Jump to content
Dogomania

Lulka

Members
  • Posts

    7399
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Lulka

  1. zakochalam sie :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:
  2. cud......poslanko doszlo po miesiacu! conajmniej jakbym na biegunie mieszkala.... lekarza musimy przesunac troche w czasie, bo mialam drobny wypadek i nie dam rady tak daleko pojechac...
  3. ale piekny kto moze pomoc maluchowi? :modla:
  4. [B]czy ten portal bedzie jeszczke kiedys normalnie dzialal? :shake:[/B][B][/B]
  5. bardzo serdecznie dziekuje za wplaty: doszlo: 50 zł - [B]al-ka[/B] 100 zł -[B] hesia[/B] 30 zł - [B]Bamboo ® [B]bardzo serdecznie Wam dziekuje!!! wyslalam rano przelew na 180 zł do Milo!!! [/B][B]jesli moze ktos jeszcze pomoc bedziemy super wdzieczni. a to ten dziadek z zaspy o ktorym pisala Irkowa [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/dziadzia4.jpg[/IMG] [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/dziadzia3.jpg[/IMG] [/B][/B]
  6. ......................................
  7. dubel...............
  8. [quote name='Lulka']było 552 zł dorzucamy tu nastepne wplaty: 50 zł Ukryty Smok na styczen (przyszlo w grudniu, ale zaliczamy na styczniową;-)) 45 zł doddy - bazarek 10 zł Ninka - bazarek 10 zł Niuni&Pupi - bazarek 30 zł Aleksandra B 50 zł ja na styczeń 48 zł z allegro za rzeczy od Gosi121 (dzieki ogromne za paczuszke, wiekszosc udało sie sprzedac na allegro) razem: 795 zł - 450 hotel 5.01-5.02 zostaje: 345 zł wielkie dzieki wszystkim pamietajacym i pomagajacym śwince :loveu::loveu::loveu:[/QUOTE] czyli było 345 zł +natalijo 50 zł +Ukryty Smok 50 zł na luty (przyszło w styczniu) +anonim 111 zł na luty .......................................... 556 zł :) dla naszej kochanej Rozinki:) [IMG]http://www.dogomania.pl/../../images/smilies/love.gif[/IMG][IMG]http://www.dogomania.pl/../../images/smilies/love.gif[/IMG][IMG]http://www.dogomania.pl/../../images/smilies/love.gif[/IMG]
  9. natalijo - slicznie dziekuje za 50 zł dla Swinki :multi::multi::multi::loveu::loveu::loveu:
  10. i jeszcze trochę Rozinki: [URL="http://s785.photobucket.com/albums/yy135/anawa/Rozinka-swinka/?action=view&current=Zwierzaki025.jpg"][IMG]http://i785.photobucket.com/albums/yy135/anawa/Rozinka-swinka/th_Zwierzaki025.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://s785.photobucket.com/albums/yy135/anawa/Rozinka-swinka/?action=view&current=Zwierzaki027.jpg"][IMG]http://i785.photobucket.com/albums/yy135/anawa/Rozinka-swinka/th_Zwierzaki027.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://s785.photobucket.com/albums/yy135/anawa/Rozinka-swinka/?action=view&current=Zwierzaki028.jpg"][IMG]http://i785.photobucket.com/albums/yy135/anawa/Rozinka-swinka/th_Zwierzaki028.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://s785.photobucket.com/albums/yy135/anawa/Rozinka-swinka/?action=view&current=Zwierzaki030.jpg"][IMG]http://i785.photobucket.com/albums/yy135/anawa/Rozinka-swinka/th_Zwierzaki030.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://s785.photobucket.com/albums/yy135/anawa/Rozinka-swinka/?action=view&current=Zwierzaki031.jpg"][IMG]http://i785.photobucket.com/albums/yy135/anawa/Rozinka-swinka/th_Zwierzaki031.jpg[/IMG][/URL]
  11. cioteczka anawa była w odwiedzinach u psinek i zrobila fotki:) za co bardzo dziekuje:) [B] Rozinka [/B] [INDENT] Urocza psinka do kochania i przytulania dla człowieka, któremu nie bedzie przeszkadzała jej niewielka ułomność [IMG]http://www.dogomania.pl/../images/smilies/icon_smile.gif[/IMG] Album zdjęć: [URL="http://s785.photobucket.com/albums/yy135/anawa/Rozinka-swinka/"]http://s785.photobucket.com/albums/y...ozinka-swinka/[/URL] i kilka z nich: [URL="http://s785.photobucket.com/albums/yy135/anawa/Rozinka-swinka/?action=view&current=Zwierzaki008.jpg"][IMG]http://i785.photobucket.com/albums/yy135/anawa/Rozinka-swinka/th_Zwierzaki008.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://s785.photobucket.com/albums/yy135/anawa/Rozinka-swinka/?action=view&current=Zwierzaki010.jpg"][IMG]http://i785.photobucket.com/albums/yy135/anawa/Rozinka-swinka/th_Zwierzaki010.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://s785.photobucket.com/albums/yy135/anawa/Rozinka-swinka/?action=view&current=Zwierzaki011.jpg"][IMG]http://i785.photobucket.com/albums/yy135/anawa/Rozinka-swinka/th_Zwierzaki011.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://s785.photobucket.com/albums/yy135/anawa/Rozinka-swinka/?action=view&current=Zwierzaki012.jpg"][IMG]http://i785.photobucket.com/albums/yy135/anawa/Rozinka-swinka/th_Zwierzaki012.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://s785.photobucket.com/albums/yy135/anawa/Rozinka-swinka/?action=view&current=Zwierzaki015.jpg"][IMG]http://i785.photobucket.com/albums/yy135/anawa/Rozinka-swinka/th_Zwierzaki015.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://s785.photobucket.com/albums/yy135/anawa/Rozinka-swinka/?action=view&current=Zwierzaki016.jpg"][IMG]http://i785.photobucket.com/albums/yy135/anawa/Rozinka-swinka/th_Zwierzaki016.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://s785.photobucket.com/albums/yy135/anawa/Rozinka-swinka/?action=view&current=Zwierzaki019.jpg"][IMG]http://i785.photobucket.com/albums/yy135/anawa/Rozinka-swinka/th_Zwierzaki019.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://s785.photobucket.com/albums/yy135/anawa/Rozinka-swinka/?action=view&current=Zwierzaki022.jpg"][IMG]http://i785.photobucket.com/albums/yy135/anawa/Rozinka-swinka/th_Zwierzaki022.jpg[/IMG][/URL] [/INDENT]
  12. [quote name='Bamboo ®']Ja też poproszę nr konta, 30 zł przeleję.[/QUOTE] juz doszlo:) wielkie wielkie dzieki:)
  13. bardzo bardzo dziekuje Wam za pomoc :loveu::loveu::loveu: to wysylam moje konto, zeby nie bylo problemow z rozliczaniem czy jest jeszcze jakies owczarkowe forum gdzie mozna go wrzucic? tak mysle ze moze allegro cegielkowe? ale kiepsko troche z tym prywatnym kontem :shake:
  14. [quote name='mysza 1']To pewne z grzybicą? Bo jak nużyca wygląda. Strasznie biedny :([/QUOTE] nie wiem dostalam za to info, ze jest troszku lepiej, jest mniej opuchniety i troszke mniej sie drapie. Dostaje olej, biotyne, stronghold, sterydy i antybiotyk i zarcia jak na pulk wojska.
  15. ojej przykro mi bardzo z powodu psiaczka:( z tym poslaniem to kpina jakas, wyslali tydzien temu i do dzis nie doszlo, za to dostalam info, ze niby firma kurierska paczke zwrocila bo ponoc za duza byla (zamowilam 3 poslania) i dzis mieli ja przepakowac i wyslac raz jeszcze..... juz nawet nie bede komentowac..... w kazdym razie odradzam zakupy w sklepie ZOOPARTNER - DNO I BEZNADZIEJA!!! co do lekarza to jest taka opcja ze albo jedziemy na gagarina na usg do doktora Marcinskiego albo jedziemy od razu na wilanow (obok kosiarzy) na usg tez do doktora Marcinskiego i od razu na wizyte do doktora Czerwieckiego, obaj panowie sa we wtorki okolo 15.30 jesli bylby termin - choc juz na ten tydzien raczej watpie. Doktor Czerwiecki to super wet tak swoją drogą ;-)
  16. on jest kolo pomiechowka panie prowadza hotelik, wziely go do siebie, bo wiedzialy ze w schronisku czeka go tylko smierc. niestety takich psow z ulicy maja juz kilka, w tym samym czasie wziely tez jakiegos strasznego polamanca z wypadku, ale nie mam na razie zdjec. I zawsze mowia ze to juz ostatni, ze juz nie maja gdzie, jak, za co, ze sil brak, ale i tak biora jak trafi sie taka bida, dlatego tez szukam pomocy dla nich, zeby mogly pomagac dalej... na razie zadne pieniadze nie byly zbierane dla psinki - nie zastanawialam sie na jakie konto zbierac:roll: ja mam nr konta tych pan, ale problem to bedzie rozliczenie na biezaco bo one nie maja internetu a po wyciagi musza jechac do banku :shake: jesli ktos chcialby pomoc to moge podac moje konto i robic rozliczenie na 1 stronie i oczywiscie wyslac na maila potwierdzenie ze przelew poszedl dalej dla Parszywka lub inne pomysly mile widziane ;)
  17. podnosze psiaka moze ktos bedzie mogl pomoc
  18. Parszywek czeka na pomoc w leczeniu.
  19. a ja zglaszam takiego bidusia: [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/cjpg.jpg[/IMG] [url]http://www.dogomania.pl/threads/177628-Parszywek-z-ulicy-w-PomiechA-wku-onek-z-grzybicAE-i-swierzbem-prosi-o-pomoc?p=13884768#post13884768[/url]
  20. Milo to pies ktory pojawił się pod koniec grudnia w Pomiechówku. Chodził pod pawilonami prosząc ludzi o pomoc. Niestety nikt nie miał ochoty pomóc...problemem było nawet kupienie jedzenia ... :( Został zgłoszony do gminy, miał pojechac do schroniska w Kutnie. Na szczęscie zlitowały sie nad jego losem dobre kobitki, które wzieły go do siebie i rozpoczęły leczenie. Niestety mają niesamowita ilośc uratowanych psów, bo wciąż się właśnie litują, miejsca praktycznie nie ma :( Nie jest to łatwe .... Milojest w dośc marnym stanie - zdjęcia nie oddają jego stanu. Psiak ma GRZYBICE I ŚWIERZB :-( Milo ma około roku, jest miły, przyjazny, ufny. Z wielkim spokojem znosi wszystkie zabiegi. SZUKAMY DLA NIEGO DOMU STAŁEGO BADZ TYMCZASOWEGO. W imieniu opiekunek PROSIMY RÓWNIEZ O POMOC W LECZENIU PSA :modla: Kazda pomoc jest na wage złota. Potrzebujemy lekow : IMAVEROL, STRONGHOLD lub ADVOCATE, IMOVEC, vit.z BIOTYNĄ. Jedzonko też by się przydało. Wszelkie informacje dostępne są pod numerem telefonu: 668 780 929 i ja będe na bieżąco informować o chłopaku. [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/ajpg.jpg[/IMG] [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/bjpg.jpg[/IMG] [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/cjpg.jpg[/IMG]
  21. nie wiem jak sobie radzi, raz go widzialam na oczy, ale raczej slabo jak to stary slepy pies, wpadal na wszystko. siedzi nadal w boksie i czeka na dom:(
×
×
  • Create New...