-
Posts
7399 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Lulka
-
WAWASara 3 miesięczna sunia mix ONka z Krzyczek, JUZ W SWOIM DOMU!!!
Lulka replied to GameBoy's topic in Już w nowym domu
[quote name='GameBoy']kida i olo szczeniaki są z bazy wojskowej przywiezione w schronie sa bez matki[/quote] tylko nie mow ze z tej w Legionowie :mad: -
miał byc rottek - jest cudna sunia kundelka wyrzucona w lesie/ ma dom
Lulka replied to Lulka's topic in Już w nowym domu
sunia na allegro: [URL]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=292219581[/URL] kto pomoze w oglaszaniu???? :modla: -
miał byc rottek - jest cudna sunia kundelka wyrzucona w lesie/ ma dom
Lulka replied to Lulka's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/misia3.jpg[/IMG] [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/Misia1.jpg[/IMG] [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/Misia.jpg[/IMG] [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/misia2.jpg[/IMG] -
[B]kochani Agnieszce P przybyla kilka dni temu nowa ofiara ludzkiej glupoty :shake:[/B] najlepiej jak wkleje cytat ... "Własnie wrociłysmy z Ksera z biegania na kompletnym zadupiu- 40 km od krakowa ,diabel nawet dobranoc nie mowi [IMG]http://www.forum.rottweiler.sky.pl/images/smiles/eek.gif[/IMG] las ,droga sie konczy [IMG]http://www.forum.rottweiler.sky.pl/images/smiles/eek.gif[/IMG] , jakies kontenery na smieci [IMG]http://www.forum.rottweiler.sky.pl/images/smiles/eek.gif[/IMG] ciemno jak w dupie , latarka w łapce [IMG]http://www.forum.rottweiler.sky.pl/images/smiles/wacko.gif[/IMG] , hot-dog ze stacji na przynete i do akcji [IMG]http://www.forum.rottweiler.sky.pl/images/smiles/bleh.gif[/IMG] Ale od poczatku Dostalysmy dzis o 19.00 informacje ze od kilku dni koczuje tam rottek-co było robic o 22.oo wsiadłysmy do auta mapa w łapke i w droge [IMG]http://www.forum.rottweiler.sky.pl/images/smiles/thumbsup.gif[/IMG] Skutek-Sunia mlodziutka cudnej urody -podobna troche do Lolki z Łodzi-Na pewno nie rotek ,ale piekna ,młodziutka i kochana." [B]No i co mialy laski robic zabrały bide...przeciez w lesie nie zostawią,[/B] [B]tak wiec oprocz tuzina rottkow mają jeszcze cudną sunie kundelkę.[/B] [B]Wielka prośba do ciotek i wujków - jeśli ktoś może wspomóc sunie, dołozyc sie do hotelu, karmy, sterylki to bardzo bardzo prosimy :modla:[/B] [B]dziewczyny nie wyrabiaja juz z kasą :modla:[/B]
-
:evil_lol: teraz trzeba oszczedzac ;) wszystkiego dobrego kochana w Nowym Roku i dla psiaków tyz :p i oneczce Dumce, zeby szybko domek znalazła :loveu:
-
na allegro byla ta karma napisz do pana Michała-dystrybutora tej karmy ;) [URL]http://www.karmaprof.pl/[/URL]
-
oj wiem, wiem :ices_bla: ale mialam jeszcze przerazonego szczeniusia, ktorego wiozlam do DT na ursynow
-
ale ona jest w realu malutka i drobniutka i wszystkie zebra na wierzchu :placz:
-
WAWASara 3 miesięczna sunia mix ONka z Krzyczek, JUZ W SWOIM DOMU!!!
Lulka replied to GameBoy's topic in Już w nowym domu
na liczniku jest 25 -
WAWASara 3 miesięczna sunia mix ONka z Krzyczek, JUZ W SWOIM DOMU!!!
Lulka replied to GameBoy's topic in Już w nowym domu
[quote name='GameBoy']Lulka jak allegro?[/quote] nic sie nie dzieje :placz: -
WAWASara 3 miesięczna sunia mix ONka z Krzyczek, JUZ W SWOIM DOMU!!!
Lulka replied to GameBoy's topic in Już w nowym domu
no dwa szczeniory w chacie to musi byc odlotowo :diabloti: -
WAWASara 3 miesięczna sunia mix ONka z Krzyczek, JUZ W SWOIM DOMU!!!
Lulka replied to GameBoy's topic in Już w nowym domu
nie no rewelka dziewuszki :loveu: aaaaa.... to ten drugi psiaczek to Twoj. Sliczny :loveu: -
WAWASara 3 miesięczna sunia mix ONka z Krzyczek, JUZ W SWOIM DOMU!!!
Lulka replied to GameBoy's topic in Już w nowym domu
u Izy w samochodzie tez lezala wcisnieta w kącik i bala sie jak ja przekladalysmy do mnie najwazniejsze, ze juz odzyskala pewnosc siebie :loveu: -
WAWASara 3 miesięczna sunia mix ONka z Krzyczek, JUZ W SWOIM DOMU!!!
Lulka replied to GameBoy's topic in Już w nowym domu
była przerazona, wcisnela sie w kącik i patrzyła tylko tymi swoimi smutnymi oczętami o co biega bała sie rowniez ręki, gdy ją wyjmowałam -
imie bardzo dostojne :p
-
WAWASara 3 miesięczna sunia mix ONka z Krzyczek, JUZ W SWOIM DOMU!!!
Lulka replied to GameBoy's topic in Już w nowym domu
oj ja pisać tyz nie umiem...wzielam gotowca :evil_lol: -
Krona - dramat sparaliżowanej rottki - Przeszła przez TM
Lulka replied to Lulka's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
ostatnio Kronka byla chora, miala fatalne wyniki okazalo sie ze to infekcja bakteryjna, tydzien byla bidulka na kroplowkach i zastrzykach:placz: jesli ktos moze pomoc finansowo to bardzo prosimy :modla: -
WAWASara 3 miesięczna sunia mix ONka z Krzyczek, JUZ W SWOIM DOMU!!!
Lulka replied to GameBoy's topic in Już w nowym domu
prosze bardzo: [URL]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=291442307[/URL] -
WAWASara 3 miesięczna sunia mix ONka z Krzyczek, JUZ W SWOIM DOMU!!!
Lulka replied to GameBoy's topic in Już w nowym domu
zaraz zrobie ;) -
suńcia smierdziuszka :evil_lol: ale jest piekna i juz :loveu:
-
Mimi- w stanie katatonii-skrajne wycienczenie/ ma juz nowy dom!
Lulka replied to Agnieszka P's topic in Już w nowym domu
Sunia jest u mamy Retki z tego wątku. Miała być tylko na tymczas, ale mama sie zakochała :evil_lol: a tu najnowsze fotki :loveu: [URL]http://www.forum.rottweiler.sky.pl/viewtopic.php?t=2228&start=260[/URL] -
Mimi- w stanie katatonii-skrajne wycienczenie/ ma juz nowy dom!
Lulka replied to Agnieszka P's topic in Już w nowym domu
oj tak jak najbardziej ;) Mimi ma juz domek, super Panią i jest szczesliwa :loveu: -
Krona - dramat sparaliżowanej rottki - Przeszła przez TM
Lulka replied to Lulka's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Kronka potrzebuje wsparcia i swojego czlowieka -
Krona - dramat sparaliżowanej rottki - Przeszła przez TM
Lulka replied to Lulka's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
kto pomoze Kronie??? -
Krona - dramat sparaliżowanej rottki - Przeszła przez TM
Lulka replied to Lulka's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Kronka sie przypomina