Jump to content
Dogomania

Lulka

Members
  • Posts

    7399
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Lulka

  1. no kubraki to super pomysl!!!!!!!!!
  2. kto przygarnie na tymczas maluchy? one siedza na mrozie:(
  3. czym nas wiecej tym lepiej oba male są pieseczki Iza pisz wiecej info! plisss
  4. podnosze boziu jakie biedne malenstwa:( pilnie tymczas bo zamarzną
  5. Iwona wybrała dom bez innych zwierząt, ponieważ babcia nie nadaje się do życia w grupie niestety. Jest mega terrorystką i najszczęśliwsza bedzie sama ze swoim ludziem :) Jagnie jestesmy mega mega wdzieczne, ze tak szybko zaoferowala swoja pomoc!!! :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: jestem w ogole zdziwiona ze byl taki odzew, bylo sporo chetnych na adopcje, mimo, ze piesek juz starutki :p
  6. a czy jazgocze? ooooo tak pod tym wzgledem jest nie do pobicia!!!!!
  7. super, ale mamy juz chyba wybrany domek ;-) sunia bedzie jedynym psem w domu. W week kontrola i jak bedzie wszystko ok to sunia zostanie ;-) paros ale nie odmawiaj pani na razie gdyby cos nie wyszlo (tfu tfu)
  8. [quote name='mshume']A nieprawda,są dwa rodzaje, spójrz do wzorca :) [URL]http://toy-volgograd.ru/volgasharme.html[/URL][/QUOTE] to jakas podroba :evil_lol: a tak serio to rzeczywiscie podobna jest nasza Babcia... ale czym tak w zasadzie rozni sie taki łysy toy od pinczerka? :eviltong::roll:
  9. toye są włochate ;-)
  10. nad morzem ;-)
  11. tak jedzie dzis do domku!!!!!!!:)
  12. prawda jest taka, ze jak potrzeba pomocy to mozna sobie dzwonic do wszystkich po kolei i kazdy odmowi... oni pomagaja jak jest medialna sprawa inaczej sie nie oplaca - taka tu jest rzeczywistosc
  13. ja tez uwazam ze zdecydowanie lepsze byloby dla niej mieszkanie w domu z czlowiekiem, ale nie do mnie decyzja nalezy...
  14. nie, nie dostałam nic jutro zamówię 2 x brit senior tylko przyslij mi prosze adres raz jeszcze bo mi wszystko wcielo
  15. ale się ciesze! poznalam Tulę i rzeczywiscie to pies ideal i aniol:) Mialam tez przyjemnosc poznac nowych państwa Tuli i są naprawdę super, tacy ciepli, mili ludzie. Tula bedzie miec fajny dom!!!!
  16. wstawilam nowe zdjecia Maksia dzieki cioteczce tanitce za foty:)
  17. [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/PB270010.jpg[/IMG] [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/PB270009.jpg[/IMG] [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/PB270052.jpg[/IMG] [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/PB270004.jpg[/IMG] [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/PB270061.jpg[/IMG]
  18. [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/PB270055.jpg[/IMG] [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/PB270054.jpg[/IMG] [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/PB270053.jpg[/IMG] [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/PB270014.jpg[/IMG] [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/PB270013.jpg[/IMG]
  19. [quote name='Kundel_Bury']Gdzie suńka się znajduje? Tzn kolo jakiego miasta leży ta Jabłonna :) Gdybym znalazła jej DT u doświadczonego opiekuna w TTB P. Iwona przekazałyby suńkę?[/QUOTE] Iwona wolałaby oddac od razu do DS, ale nie wiem najlepiej rozmawiać bezpośrednio z nią;-) [quote name='tanitka']Jabłonna jest pod Warszawą :) ja dodam, ze sunia ma tak przycięte uszka, jakby je ktoś nożyczkami albo tępym nożem ciął, zgroza!!:([/QUOTE] no dokładnie, zgroza:( Tanitka zrobiła foteczki:) zaraz wstawię!
  20. jakaś dobra Pani dzwoniłą do Iwony i ma przywieźć jutro worek karmy dla suni!!! bardzo serdecznie dziekujemy!!!!
  21. no dr Bany to wlasnie na Ogrodowej;-) Mozliwe ze ktos poszedl na zakupy i psa zostawil pod kauflandem - czy tam jest gdzie plakaty rozwiesic?
  22. dziwne, ze nie maja ani jednego pacjenta boksera :roll: ale skoro tak twierdzą... czytnik na bank maja na Ogrodowej, moze ma jednak czipa i Twoj problem się szybko rozwiąże ;)
  23. [quote name='Aneczka&Sułtan']zostawiałam go tylko na spacer z Bulletem ale to było wczoraj i on był skonany. Dziś już nie chce siedzieć w sypialni. drapie w drzwi:( kiepsko widzę zostawianie go samego bez klatki. Nie sprawdzę tego bo boję się zaryzykować. dziś siedzimy z mężem z psami na zmianę. Do innych psów raczej dominujący ale nie dymi pierwszy - to wnoszę po spacerach. Bulleta w klatce nie zaczepia ale on jest na razie tak przerażony, że w ogóle mało można powiedzieć. na koty nie sprawdzałam. na dziecko na spacerze się cieszył, ale to żadne sprawdzanie :( u mnie sytuacja wygląda nieciekawie. nie wiem cholera czy nawet do jutra dam radę :( pies przespał noc w sypialni a ja z mężem na jednoosobowej kanapie :/ pal licho to jak grzecznie siedział. Teraz pcha się do nas. Bullet dostaje fioła w klatce. obdzwoniłam wszystkie hotele w okolicy i część wetów. Nikt go nie szukał. Mój mąż podejrzewa, że widział tego psa z człowiekiem koło 60. Chodził z nim po drugiej stronie obwodnicy. ale nie wiem jak do niego dotrzeć. Pies miał chyba operację tylnych łap. MA szramę jak po operacji zarośnętą już włosami. Cholera wygląda jakby ktoś o niego bardzo dbał. Sama nie wiem, może tak nieudolnie szuka... :([/QUOTE] Mozliwe ze operowal go dr Jacek Bany, bylas u wetow w Jablonnie i Legionowie pokazac psisko, sprawdzic czy ma czipa?
×
×
  • Create New...