-
Posts
7399 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Lulka
-
Józek ponownie zawitał na allegro ;)
-
[quote name='enia']Uważam ,że wygladaja zdecydowanie lepiej niz na pierwszych zdjęciach, dziewczyny podpasłyście je jak nic! tylko gdzie domeczek???????? dla laleczek???????? ta ciemna pręguska ma taka matczyną mordkę.....śliczna....[/quote] Ta preguska wyglada z nich najlepiej, wilkowatej widac w naturalu jeszcze zebra, niestety labek dalej kosciotrup, on musi miec jakiegos pasozyta chyba :shake: jesli chodzi o sterylki to koszt dla bezdomnych to 150 zł wiec calkiem do przezycia
-
[quote name='Beata_Dorobczyńska'][FONT=Arial Narrow]Mozna, mozna przywozic , ja przywiozlam ale taka mikrusia :) [/FONT] [FONT=Arial Narrow]Dziewczyny zrobmy coś , Lulka wyjezdza i ktos do nich pojedzie ?[/FONT] [/quote] zawioze jedzenie w przyszłym tygodniu, musi starczyc
-
chyba tylko my tak uwazamy :-( , bo inaczej juz dawno by domek znalazly
-
[IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/sonia4.jpg[/IMG] [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/sonia3.jpg[/IMG] [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/sonia2.jpg[/IMG] [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/sonia.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/viki3.jpg[/IMG] [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/viki2-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/viki1-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/viki.jpg[/IMG]
-
[quote name='Beata_Dorobczyńska'][LEFT]Znajdę , znajdę szczególnie jak mi muszelkę przywieziesz :)[/LEFT] [LEFT]Lulka , przyjedz do mnie , codziennie jestem popoludniu w domu albo w stajni ale to przejazd przez cała W-we. Porazka czasowa. Ale obiecuje poprawę :)[/LEFT] [/quote] muszelki nie przywiozę, bo nie mozna :p przyjadę, ale rzeczywiście może to zająć pół dnia :evil_lol:
-
[quote name='Beata_Dorobczyńska']Zagląda, zagląda. Jak nie pamietasz czego znowu zapomniałam to ja sie cieszę bo jest mi głupio. A co to są wakacje ??? :) Suczki piękne i odpchlone czekaja na nowych opiekunów, komu, komu[/quote] jak wroce, a Ty znow nie znajdziesz czasu na spotkanie z ciotka Lulka to :mad: i tyle :eviltong:
-
[quote name='fona']I jak Lulka, udalo Ci sie z Psim Aniolem zamienic slowko?[/quote] nie :shake: nie mogę się połączyć, napisałam maila ale tez nie ma odzewu jakoś zle sie z tym czuje, nie wiem czy to dobry pomysł z tym aniołem, oni maja naprawde mase wydatkow na bezdomne zwierzeta. Sunki nie są bezdomne. Jak czytam wątki to widze, ze ludzie nie korzystaja z ich pomocy, tylko sami kastruja i sterylizuja. (tzn. z pomoca dogomaniaków rzecz jasna)
-
nikt do nas nie zagląda :mad: :placz:
-
[quote name='Beata_Dorobczyńska']Wymiziałam, wymiziałam inaczej sie nie dało :) To pojedz, pewnie sie ucieszy :)[/quote] chetnie pojade, ale pewnie dopiero po powrocie z wakacji, teraz nie mam kiedy. Nadal nie łapie z czym nie zdazylas? Teraz relacja z odpchlania :lol: tak wiec wczoraj odbyło sie to niezbyt przyjemne zadanie. boziu tyle pchel to ja nigdy nie widziałam. mam nadzieje, ze ten plyn na pchly pomoze. Bo maja biedaki az placki powygryzane. pierwszy raz spedzilam troche czasu z sunkami sama. wyprowadzilam na smyczy na zewnatrz i powiem, ze zachowuja sie super, przy zabiegach pielegnacyjnych tez extra. myslalysmy ze z Sonia beda problemy, bo tak jak pisalam wczesniej przy myciu troche panikuje, wczoraj zachowywala sie bardzo spokojnie. Tak wiec stwierdzam, ze sunki sa baaaardzo grzeczne, zero agresji, do rocznego dziecka bez problemu, sa wesołe, bardzo lubia człowieka i kontakt z nim i spacerki. Po blizszym poznaniu, mysle ze spokojnie moga pojsc do mieszkania i beda bezproblemowe.
-
[quote name='Beata_Dorobczyńska']Nie krzycz proszę, nie zdażyłam :( Wybacz . Ale byłam u Berty, która Cie serdecznie pozdrawia :)[/quote] ale przeciez ja nie krzycze :lol: z czym nie zdazylas, znow czegos nie łapię :eviltong: baaaardzo dziekuje za pozdrowienia i mam nadzieje, ze ja ode mnie wymiziałaś (teskni mi sie za nia ;) )
-
[B]Szukamy domku z ogródkiem lub ogródka z budą i pełne michy[/B] prosimy o pomoc w sfinansowaniu sterylek :loveu:
-
wszelkie info na stronie pierwszej jakby ktoś był zainteresowany :p
-
napisałam juz, dzieki
-
z allegro niestety zadnych wiesci
-
[quote name='Aga_Mazury']drugi sponsor (Alarmowy Fundusz) też się zgadza żeby zostały na cokolwiek co będziesz uważała za stosowne :) mam nadzieję, że więcej dogusiów się dołączy...po złotóweczce :)[/quote] dziekuję bardzo!!!!
-
no to tak zrobie, dzieki ;)
-
Historia "NERO" ma wreszcie swój HAPPY END !!! :-))))
Lulka replied to Marka's topic in Już w nowym domu
no brak mi słów, taka jestem szczesliwa i wzruszona :loveu: