Jump to content
Dogomania

Lulka

Members
  • Posts

    7399
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Lulka

  1. problem w tym, ze nawet jak zawiezie sie jedzenie to nie sadze, zeby dostały tyle ile im potrzeba. te dwie sunki trzeba stamtad wyciagnac koniecznie, bo one z głodu umra.
  2. szkieletorki nadal czekają:-(
  3. witam, moja suka tez demolowala domek i dostała klateczke, nie jest az tak droga. Jaki to jest pies? moja klatka stoi chyba w piwnicy wiec jesli to w Warszawie i ktos by chcial sprobowac to prosze o info.
  4. a co z collaczka? a czy szczeniaki nie miały jechać na pomorze? nic z tego nie rozumiem:shake:
  5. byłam dzis u psiaków, wyglądają chyba gorzej, strasznie chudziutkie, zeberka i biodra na wierzchu, straszne:shake: zawiozlam miesko i omało mi rąk nie zjadły. trzeba je stamtad zabrac koniecznie, tam są 4 psy i lepiej nie bedzie, kasy na jedzenie dla nich brak:placz: pani mowi ze 2 to wyzywi ale nie 4:angryy:
  6. podnosze, moze jednak ktos sie chce fajne psiaki
  7. poprosze numer konta to wpłace troszku dla psinek ;)
  8. dokładnie tak, dzięki Beatko
  9. Dziewczyny ale zapytajcie jaką długość ma ta obroża. Bo wygląda jak na yorka;) Ale fakt baaardzo ładny komplet.
  10. psinki psinki - fajne do pieszczochania ale i do pilnowania
  11. ok, dzięki bardzo:lol:
  12. podnoszę psinki, nadal nic:shake:
  13. dlaczego świat jest taki niesprawiedliwy:placz: :placz: :placz: :placz: :placz:
  14. chudzinki czekają
  15. :thumbs: :thumbs: :thumbs: :thumbs: :thumbs: :thumbs: Trzymamy trzymamy jak by trzeba było z Ybotowymi psami wyjśc dajcie znać :painting:
  16. Ja jestem z Zoliborza i służę pomocą, sorki ze dopiero teraz piszę, ale wcześniej mnie nie było. Mój numer 503-143-355. Jak się cieszę, Bordunia kochana:)
  17. kto przygarnie psinki?:roll:
  18. oto dziewczyny: [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/sonia1.jpg[/IMG] [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/viki1.jpg[/IMG] [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/viki2.jpg[/IMG]
  19. fotki będą jutro na bank, bo przecież potrzebujemy szybko domku
  20. szukamy dobrego domku :lol:
  21. [B][COLOR=seagreen]Postanowiłam wprowadzać aktualizację, również na pierwszej stronie.[/COLOR][/B] [B][COLOR=#2e8b57]Z tym, ze niewiele sie dzieje tak naprawdę.[/COLOR][/B] [B][COLOR=#2e8b57]1. Zdjęcia są na stronie: 1, 8, [/COLOR][COLOR=royalblue]NOWE FOTKI - 28[/COLOR][/B] [B][COLOR=#2e8b57]2. Sunie i psy zostały odrobaczone jednokrotnie w marcu bodajze. Nie wiem czy odrobaczac ponownie? Prosze o rady.[/COLOR][/B] [B][COLOR=red]3. Sunie są na zastrzykach antykoncepcyjnych. Szukamy sponsorów, żeby sunie wysterylizować. Bo jak wiadomo te zastrzyki dobrze na zdrowie nie wpływają.[/COLOR][/B] [B][COLOR=#2e8b57][COLOR=red]Każdy grosz się liczy - bardzo proszę o choć drobne wpłaty na konto Alarmowego Funduszu :oops:[/COLOR] [/COLOR][/B] [B][COLOR=#2e8b57]4. Psiaki są zapchlone, więc w przyszłym tygodniu (tj. w 2 tydz. czerwca) przekażę środki na odpchlenie.[/COLOR][/B] [B][COLOR=#2e8b57]5. No i nadal szukamy dobrego DOMKU!!!!![/COLOR][/B] [B][COLOR=#2e8b57]6. Sunie dobrze stróżują, nie są agresywne. Matka (ta wilkowata) jest troszkę polująca, więc koty odpadają. Są wesołe, przyjacielskie, do dzieci ok.[/COLOR][/B] Opiszę z grubsza sytuację: do adopcji są dwie suki: 1. Sonia - kundelek w typie wilkowatym, około 50 cm w kłebie. Ma około 4 lat. Została znaleziona i przygarnięta 2 lata temu. Miła, grzeczna sympatyczna, ale panikara jesli chodzi np. o mycie i w ogole o przytrzymywanie, np. jak się zakłada obroże to przylega do ziemi, musiał ktoś ją lać. [I](po ostatniej wizycje musze powiedziec, ze niezbyt wielka jest jednak panikara:))[/I] Ale nie wykazuje agresji. Jak juz wyzej wspominalam lubi sobie zapolowac, wiec dom z kotem odpada. Dobrze znosi podroze samochodem. 2. Viki - córka Sonii i czarnego rodowodowego labradora. Ma 2 lata. Również miła i nieagresywna. Dobrze chodzi na smyczy, nie ma zadnych lęków, jest u obecnych właścicieli od urodzenia. Nie była bita. Wzrost tez około 50 cm. Sunia jest po złamaniu nogi jakiś rok temu. Przeszła operację i teraz jest już wszystko ok. 3. Obie suczki bardzo dobrze strózują. Szukam dla nich domu z ogrodem, mogą mieszkać również na dworze, tak jak w tej chwili. Z tym, że nie na łańcuchu. Chciałabym, żeby trafiły w dobre ręce, żeby miały ciepłą budę, odpowiednią ilość jedzenia, opiekę weterynaryjną i rękę do miziania. Suczki mogą pójść do adopcji oddzielnie. Powodem oddania psiaków jest brak funduszy na ich żywienie i odpowiednią opiekę weterynaryjną. Znam właścicieli osobiście, więc powód oddania jest prawdziwy. Obecnie dowoże karmę (którą zakupię lub dostanę od dogociotek) dla 4 psów, które mieszkają na tej posesji. Jeśli ktoś miałby zbędną karmę psiaki chętnie przyjmą :-) Jeśli domek znalazłby się przed sterylizacją (na którą zbieramy tu na dogo fundusze) to przyszły właściciel byłby do tego zobowiązany (oczywiście pomożemy w miarę możliwości) [COLOR=red][B]kontakt do mnie 503-143-355[/B][/COLOR] [COLOR=#ff0000][B][EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL][/B][/COLOR] [B][COLOR=#ff0000][COLOR=black]Teraz relacja z odpchlania :lol: (z czerwca)[/COLOR][/COLOR][/B] [COLOR=#ff0000][B][COLOR=black]tak wiec wczoraj odbyło sie to niezbyt przyjemne zadanie. boziu tyle pchel to ja nigdy nie widziałam. mam nadzieje, ze ten plyn na pchly pomoze. Bo maja biedaki az placki powygryzane. [/COLOR][/B] [B][COLOR=black]pierwszy raz spedzilam troche czasu z sunkami sama. wyprowadzilam na smyczy na zewnatrz i powiem, ze zachowuja sie super, przy zabiegach pielegnacyjnych tez extra. myslalysmy ze z Sonia beda problemy, bo tak jak pisalam wczesniej przy myciu troche panikuje, wczoraj zachowywala sie bardzo spokojnie. Tak wiec stwierdzam, ze sunki sa baaaardzo grzeczne, zero agresji, do rocznego dziecka bez problemu, sa wesołe, bardzo lubia człowieka i kontakt z nim i spacerki.[/COLOR][/B] [B][COLOR=black]Po blizszym poznaniu, mysle ze spokojnie moga pojsc do mieszkania i beda bezproblemowe.[/COLOR][/B] [/COLOR]
  22. Ja juz zebrałam 3 reklamówki, w piątek będzie miał świeze:)
  23. :multi: :jumpie: :thumbs: :cool2: Suuuuuper, gratulacje!!! Buziaki dla Nero!
  24. właśnie, a co z tymi psiakami, co były razem z Nero? zdrowe?
×
×
  • Create New...