na razie wiadomo ze to mała, młoda suczka, zmarznieta, zwinela sie w samochodzie w kulke i poszla spac
trudno cos wiecej na te chwile powiedziec, dziewczyny byly caly dzien w trasie, zostawily sunie w lecznicy, bo nie bylo gdzie ja umiescic, ale do jutra trzeba ja zabrac :shake: tylko nie wiadomo gdzie :shake: