Jump to content
Dogomania

Lulka

Members
  • Posts

    7399
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Lulka

  1. tak jak Aga napisala, bylo bardzo kiepsko, ale dała rada i ozdrowiala dziewczyna, ale bardzo schudla przez te chorobe kregoslup bez zmian, tu juz sie nic nie poradzi :shake:
  2. kto moze pomoc suni??? bardzo prosimy o wsparcie finansowe :-( info o jakims tanim hoteliku bardzo potrzebne....
  3. silna jest skubana wszystko dzieki Tobie Aga :p kto moze wspomoc Kronke?
  4. a oto sunia Ruda [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/ruda2.jpg[/IMG] [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/ruda1.jpg[/IMG] [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/ruda.jpg[/IMG]
  5. sunia od rano szuka domku jesli moze ktos wspomoc sunie, na hotel, sterylke to bardzo prosimy
  6. nie ma za co ;)
  7. na forum rottkowym juz jest ;)
  8. oj Koperek :evil_lol: to poprosze dobry opis i fotki na maila [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] przesle do dzieczyn z fundacji, bo ja to mogę wątek załozyc na forum, ale na stronce [url]www.rottka.pl[/url] to tylko dzieczyny z fundacji umieszczają ;)
  9. czy sunia jest umieszczona na stronie rottki?
  10. kochane jestescie :loveu: zaraz wysle pw, bo musialam ten SWIFT zdobyc :evil_lol:
  11. bardzo serdecznie dziekujemy :loveu::loveu::loveu: pomożcie choć troszku, nawet drobne wpłaty się liczą :-(
  12. kto wspomoze małą sunie???
  13. kto wspomoze jeszcze sunie zbieramy na sterylke i pobyt w lecznicy :modla:
  14. przesle na pw moje konto, na nie zbieram tez z bazarkow i potem wszystko zbiorczo wysle do lecznicy albo do Agi, pod opieką ktorej jest sunia znajdka
  15. wielkie dzieki mestudio :loveu::loveu::loveu: tez mam nadzieje, ze cosik ciotki i wujkowie dorzucą :modla:
  16. wkleje info z innego forum od Gosiaczka: "Aga po drodze znalazła jeszcze jedna suczkę...co prawda nie rottek, tylko dużo duzo mniejsza. Mieszkała w tekturowym pudełku na stacji benzynowej w Radomiu. Trzesła sie z zimna ...i Aga niewiele myśląc zapakowała ja do auta. Sunia jest bardzo grzeczna, malutka (taka pod kolanko, spokojnie mozna ja wziąśc na rączki waży ok6kg). Na razie jest w klinice na tatarkiewicza sterylizowana...jest młodziutka, ma max rok. Aga to ma serduszko [IMG]http://www.forum.rottweiler.sky.pl/images/smiles/wub.gif[/IMG] " [B]kochani bardzo prosimy o wsparcie na sterylke (sunia moze byc w ciazy :shake:) i pobyt w lecznicy potrzeba 350 zł :-([/B] [B]bardzo prosimy chociaz drobne wplaty :modla:[/B]
  17. zdjecia dopiero jutro, bo Aga miala awarie i musiala natychmiast wyjechac sluzbowo sunia jest grzeczna, pani doktor okreslila ją na ok 1 rok jak tylko beda foty to wkleje i dam ogloszenia
  18. i na gore po pomoc
  19. podobno pod kolano nie widzialam :shake: foty pewnie beda dopiero wieczorem
  20. gdzie mozna znalezc jakis hotelik??? moze chce ktos sunie wziąć za opłatą do DT? PILNE!!! nie dajmy suni trafic do schronu :placz:
  21. pewnie tak, ludzie zupelnie nie pilnuja swoich psiakow suni potrzebny tymczas lub hotel na juz, czy moze ktos wspomoc? :placz:
  22. na razie wiadomo ze to mała, młoda suczka, zmarznieta, zwinela sie w samochodzie w kulke i poszla spac trudno cos wiecej na te chwile powiedziec, dziewczyny byly caly dzien w trasie, zostawily sunie w lecznicy, bo nie bylo gdzie ja umiescic, ale do jutra trzeba ja zabrac :shake: tylko nie wiadomo gdzie :shake:
  23. prosimy o pomoc finansowa na hotel :modla: rowniez o namiary na hotel moze ktos ma cos na bazarek???
  24. super ogloszonka :multi: dzieki :loveu:
×
×
  • Create New...