-
Posts
7399 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Lulka
-
Cztery maleńki szczeniaki bezpieczne w dt.POTRZEBNA POMOC W OGŁASZANIU!
Lulka replied to Ania W's topic in Już w nowym domu
bo on jest w kociarni zeby bylo mu cieplo, ale jest sam:( do biura nie mozna go zabrac, bo go psy atakują tymczas bylby dlka niego super sprawą, ale wiem ze nie łatwo o taki :( -
Cztery maleńki szczeniaki bezpieczne w dt.POTRZEBNA POMOC W OGŁASZANIU!
Lulka replied to Ania W's topic in Już w nowym domu
piesek co do zdrowia to nigdy nie wiadomo w schronie... -
4 miesięczny szczeniak od bezdomnego BARON-już we własnym domku
Lulka replied to asiaf1's topic in Już w nowym domu
to trzymam kciuki :) -
Cztery maleńki szczeniaki bezpieczne w dt.POTRZEBNA POMOC W OGŁASZANIU!
Lulka replied to Ania W's topic in Już w nowym domu
w tym samym schronisku skad te male z kartonu, razem byly w kociarni - jozefow kolo legionowa ponoc maly jest, cos ala pudelek dzis beda dziewczyny w schronie to sie dowiedza wiecej, wiek, ew szczepienie itd i czy w ogole jeszcze jest, bo szczeniaki to szybko padaja :( tel. do schronu bezposrednio: 694 642 098 (pytać o czarnego szczeniaka z kociarni) -
kto pomoze Kapslowi?
-
6 szczeniaków szuka domu! Prosba o wsparcie. Kto zrobi ogloszenia? plisss
Lulka replied to Lulka's topic in Już w nowym domu
na gore maluchy? komu szczeniora? -
Milo z ulicy w Pomiechówku - onek z grzybicą i swierzbem prosi o pomoc.
Lulka replied to Lulka's topic in Już w nowym domu
na gore Milusiu po pomoc -
4 miesięczny szczeniak od bezdomnego BARON-już we własnym domku
Lulka replied to asiaf1's topic in Już w nowym domu
na gore maluchu po domek -
Cztery maleńki szczeniaki bezpieczne w dt.POTRZEBNA POMOC W OGŁASZANIU!
Lulka replied to Ania W's topic in Już w nowym domu
dziewczyny w kociarni zostal jeszcze jeden szczenior:( moze ktos sie zlituje i go przygarnie? :modla: on tam siedzi samiutki (nie licząc 2 kotów) wklejam maila od wolontariuszki: Prosimy PILNIE O POMOC Ten maluszek musi pilnie znalezc dom stały lub tymczasowy Nie radzi sobie w schronisku , jest malenkim okruszkiem i jest gryziony nawet przez male szczeniaki. Nikt nie chce go zaakceptowac. Jest mały jak dłoń - smutny i zaniepokojony. Siedzi w kociarni razem z dwoma doroslymi kotami , to jedyne miejsce w którym jest bezpieczny. Jednak brak bliskości człowieka , samotnośc i smutek...odbierają mu chęć do życia. Do niedawna bylo mu razniej , mieszkal z 4 malymi dziewczynkami , w tej chwili siedzi sam jak palec + 2 koty [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/szczeniakpiesekwkociarni001.jpg[/IMG] [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/szczeniakpiesekwkociarni002.jpg[/IMG] [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/szczeniakpiesekwkociarni003.jpg[/IMG] [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/szczeniakpiesekwkociarni004.jpg[/IMG] -
4 miesięczny szczeniak od bezdomnego BARON-już we własnym domku
Lulka replied to asiaf1's topic in Już w nowym domu
super watek, wkleilam juz reszte szczeniakow;-) -
6 szczeniaków szuka domu! Prosba o wsparcie. Kto zrobi ogloszenia? plisss
Lulka replied to Lulka's topic in Już w nowym domu
jejku cudnie! dzieki serdeczne!!!!!!!!!!!!!!! -
[FONT=Arial Black][B][FONT=Arial][SIZE=2][COLOR=Green]Imię: brak Płeć: dziewczyna Wiek: 3-4 mce Miejsce pobytu: koło Warszawy Województwo: mazowieckie Szczepienia: są Historia: znaleziona na ulicy Rozmiar: ( S/M/L...) L Charakter: przyjazna, kontaktowa, wychowywana z dziecmi i innymi psami Kontakt[/COLOR][/SIZE][/FONT][/B][SIZE=2][COLOR=Green][B][FONT=Arial][SIZE=2]: [/SIZE][/FONT][/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][FONT=Verdana][B]601 925 696 lub napisz: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] [/B][/FONT] [CENTER] [/CENTER] [FONT=Arial Black][SIZE=2][COLOR=Green][B][FONT=Arial][SIZE=2]Wątek: [URL="http://www.dogomania.pl/../179092-6-szczeniakA-w-szuka-domu-Prosba-o-wsparcie?p=14035069#post14035069"]http://www.dogomania.pl/threads/1790...9#post14035069[/URL] [/SIZE][/FONT][/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/P1100595.jpg[/IMG]
-
[FONT=Arial Black][B][FONT=Arial][SIZE=2][COLOR=Green]Imię: brak Płeć: dziewczyna Wiek: 3-4 mce Miejsce pobytu: koło Warszawy Województwo: mazowieckie Szczepienia: są Historia: znaleziona na ulicy Rozmiar: ( S/M/L...) L Charakter: przyjazna, kontaktowa, wychowywana z dziecmi i innymi psami Kontakt[/COLOR][/SIZE][/FONT][/B][SIZE=2][COLOR=Green][B][FONT=Arial][SIZE=2]: [/SIZE][/FONT][/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][FONT=Verdana][B]601 925 696 lub napisz: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] [/B][/FONT] [CENTER] [/CENTER] [FONT=Arial Black][SIZE=2][COLOR=Green][B][FONT=Arial][SIZE=2]Wątek: [URL="http://www.dogomania.pl/179092-6-szczeniakA-w-szuka-domu-Prosba-o-wsparcie?p=14035069#post14035069"]http://www.dogomania.pl/threads/1790...9#post14035069[/URL] [/SIZE][/FONT][/B][/COLOR][/SIZE][/FONT] [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/P1100567.jpg[/IMG]
-
[FONT=Arial Black][B][FONT=Arial][SIZE=2][COLOR=Green]Imię: jeszcze brak Płeć: 1 chlopiec-czarny, 3 dziewczynki Wiek: 2 mce Miejsce pobytu: koło Warszawy Województwo: mazowieckie Szczepienia: są Historia: znalezione w kartonie na ulicy Rozmiar: ( S/M/L...) S/M Charakter: przyjazne, kontaktowe, zabawowe jak to szczeniaki:) wychowywane z dziecmi i innymi psami Kontakt[/COLOR][/SIZE][/FONT][/B][SIZE=2][COLOR=Green][B][FONT=Arial][SIZE=2]: [/SIZE][/FONT][/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][FONT=Verdana][B]601 925 696 lub napisz: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] [/B][/FONT] [CENTER] [/CENTER] [FONT=Arial Black][SIZE=2][COLOR=Green][B][FONT=Arial][SIZE=2]Wątek: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/179092-6-szczeniakA-w-szuka-domu-Prosba-o-wsparcie?p=14035069#post14035069[/URL] [/SIZE][/FONT][/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][IMG]http://i56.photobucket.com/albums/g178/asiaf1/zdjeciapsiakwnowe546.jpg[/IMG] [FONT=Arial Black][SIZE=2][COLOR=Green][B][FONT=Arial][SIZE=2] [/SIZE][/FONT][/B] [/COLOR][/SIZE][/FONT]
-
Milo z ulicy w Pomiechówku - onek z grzybicą i swierzbem prosi o pomoc.
Lulka replied to Lulka's topic in Już w nowym domu
dziekuje serdecznie:) -
pies z wypalonymi oczami! zdj. str. 5. Potrzebne wsparcie! Feluś ma dom.
Lulka replied to Lulka's topic in Już w nowym domu
super sie czyta takie wiesci :) -
Milo z ulicy w Pomiechówku - onek z grzybicą i swierzbem prosi o pomoc.
Lulka replied to Lulka's topic in Już w nowym domu
bardzo chetnie, dziekuje serdecznie moze ktos pomoze w oglaszaniu? psiak nadal leczony, ale moze juz mozna szukac mu domu... -
[quote name='AlinaS']Pieniążki za hotelik już dzisiaj doszły DZIEKUJĘ[/QUOTE] a to express :)
-
juz poslalam, ale zle w tytule wpisalam, bo zamiast luty to marzec, ale chyba Alina S sie polapie ;-)
-
[quote name='Lulka']czyli było 345 zł +natalijo 50 zł +Ukryty Smok 50 zł na luty (przyszło w styczniu) +anonim 111 zł na luty .......................................... 556 zł :) dla naszej kochanej Rozinki:) [IMG]http://www.dogomania.pl/../../images/smilies/love.gif[/IMG][IMG]http://www.dogomania.pl/../../images/smilies/love.gif[/IMG][IMG]http://www.dogomania.pl/../../images/smilies/love.gif[/IMG][/QUOTE] dziekuje cioteczko Yano za 30 zł dla prośka :) [B]556+30=586zł[/B] zaraz robie przelew na hotel 5 luty - 5 marzec [B]586 - 450 zł = 136 zł[/B] i trzeba brać sie za bazarki zeby na marzec zarobic ;-) paros czy Rozi ma aktualne ogloszonka??? :modla: szukam tez jej domku w Niemczech ale na razie nikt sensowny sie nie znalazl :(
-
4 miesięczny szczeniak od bezdomnego BARON-już we własnym domku
Lulka replied to asiaf1's topic in Już w nowym domu
ale aparat z niego hi hi :evil_lol: to ja trzymam kciuki moooooooooocno za domek:) -
6 szczeniaków szuka domu! Prosba o wsparcie. Kto zrobi ogloszenia? plisss
Lulka replied to Lulka's topic in Już w nowym domu
prosimy o pomoc dla maluszkow, moze ktos chcialaby troszku karmy zasponsorowac? -
4 miesięczny szczeniak od bezdomnego BARON-już we własnym domku
Lulka replied to asiaf1's topic in Już w nowym domu
ooo w koncu znalazlam watek, przez te cholerne dogo nic nie mozna znalezc teraz ogloszenia miala robic Beatka Asia nie ma w tej chwili dostepu do netu a jak maly??? -
6 szczeniaków szuka domu! Prosba o wsparcie. Kto zrobi ogloszenia? plisss
Lulka replied to Lulka's topic in Już w nowym domu
na gore maluszki -
6 szczeniaków szuka domu! Prosba o wsparcie. Kto zrobi ogloszenia? plisss
Lulka replied to Lulka's topic in Już w nowym domu
na góre po pomoc