Jump to content
Dogomania

Lulka

Members
  • Posts

    7399
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Lulka

  1. [quote name='GameBoy']kida i olo szczeniaki są z bazy wojskowej przywiezione w schronie sa bez matki[/quote] tylko nie mow ze z tej w Legionowie :mad:
  2. sunia na allegro: [URL]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=292219581[/URL] kto pomoze w oglaszaniu???? :modla:
  3. [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/misia3.jpg[/IMG] [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/Misia1.jpg[/IMG] [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/Misia.jpg[/IMG] [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/misia2.jpg[/IMG]
  4. [B]kochani Agnieszce P przybyla kilka dni temu nowa ofiara ludzkiej glupoty :shake:[/B] najlepiej jak wkleje cytat ... "Własnie wrociłysmy z Ksera z biegania na kompletnym zadupiu- 40 km od krakowa ,diabel nawet dobranoc nie mowi [IMG]http://www.forum.rottweiler.sky.pl/images/smiles/eek.gif[/IMG] las ,droga sie konczy [IMG]http://www.forum.rottweiler.sky.pl/images/smiles/eek.gif[/IMG] , jakies kontenery na smieci [IMG]http://www.forum.rottweiler.sky.pl/images/smiles/eek.gif[/IMG] ciemno jak w dupie , latarka w łapce [IMG]http://www.forum.rottweiler.sky.pl/images/smiles/wacko.gif[/IMG] , hot-dog ze stacji na przynete i do akcji [IMG]http://www.forum.rottweiler.sky.pl/images/smiles/bleh.gif[/IMG] Ale od poczatku Dostalysmy dzis o 19.00 informacje ze od kilku dni koczuje tam rottek-co było robic o 22.oo wsiadłysmy do auta mapa w łapke i w droge [IMG]http://www.forum.rottweiler.sky.pl/images/smiles/thumbsup.gif[/IMG] Skutek-Sunia mlodziutka cudnej urody -podobna troche do Lolki z Łodzi-Na pewno nie rotek ,ale piekna ,młodziutka i kochana." [B]No i co mialy laski robic zabrały bide...przeciez w lesie nie zostawią,[/B] [B]tak wiec oprocz tuzina rottkow mają jeszcze cudną sunie kundelkę.[/B] [B]Wielka prośba do ciotek i wujków - jeśli ktoś może wspomóc sunie, dołozyc sie do hotelu, karmy, sterylki to bardzo bardzo prosimy :modla:[/B] [B]dziewczyny nie wyrabiaja juz z kasą :modla:[/B]
  5. :evil_lol: teraz trzeba oszczedzac ;) wszystkiego dobrego kochana w Nowym Roku i dla psiaków tyz :p i oneczce Dumce, zeby szybko domek znalazła :loveu:
  6. na allegro byla ta karma napisz do pana Michała-dystrybutora tej karmy ;) [URL]http://www.karmaprof.pl/[/URL]
  7. oj wiem, wiem :ices_bla: ale mialam jeszcze przerazonego szczeniusia, ktorego wiozlam do DT na ursynow
  8. ale ona jest w realu malutka i drobniutka i wszystkie zebra na wierzchu :placz:
  9. [quote name='GameBoy']Lulka jak allegro?[/quote] nic sie nie dzieje :placz:
  10. no dwa szczeniory w chacie to musi byc odlotowo :diabloti:
  11. nie no rewelka dziewuszki :loveu: aaaaa.... to ten drugi psiaczek to Twoj. Sliczny :loveu:
  12. u Izy w samochodzie tez lezala wcisnieta w kącik i bala sie jak ja przekladalysmy do mnie najwazniejsze, ze juz odzyskala pewnosc siebie :loveu:
  13. była przerazona, wcisnela sie w kącik i patrzyła tylko tymi swoimi smutnymi oczętami o co biega bała sie rowniez ręki, gdy ją wyjmowałam
  14. imie bardzo dostojne :p
  15. oj ja pisać tyz nie umiem...wzielam gotowca :evil_lol:
  16. ostatnio Kronka byla chora, miala fatalne wyniki okazalo sie ze to infekcja bakteryjna, tydzien byla bidulka na kroplowkach i zastrzykach:placz: jesli ktos moze pomoc finansowo to bardzo prosimy :modla:
  17. prosze bardzo: [URL]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=291442307[/URL]
  18. suńcia smierdziuszka :evil_lol: ale jest piekna i juz :loveu:
  19. Sunia jest u mamy Retki z tego wątku. Miała być tylko na tymczas, ale mama sie zakochała :evil_lol: a tu najnowsze fotki :loveu: [URL]http://www.forum.rottweiler.sky.pl/viewtopic.php?t=2228&start=260[/URL]
  20. oj tak jak najbardziej ;) Mimi ma juz domek, super Panią i jest szczesliwa :loveu:
  21. Kronka potrzebuje wsparcia i swojego czlowieka
×
×
  • Create New...