Jump to content
Dogomania

Lulka

Members
  • Posts

    7399
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Lulka

  1. ojej kochana bardzo chetnie, bo cioteczka paros gdzies nam zaniknela
  2. ja pisalam z prosba o tymczas tu w Wawie ale niestety ciotka nie moze pomoc:( szukamy dalej oby zdazyc jej pomoc...
  3. na górę Rozi po domek [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/P1120198.jpg[/IMG]
  4. na górę chlopaczku po domek
  5. kojec na bank odpada tak sobie z asiaf1 rozmawialysmy, ze najlepiej byloby teraz znalezc jej na juz miejsce w wawie zeby moc ja porzadnie zdiagnozować wiadomo najlepszy bylby tymczas, bo klinika to straszne koszty... a potem domowy hotelik, ale tu jak zwykle problem BRAK KASY!!! wszystko to i tak gdybanie, bo nie wiemy jaki jest jej faktyczny stan i co w trakcie wyniknie... ale nie mozna jej zostawic w schronie:(:(:(
  6. ja tez nie wiem komu w tym roku dac 1% dzieki za taki watek;-)
  7. nie no skoro on tez specjalista to nie ma co suni meczyc wizytami u innyc, zreszta nie zawsze ci najbardziej rozreklamowani musza byc najlepsi. tez mnie martwi to zakazenie:( byly juz takie przypadki tu na dogo, zawsze wina czlowieka, a zwierzak musi cierpiec przez zaniedbanie czy kojarzycie takie opatrunki ze srebrem chyba??? podobno cuda dzialaja na takie rany.....
  8. moze trzeba zmienic w tytule ze tymczas do konca tygodnia???
  9. o matko czym go ciotka karmisz? on rosnie jak na drozdzach!!!:)
  10. kurcze dla tego psa to moze byc kwestia dni lub tygodni na paluchu nie ma biedna co liczyc na to, ze odejdzie godnie:( tymczas pilnie potrzebny zeby jej ulzyc w cierpieniu... ludki ratunku!
  11. wrzesien-1 dzieki pisalam do Agnez ale nie mam odzewu, wiec chyba nie uda sie przewiezc malej:( ale moze wyjdzie cos z tego co pisze rita60!
  12. dostalam pw i sie melduje;-) poprosze tez konto na pw cos tam sie wyskrobie ;-) az noz sie w kieszeni otwiera jak sie czyta co sie w tym schronie wyprawia:( zeby tyle czasu pies byl bez pomocy :placz: [quote name='morisowa']Dzwoniłaś do dr Czajki? On nie jest specjalistą-ortopedą, ale z naszego doświadczenia z nim ma u nas opinię dobrego chirurga, w tym od spraw kostnych. I nie zdziera z bezdomnych psów. Trzymam za Was Kciuki! będzie dobrze :)[/QUOTE] wlasnie chcialam pytac co to za lekarz? moze operacja u ortopedy dalaby suni wieksza szansę? wiem ze ceny u Janickiego czy Sterny to pewnie 3 razy takie:( dr Wisniewski tez jest godny polecenia (morisowa - mi go polecal nasz ulubiony dr Czerwiecki;-)) w kazdym razie wspaniale ze sunia znalazla u Ciebie magdysko25 DT :loveu: uratowalas ja od cierpienia teraz trzeba szybko zebrac potrzebne pieniadze, zeby domek tymczasowy nie zostal z tym sam jesli ktos ma jakies rzeczy moge pomoc przy bazarku ;-)
  13. na górę Majka po pomoc...
  14. jutro schronisko zamkniete trzebaby dzis mala zabrac, tylko ja nie mam pomyslu gdzie ja do jutra przetrzymac:(
  15. no ja tego np nie rozumiem, jak mozna trzymac psa w domu w ciepełku i wyrzucac go na dwor na mróz, śnieg, zawieje czy deszcz na X godzin??? dla mnie to niewyobrazalne...:crazyeye: Suka mieszka teraz w domu i raczej byloby chore oddac ja komus do budy. Nie chodzi o wydanie jej byle gdzie, byle by pozbyc sie problemu. Pies jest dla mnie zwierzakiem domowym, na dworze to ja rozumiem konia trzymac (oczywiscie tez nie caly czas :cool3:) a nie psa. Ale to moje zdanie ;)
  16. a dostaje chociaz jakies leki przeciwbolowe? :roll: niestety znajac polityke dyry to biedne psisko nie ma co liczyc na eutanazje, lepiej meczyc te biedne zwierzaki do konca :shake::-(
  17. a o ktorej w ogole ten wyjazd w poniedzialek???
  18. kurcze kiepsko:( taki fajny psiur i nie ma chetnych?
  19. paros - daj prosze linka do allegro, skopiowalabym sobie aukcje ;-)
  20. to co robim? mam odwolac? Ciebie Olu nie bedzie, zeby wziac np. klucze od pan i sprowadzic mi Misule?
  21. kto moze zasponsorowac malym jedzonko???
  22. wiecej info to tylko dziewczyny co jezdza do schroniska moga napisac, ja tylko watek zalozylam, nie znam psiakow, bo do schroniska nie jezdze. jak wroca to zaraz bede meczyc o info ;-)
  23. a gdzie dziewczyna trafila? napisz cos wiecej jakie ma tam warunki, opieke? nie pytalyscie u Aliny o miejsce? tam psiaki sa w cieple w budynku ogrzewanym. Chyba jeszcze Astraroth ma taki domowy hotelik...
×
×
  • Create New...