Jump to content
Dogomania

Lulka

Members
  • Posts

    7399
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Lulka

  1. [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/kiri.jpg[/IMG]
  2. [quote name='loozerka']Na pewno? To własnie jej mama? One razem trafiły?[/quote] na 100% - mama trafila tam z małymi, byla skrajnie wychudzona, sama skora i kosci.....
  3. a to mama Kiwulca [URL]http://www.psy-warszawa.pl/index.php?go=suczki/kiri[/URL]
  4. tak trzymac Kiwuś :loveu:
  5. jak na razie 2 telefony w sprawie zagubionych psow, ale to nie nasze :shake:
  6. ale z niej piekna suczka urosła, jak onek rasowy wygląda :p :loveu: collak cudny :loveu:
  7. dzieki wielkie dobra duszo :loveu: :loveu: :loveu: tu są dane [URL]http://www.allegro.pl/item182986283_wyzel_niemiecki_szorstkowlosy_w_schronisku_.html[/URL]
  8. wyzelek sie przypomina, wiele czasu juz mu chyba nie zostalo, ostatnio bardzo zle sie czul :-(
  9. moze jutro ktos sie zglosi......z ogloszen
  10. [quote name='olenka_f']tylko żeby do dobrego domu trafiła takiego który wie że bokserki są bardzo żywiołowe bo ci ludzie czasem nie pomyślą a potem piesio wraca i jego serduszko jest jeszcze bardziej rozdarte[/quote] niestety na to nie mamy wplywu, jesli znajdzie sie ktos kto zechce zaplacic to psa dostanie i tyle :cool1:
  11. no wlasnie tez dostalam takie informacje, ".....ze pies ma juz kilku wlascicieli wiec nie zagosci u nas dlugo..." nic z tego nie rozumiem.....ale tak jest zawsze jak sie jakis rasowy w schronie pokaże...:cool1:
  12. udało sie skontaktowac z pania ze schronu?
  13. domki, domki plissssss :placz:
  14. to pewnie brud przeniesli go do boksu z innymi psami, mam nadzieje ze sobie jakos poradzi :-(
  15. no wlasnie przez te swieta i zawirowania przedswiateczne zapomnialam na smierc ze Kacek miał miec zrobione ponowne RTG. No i co dalej to lekarz juz ustali.....
  16. u nas w schronisku identyczna bokserka od paru dni......mam nadzieje, ze Agatka nie zginęła
  17. he he ...oj Beka, Beka :loveu:
  18. a kto Fiske sklonował? :diabloti:
  19. Boksia musi niestety odbębnić kwarantanne
  20. cieszę się bardzo :p
  21. ciezko tak samemu podnosic :-( dostalam od ciotki dogomaniaczki tajniaczki perfumy na bazarek :eviltong:
  22. ojej to super :multi: , nawet nie wiedzialam, ze jest takie forum. Fotki extra, wczoraj widzialam jego nowa odslone, bo bylo ogloszenie na schronisku. Chlopak wyglada super. to zostaje nam Włóczykij ...staruszek :-(
  23. [quote name='la_pegaza']a czy ona nie ma czegoś z oczkami ??[/quote] kurcze nie wiem, a dlaczego? :roll:
×
×
  • Create New...