jednak nie to sie przejedziemy. Moge tez w srode po poludnia jakby co ;) Tylko sie dowiem jak pani doktor bedzie, ale to juz moze po wtorkowym wywiadzie. Doszla kaska od emili2280 ogromne dzieki :multi::multi::multi:
-
[quote name='L/Olka']Lulka zbiera. Ale chyba nie będzie miała nic przeciwko - więc zaraz wyślę Ci na pw ten nr konta.[/QUOTE] Olu ale chyba Twoj numer konta, bo za weta w sumie juz zaplacilas 70 zł, dobrze licze? [quote name='Ewa Marta']Mogłabym spróbować dojechać na jakąś 20 po Miśkę i Olę (mam nadzieję że pojedziesz ze mną w arzie czego?) Jest mnale prawdopodobieństwo, że się nie wyrobię z pracą, więc gdyby ktoś jeszcze mógł ją zawieźć, byłoby pewniej. Jeśli nie ma nikogo, stanę na głowie i Misiulę zawiozę... Gdyby nie było mnei na dogo, to puść Olu sygnał, a ja oddzwonię.[/QUOTE] byloby super jakbys dala rade ja moge jechac ale dopiero w czwartek :placz: