-
Posts
7399 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Lulka
-
ojej kochana bardzo chetnie, bo cioteczka paros gdzies nam zaniknela
-
na górę Rozi po domek [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/P1120198.jpg[/IMG]
-
na górę chlopaczku po domek
-
kojec na bank odpada tak sobie z asiaf1 rozmawialysmy, ze najlepiej byloby teraz znalezc jej na juz miejsce w wawie zeby moc ja porzadnie zdiagnozować wiadomo najlepszy bylby tymczas, bo klinika to straszne koszty... a potem domowy hotelik, ale tu jak zwykle problem BRAK KASY!!! wszystko to i tak gdybanie, bo nie wiemy jaki jest jej faktyczny stan i co w trakcie wyniknie... ale nie mozna jej zostawic w schronie:(:(:(
-
PIT 1 procent podatku na organizacje pożytku publicznego
Lulka replied to zdrojka's topic in Organizacje
ja tez nie wiem komu w tym roku dac 1% dzieki za taki watek;-) -
Karinka- już całkowicie zdrowa. DT okazał się DS ;) ***
Lulka replied to magdyska25's topic in Już w nowym domu
nie no skoro on tez specjalista to nie ma co suni meczyc wizytami u innyc, zreszta nie zawsze ci najbardziej rozreklamowani musza byc najlepsi. tez mnie martwi to zakazenie:( byly juz takie przypadki tu na dogo, zawsze wina czlowieka, a zwierzak musi cierpiec przez zaniedbanie czy kojarzycie takie opatrunki ze srebrem chyba??? podobno cuda dzialaja na takie rany..... -
4 miesięczny szczeniak od bezdomnego BARON-już we własnym domku
Lulka replied to asiaf1's topic in Już w nowym domu
moze trzeba zmienic w tytule ze tymczas do konca tygodnia??? -
4 miesięczny szczeniak od bezdomnego BARON-już we własnym domku
Lulka replied to asiaf1's topic in Już w nowym domu
o matko czym go ciotka karmisz? on rosnie jak na drozdzach!!!:) -
pudelkowaty szczenior i szczeniorka juz w domkach
Lulka replied to Lulka's topic in Już w nowym domu
wrzesien-1 dzieki pisalam do Agnez ale nie mam odzewu, wiec chyba nie uda sie przewiezc malej:( ale moze wyjdzie cos z tego co pisze rita60! -
Karinka- już całkowicie zdrowa. DT okazał się DS ;) ***
Lulka replied to magdyska25's topic in Już w nowym domu
dostalam pw i sie melduje;-) poprosze tez konto na pw cos tam sie wyskrobie ;-) az noz sie w kieszeni otwiera jak sie czyta co sie w tym schronie wyprawia:( zeby tyle czasu pies byl bez pomocy :placz: [quote name='morisowa']Dzwoniłaś do dr Czajki? On nie jest specjalistą-ortopedą, ale z naszego doświadczenia z nim ma u nas opinię dobrego chirurga, w tym od spraw kostnych. I nie zdziera z bezdomnych psów. Trzymam za Was Kciuki! będzie dobrze :)[/QUOTE] wlasnie chcialam pytac co to za lekarz? moze operacja u ortopedy dalaby suni wieksza szansę? wiem ze ceny u Janickiego czy Sterny to pewnie 3 razy takie:( dr Wisniewski tez jest godny polecenia (morisowa - mi go polecal nasz ulubiony dr Czerwiecki;-)) w kazdym razie wspaniale ze sunia znalazla u Ciebie magdysko25 DT :loveu: uratowalas ja od cierpienia teraz trzeba szybko zebrac potrzebne pieniadze, zeby domek tymczasowy nie zostal z tym sam jesli ktos ma jakies rzeczy moge pomoc przy bazarku ;-) -
Mania-Majka zamieszkała w nowym domku na Bemowie
Lulka replied to esperanza's topic in Już w nowym domu
na górę Majka po pomoc... -
pudelkowaty szczenior i szczeniorka juz w domkach
Lulka replied to Lulka's topic in Już w nowym domu
jutro schronisko zamkniete trzebaby dzis mala zabrac, tylko ja nie mam pomyslu gdzie ja do jutra przetrzymac:( -
no ja tego np nie rozumiem, jak mozna trzymac psa w domu w ciepełku i wyrzucac go na dwor na mróz, śnieg, zawieje czy deszcz na X godzin??? dla mnie to niewyobrazalne...:crazyeye: Suka mieszka teraz w domu i raczej byloby chore oddac ja komus do budy. Nie chodzi o wydanie jej byle gdzie, byle by pozbyc sie problemu. Pies jest dla mnie zwierzakiem domowym, na dworze to ja rozumiem konia trzymac (oczywiscie tez nie caly czas :cool3:) a nie psa. Ale to moje zdanie ;)
-
Mania-Majka zamieszkała w nowym domku na Bemowie
Lulka replied to esperanza's topic in Już w nowym domu
sunia cudna jest:) -
pudelkowaty szczenior i szczeniorka juz w domkach
Lulka replied to Lulka's topic in Już w nowym domu
a o ktorej w ogole ten wyjazd w poniedzialek??? -
4 miesięczny szczeniak od bezdomnego BARON-już we własnym domku
Lulka replied to asiaf1's topic in Już w nowym domu
kurcze kiepsko:( taki fajny psiur i nie ma chetnych? -
paros - daj prosze linka do allegro, skopiowalabym sobie aukcje ;-)
-
to co robim? mam odwolac? Ciebie Olu nie bedzie, zeby wziac np. klucze od pan i sprowadzic mi Misule?
-
6 szczeniaków szuka domu! Prosba o wsparcie. Kto zrobi ogloszenia? plisss
Lulka replied to Lulka's topic in Już w nowym domu
kto moze zasponsorowac malym jedzonko??? -
4 miesięczny szczeniak od bezdomnego BARON-już we własnym domku
Lulka replied to asiaf1's topic in Już w nowym domu
i co z tym domkiem???? -
pudelkowaty szczenior i szczeniorka juz w domkach
Lulka replied to Lulka's topic in Już w nowym domu
wiecej info to tylko dziewczyny co jezdza do schroniska moga napisac, ja tylko watek zalozylam, nie znam psiakow, bo do schroniska nie jezdze. jak wroca to zaraz bede meczyc o info ;-) -
Mania-Majka zamieszkała w nowym domku na Bemowie
Lulka replied to esperanza's topic in Już w nowym domu
a gdzie dziewczyna trafila? napisz cos wiecej jakie ma tam warunki, opieke? nie pytalyscie u Aliny o miejsce? tam psiaki sa w cieple w budynku ogrzewanym. Chyba jeszcze Astraroth ma taki domowy hotelik...