-
Posts
7399 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Lulka
-
Figa W Afrykańskim Klimacie - JUZ SZCZESLIWA W SWOIM DOMKU!!!
Lulka replied to Lulka's topic in Już w nowym domu
miłosnicy kotow - pomocy!!!!!!!!!!!!!! [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=2204969#post2204969[/URL] -
probowalam dzis ja poglaskac, ale ona nie zyczy sobie tego niestety, jak tylko sie na nai uwage zwroci ucieka
-
Zagłodzona, katowana Nela znalazła expresowo dom!!! i to jaki:)
Lulka replied to Lulka's topic in Już w nowym domu
Haniu - Twoje opowiesci sa boskie, czyta sie jednym tchem, super :loveu: no i nasza Nelka niezla aparatka hahahaha ksiazeczka bedzie, bedzie :evil_lol: podaj tatuaz nelki, bo inaczej to pewnie nie znajdziemy -
Figa W Afrykańskim Klimacie - JUZ SZCZESLIWA W SWOIM DOMKU!!!
Lulka replied to Lulka's topic in Już w nowym domu
Lansuje, lansuje a jak :evil_lol: a oto i nowe fotki :lol: [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/Obraz332.jpg[/IMG] [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/Obraz331-1.jpg[/IMG] -
w wolnym czasie??? :evil_lol: przy 700 psach w schronie raczej o taki trudno, a jestesmy tylko dwie i zawsze pełne ręce roboty, ledwo dajemy rade fotki psom porobić
-
Figa W Afrykańskim Klimacie - JUZ SZCZESLIWA W SWOIM DOMKU!!!
Lulka replied to Lulka's topic in Już w nowym domu
jutro Figusia w GW :lol: -
Potrzebuje najnowszych info, jak przygotowac psa do wyjazdu do Norwegii. Dowiedziec sie czegos u nas to paranoja. Dzonilam do GIW, a tam tylko jedna pani, ktora sie na tym zna i to w dodatku na uropie :roll: dzwonie do powiatowego, ale on raczej niezbyt pewny tego i owego. To jakas paranoja :crazyeye: na stronach GIW sa oczywiscie informacje, ale nie pokrywaja sie z informacjami, ktore dostalam od dziewczyny z Norwegii. I co tu teraz robic. Norwegia twierdzi, ze szczepi sie 3 razy w ciagu jednego miesiaca, w 1, 7 i 28 dniu, dla mnie to niezbyt normalne :razz: Najbardziej mnie dziwi totalna roznica w przepisacdh podawanych u nich i u nas......szok Błagam o jakieś info, czy ktos jechał moze ostatnio do Norwegii ze zwierzem???? PLISS
-
to jest kasa na sterylke Soni, tej drugiej suni, wykorzystam w pazdzierniku
-
Figa W Afrykańskim Klimacie - JUZ SZCZESLIWA W SWOIM DOMKU!!!
Lulka replied to Lulka's topic in Już w nowym domu
uwaga zmienilam temat :evil_lol: -
Figa W Afrykańskim Klimacie - JUZ SZCZESLIWA W SWOIM DOMKU!!!
Lulka replied to Lulka's topic in Już w nowym domu
pojecia nie mam, w schronie zapytam, tam pewnie maja -
zdjęcia są na 1 i 14 stronie musi byc koniecznie dom z ogrodem, zeby sunia mogla sobie swobodnie chodzic, osoba cierpliwa, kochajaca, rozumiejaca :loveu: z psami sunia nie ma zadnego problemu, moze z nimi mieszkac
-
Figa W Afrykańskim Klimacie - JUZ SZCZESLIWA W SWOIM DOMKU!!!
Lulka replied to Lulka's topic in Już w nowym domu
niestety z allegro nie dostalam pol maila :shake: mysle, ze warto porozlepiac oglosznia, jakby ktos umial zrobic ładny plakacik, porozwieszam u siebie tez -
niestety chrupek ma racje, ona w schronie nie ma szans ani na adopcje ani na zycie:( nikt z nia nie pracuje, bo nie ma takiej mozliwosci propozycja Zuzi jest swietna, tylko ta odleglosc..... :shake:
-
Jak tam Viki? nie ma zadnego obrzeku, zapalenia? wet powiedzial ze jak po 10 dniach szwy sie nie wchlona to jednak bedzie trzeba przyjechac.
-
niestety nie w ogole jest mikre zainteresowanie adopcjami, a juz takiej suni jak Gerda to...ehh... ona nie podejdzie do człowieka, jak się zblizam albo wołam to stanie i patrzy i juz kombinuje jak by tu uciec :shake: co do tymczasu to ja nie potrafie powiedziec, to by musial sie wypowiedziec jakis behawiorysta
-
Figa W Afrykańskim Klimacie - JUZ SZCZESLIWA W SWOIM DOMKU!!!
Lulka replied to Lulka's topic in Już w nowym domu
[URL="http://www.allegro.pl/show_item.php?item=128251356"][B][COLOR=#0000ff]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=128251356[/COLOR][/B][/URL] no to mamy nowe allegro :lol: -
to chyba jak cos spieprzą, bo jak wszystko wycieli to niby skad? ale ja sie nie znam :roll:
-
rany goją sie do 10 dni ale mysle ze jutro czy pojutrze juz bedzie biegać Daj znac jakby nadal wymiotowala to bede dzwonic do kliniki
-
[quote name='Beata_Dorobczyńska']Biedna Viki, nie dość , ze operuja to jeszcze srodki bolowe dostaje :evil_lol: A tak na powaznie to trzymam kciuki :) Lulka wystarczy Ci funduszy ?[/quote] Dominika płaciła za wszystko
-
teraz to sobie smacznie spi, srodki bolowe dostaje, wiec ja nic nie boli. Bede jutro ale dopiero po 10 ;)
-
Figa W Afrykańskim Klimacie - JUZ SZCZESLIWA W SWOIM DOMKU!!!
Lulka replied to Lulka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Agnie Koty']wcale nie szykowałam się, że Figaro tak szybko pójdzie do adopcji. dlatego jeszcze :lol:się nie niepokoję,:lol:[/quote] uff to dobrze -
Figa W Afrykańskim Klimacie - JUZ SZCZESLIWA W SWOIM DOMKU!!!
Lulka replied to Lulka's topic in Już w nowym domu
podziwiamy :lol: [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/figazielona.jpg[/IMG] [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/figaniebieska.jpg[/IMG] -
Zagłodzona, katowana Nela znalazła expresowo dom!!! i to jaki:)
Lulka replied to Lulka's topic in Już w nowym domu
jakis psychol [EMAIL="!@$%$%"]!@$%$%[/EMAIL]^^&&* :mad: zglaszaj Haniu do skutku! Moze straz dla zwierzat cos zdziala, niech sasiedzi tez zglaszają. Co za jeden [EMAIL="!@#$%"]!@#$%[/EMAIL]^^& złamas no :angryy: a co to bedzie zimą:( -
Figa W Afrykańskim Klimacie - JUZ SZCZESLIWA W SWOIM DOMKU!!!
Lulka replied to Lulka's topic in Już w nowym domu
oo ale jeszcze 2 dni a są jacys obserwujący to niebede konczyc aukcji przed czasem, bo a noz widelec :cool3: poczekamy