Jump to content
Dogomania

Lulka

Members
  • Posts

    7399
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Lulka

  1. Kochani mieszajcie koniecznie tę karmę, bo ona ma bardzo duzo białka, a najlepiej to zapytajcie weta czy mozna dawac taka wysokobialkowa. Sorki za te uwage, ale psica mojej kolezanki miala alergie po eukanubie.
  2. dziewczyny- jestescie super. Zaraz wpłace kase. Z allegro to naprawde dobry pomysl, zalózcie aukcje. Informujcie co u Nerusia.
  3. a nie uważasz, że to co piszesz, to zwykła gra słów. "nie nazywam nikogo chamem....tylko posty" ale czy to nie to samo, bo przecież niecham nie pisze chamskich tekstów, nieprawdaż? dlaczego te osoby nie mają szansy się wypowiedzieć? przecież nikt im tego nie broni, a jezeli tego nie robią to moze sie nie obraziły, tak jak ty - choć właściwie nie wiem, dlaczego akurat ty sie oburzasz? w kazdym razie, zeby zakończyć tę - w moim mniemaniu - bezsensowną dyskusję, chciałabym wszystkich przeprosić za moje poczucie humoru i tym samym za moje posty.:Rose: :bye:
  4. ja nie widzę słów w poim poście, które by kogoś obrażały, w przeciwieństwie do twoich, w kórych nazywasz mnie chamem, tylko dlatego, że nie masz poczucia humoru. To ja tobie współczuje:lol:
  5. [quote name='Viris']Ats? Ktos sie unosi? Ja jestem bardzo spokojna osoba bo moglam wszystko przez weekend przeczytac i mialam sporo czasu na przemyslenia zanim moglam wpasc do domku i sie wypowiedziec. Co nie zmienia faktu ze Lulki post jest chamstwem. W najgorszej jego odmianie. Bardzo prosilabym tez ktoregos z Modow o wypowiedzenie sie w tej sprawie. Nie jestem pewna czy macie jako Moderatorzy mozliwosc potwierdzenia domyslow Lulki odnosnie ip tych "nowych" osob. Przy okazji zauwaze ze uzytkownik - Aiwlys666 - nie zalozyl swojego konta na dogo przy okazj ostatnich zajsc. A o tym chyba ktos wspominal.[/quote] Ależ ty jesteś dziwna:-o a co niby w mojej wypowiedzi jest tak bardzo chamskiego, że aż tak bardzo się podniecasz?
  6. [quote name='Viris']Lulka - Jak bardzo chcesz sie przekonac to moze popros o to Modow lub Admina. A ja prosilabym Cie zebys jednak przeprosila, bo to na prawde wielkie chamstwo. Duzo na dogo widzialam. Duzo przykrych rzeczy tu napisano. Ale ta wypowiedz Twoja to szczyt szczytow.[/quote] :crazyeye: przesadzasz chyba, nie sądzisz? to było raczej dla żartu:evil_lol: wyluzuj trochę!
  7. [quote name='Aiwlys666']HYh właśnie to jest Państwa mentalność, w sumie to polska cecha... Jakaś dziwną przyjemność znajdujecie w rzucaniu oskarżeń, fałszywych wrednych domysłów i oszczerstw. Może byście sie Państwo opamietali. Nie jestem meżem niczyim, musiałabym chyba zmienić płeć. Nie znam żadnej z Pań, z powodu których jest afera. Znam za to kilka osób, posiadaczy BF, które zaglądają na to forum i poleciły mi je, żeby pokazać jak bardzo żenujący potrafią być ludzie dorośli. I o ile nie wierzyłam na początku..( no bo kto by przypuszczał, że takie afery bedą z jakichś dziwnych urojeń na forum dla ludzi, którzy kochają zwierzęta...) tak teraz widać jak na dłoni, że niestety dla Waszych pupilków, właściciele sie próbują do nich upodobnić i szczekają jak najgłośniej, byleby tylko kogoś udało sie pogryźć. Wstyd Proszę Państwa. Wiem, że zaraz zaczną się oszczerstwa z jednej czy drugiej strony. Mnie to za przeproszeniem wisi i powiewa, bo każdy z domysłów będzie fałszywy. Jednak troche przykro, że tak traktujecie innych. Jakbyście mieli chociażby cień dowodu, no to rozumiem. Ale takie rzucanie klamstw i obelg na niewinną osobę, tylko dlatego, że nieświadomie stała sie stroną konfliktu jest po prostu chamskie. I było by tak samo, gdyby sytuacja była odwrotna i chórek anielski broniłby Pani Rusos.[/quote] CZYTAJ więcej .............pisz mniej ........ myśl podobnie jak z czytaniem:lol: i skończ już z tymi państwo, bo się niedobrze robi - cioteczko:lol: [quote name='Aiwlys666']HYh właśnie to jest Państwa mentalność, w sumie to polska cecha... Jakaś dziwną przyjemność znajdujecie w rzucaniu oskarżeń, fałszywych wrednych domysłów i oszczerstw. Może byście sie Państwo opamietali. [/quote] no strasznie wrdene te moje domysły i jakie oskarżycielskie, no i jeszcze te oszczerstwa, oh:crazyeye: ciekawa tylko jestem, skąd się nagle wzięli zwolennicy ER - jakimś dziwnym trafem tak od razu po jej zbanowaniu:lol: Halo, halo!!!! no i jak tam drodzy moderatorzy, jak podoba wam sie teraz atmosfera na forum????? naprawdę - odwaliliście kawał dobrej roboty!!!:eviltong: :lol: :scream_3: :megagrin: :D :lol!: :turn-l: :cool2: :jumpie: :laugh2_2: :happy1:
  8. [quote name='Aiwlys666']Ależ po co zaraz się unosić? Pani powinna troszke ochlonąć i dopiero później wziąć sie za forum ;) Ciepłe kakao naprawde pomaga. Polecam. Jeśli o mnie chodzi, może zwykle sie nie wypowiadam, ale naprawdę śmieszy mnie mentalność niektórych forumowiczów, bo sadząc po wieku, powinni to byc w miare rozważni ludzie. A niestety większość płacze jak małe dzieci. Pani lamentuje, że mod jest po stronie Pani Rusos, a chyba musiała Pani zauważyć, że zbanowane są obydwie forumowiczki... Nie widzę tu żadnej niesprawiedliwości, tym bardziej, że zaznaczone było iż jest to tylko ostrzeżenie na czas jednego tygodnia. Afery, które wszczynacie świadczą tylko o Państwa stronniczym podejściu do sprawy...[/quote] obstawiam, ze to mąż ER, a ten Marcinek to pewnie synuś :lol: :shiny: szkoda, ze nie widać na tym forum ipeków, nie byłoby problemu
  9. [quote name='anutka']Dziwi mnie, że posty Draczyn nie były uciążliwe dla większości z BF, czyli tam gdzie glównie Draczyn pisała:roll: Staram się być obiektywna i widzę tylko jedno. Draczyn przestała pisać na forum i po dwóch dniach została zbanowana. A czy ostrzegałaś również, że może być zbanowana przy kolejnym ataku ER mimo, że nic nie pisze?? W takim razie na BF jest tylko świta Draczyn, czy to Cię nie dziwi?? Mnie nasuwa jednoznaczny zniosek. Niestety to forum przestało być dla mnie przyjazne, dlatego rezygnuje z pisania na Dogo.[/quote] Popieram w 100%, nieobiektywni to jesteście WY - drodzy moderatorzy!!!:angryy: po czasowym banie, wrócą na dogo DRACZYN i ER, i ER znów będzie zaczepiać się i opluwać DRACZYN, która to nie będzie reagować i obie znów wylecą??? Czad logika - gratuluje!!! :razz:
  10. hallo modzie, gdzie się podziewasz? Odpowiesz na nasze posty???
  11. Jestem na tym forum od niedawna, nie wiem jak było wcześniej, ale od czasu kiedy tu zaglądam, to jedyne co widzę to ostre najzady na DRACZYN. Nie rozumiem, dlaczego akurat atakowany dogomaniak dostał bana. :crazyeye: Zaraz pewnie i nam się oberwie dziewczyny i nie będziemy wiedzieć za co. W jednym z postów DRACZYN prosiła moderatorów, aby zwrócili er uwagę za jej obrazliwe wypowiedzi i wtedy nie reagowali, a teraz nagle im się przypomniało i :mad: skosili obie laski. Tylko gdzie tu sens, gdzie logika drodzy moderatorzy?????:shake:
  12. a niby za co Draczyn dostała bana??? :mad: rozumiem, ze ER ale nasz DRACZYN. nie zgadzam sie, proponuje protest!!!:angryy:
  13. no chyba, ze tak ale powinni cos wymyslic, bo tatuowanie to pewnie przyjemne nie jest dla takiego malucha. dobrze, ze juz nie mozna ogonków obcinać.
  14. no właśnie, ja nie rozumiem po co te tatuaże??? nie lepszy chip?
  15. Jejku jakie cudo!!!!!
  16. Moja sąsiadka ma buldożka - żywe srebro. A jak Lulkę zobaczy, to mknie jak rakieta.:lol:
  17. najlepiej poszukać w okolicy stajni, chyba , że schroniska mają słomę
  18. [quote name='Viris']Koce na pewno tez nie zaszkodza. Najlepiej zadzwonic do najblizszego schroniska i zapytac czy czegos nie potrzebuja. Mysle ze to bedzie dobry krok. Sloma tez super pomysl, tylko skad teraz taka skombinowac.. Chyba ze siano dla zwierzakow, ale to moze nie byc tak samo.[/quote] jasne, ze mozna zaniesc koce, wykorzystają je najwyzej w zamkniętych pomieszczeniach (szpital, izolatka ...) siano raczej nie ma takich właściwości grzejnych jak słoma i poza tym pachnie i się kurzy, więc nie bardzo. Myślę, że pomysł z telefonem jest najbardziej wskazany, oni powinni wiedzieć najlepiej czego potrzebują.
  19. Draczyn - proszę Cię - jaki ze mnie expert:oops: najgorsze jest to, ze nie mam pojecia co robić:shake:
  20. Lepiej do bud powkładać słomę, koce zamarzną przy takim mrozie, będą sztywne i zimne.
  21. :lol: czad!!!:lol:
  22. Super, że Figo coraz lepiej wygląda. Bardzo się cieszę.:multi: :multi: :multi: Dzięki za fotki. Buziaki dla rozbójnika bez ząbka.:evil_lol:
  23. Zapal i ode mnie. [*] [*] [*]
  24. a miałam jeszcze nadzieję, że to nie o p. Zenku mówiła moja znajoma. Taka szkoda, strata, był przecież jeszcze młody i fantastyczny. Psiaki go uwielbiały i ich właściciele również. Cześć jego pamięci!
  25. [quote name='Re-a']Dziękuje za powitanie i zyczonka , i jako przyszła byc moze posiadaczka takiego psionka ... mysle ze wolno mi byc tu z Wami , buldozkowymi rodzinkami...:Cool!: ...bo jesli niiii :shake: to przykro mi , zaraz tu zamknę za sobą drzwi ... mysle ze jednak Wasz Mod mi pozwoli a reszta troszkę jeszcze podszkoli ... bo cudne psiaczki te buldonie , do całowania tylko stworzone :grins: ...Draczyn mi o nich opowiadała i chyba tez bym takiego chciała:p ....:iloveyou:[/quote] Ja też chcę buldożka!!! Ale nie wiem jak z rottkiem, słyszałam od weta, że to niezbyt udane połączenie? Co wy na to? Jak wygląda to u Ciebie Lapiovra?
×
×
  • Create New...