-
Posts
7399 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Lulka
-
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
Lulka replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
dziewczyny czy macie dostęp do słomy? Bo koce, kołdry na tym mrozie to naciągną wilgocią i za sekundę będą twarde jak kamień i zimne:( a w słomie cieplutko i sucho jest zawsze paros - wrzuciłaś te sunie na FB? chętnie porozsyłam dalej. a co do sterylek, to może ustawić się w kolejkę na wątku sterylkowym? -
onkowaty, zachudzony szczeniak chodzi po zoliborzu - juz w nowym domku:)
Lulka replied to Lulka's topic in Już w nowym domu
ale piękny!!!!!!!!!!! i wielki!!!!!!!! i puchaty!!!!!!!!!!!! ostatnio też mi po głowie chodziło, żeby do Was napisać i proszę:) wielkie dzięki za fotorelacje!!! i buziaki dla stadka!!! -
Dwa krasnale marzną na opuszczonej budowie....
Lulka replied to Izabella Hossa's topic in Już w nowym domu
zrobilam allegro maluchom [url]http://allegro.pl/maylo-maly-piesek-o-wielkim-sercu-szuka-domu-i1369554329.html[/url] [url]http://allegro.pl/marley-sympatyczny-kudlatek-szuka-domu-i1369554440.html[/url] -
ciotka Ty to jestes zdolna:) wszystkiego sie wywiedzialas. To dobrze, ze zostaje. Teraz trzeba by skombinowac darmowe sterylki, zeby te suczki nie rodzily. Ile tam jest suczek?
-
Nero odnaleziony! Szukamy mu domu! Stokrotka juz w domu!
Lulka replied to Lulka's topic in Już w nowym domu
szukamy domu dla Stokrotki -
a na sterylke sie zgodzi? probowalyscie rozmawiac na ten temat? czy są w ogóle jeszcze miejsca dla innych piesków, bo może trzeba pomysleć nad jakąś interwencją :roll:
-
i tak nici by z tego byly, babka jest tak wsciekla do innych psow, ze ciezko to opisac i chyba musze to nagrac i Wam pokazac :evil_lol:
-
Inari -sportowa sunia mix charta/collie już w DS!!!!!!
Lulka replied to Lulka's topic in Już w nowym domu
nie ma za co:) oby tylko nie marzła -
Dwa krasnale marzną na opuszczonej budowie....
Lulka replied to Izabella Hossa's topic in Już w nowym domu
jest jakis odzew z ogłoszen? -
no właśnie też mi to Iwona mówiła wczoraj, bo pytałam jak go złapać. Ona mówi, że on jest pół dziki, że nie da się oswoić - w sumie tego to nigdy nie wiadomo - że już tyle lat sobie radzi.....ciężka sprawa... jeśli pozwolili by na budę to byłoby coś, ale dokarmianie w mrozy to powinno być codziennie...a to już raczej nierealne :( patowa sytuacja z takimi psami dzikuskami... a co pani dyrektor taka chętna na psy i to jeszcze nie z jej rejonu? :roll: byłoby extra żeby z tym facetem żaden pies nie pojechał..tylko skąd domy na raz dla tylu psów? Dobrze, że sunie jadą. Czy zostaną jeszcze jakieś u niego?
-
nie wiem czy pewne, wiesz jak to jest z informacjami, ale podobno mozna wszystkiego sie dowiedziec w opiece spolecznej... ma dostac lokal zastepczy gdzie indziej, czesto tak jest jak gmina potrzebuje, ktos nie placi, to wywala sie taka osobe gdzies w dupu i po sprawie. co do schroniska to gmina ma umowe z Chrcynnem...
-
Inari -sportowa sunia mix charta/collie już w DS!!!!!!
Lulka replied to Lulka's topic in Już w nowym domu
asiaf1 - zostawiłam 2 ubranka (jedno jest wsciekle zołto-czerwone ale chyba grubsze niz to szaro-niebieskie), ale nie wiem czy nie beda za duze jednak, bo zakładałam na Bodzia i na nim wisiało. czekam na mniejsze wiec jakby co to dorzuce mniejsze jeszcze. -
Inari -sportowa sunia mix charta/collie już w DS!!!!!!
Lulka replied to Lulka's topic in Już w nowym domu
asiaf1 - zostawiłam 2 ubranka (jedno jest wsciekle zołto-czerwone ale chyba grubsze niz to szaro-niebieskie), ale nie wiem czy nie beda za duze jednak, bo zakładałąm na Bodzia i na nim wisiało. czekam na mniejsze wiec jakby co to dorzuce mniejsze jeszcze. -
asiaf1- co do karmy to chyba od razu lepiej do Kociejbandy2, Iwona tam nie jeździ. dowiedzialam sie dzis ze pana bede wysiedlac w nowe miejsce, gdzies daleko i tylko 2-3 psy chca mu zostawic, reszta ma trafic do schroniska...
-
nic z tego nie wyszło:( szukamy dalej...
-
Inari -sportowa sunia mix charta/collie już w DS!!!!!!
Lulka replied to Lulka's topic in Już w nowym domu
wybrałam szaro-niebieskie;-) mam nadzieje, ze bedzie dobre, problem jest taki ze nie ma regulacji na piersi, no ale jak się nie przymierzy to nie będzie wiadomo. Zostawię je jutro u Iwony to Asia sobie odbierze. -
:evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: sorry Ciapeczku!:loveu:
-
fajnie, ze zadzwonilas trzeba oglaszac tylko to pozostaje i przypilnowac koniecznie żeby ja ciachneli zanim zajdzie w ciaze! a my tak sobie o wszystkich innych tu piszemy i nas Kociabanda2 zaraz pogoni! a moze jakas bude trzeba Cipakowi skombinowac na te mrozy? albo zbic jakas prowizorke chociaz? Ma ktos zdolnosci?
-
Inari -sportowa sunia mix charta/collie już w DS!!!!!!
Lulka replied to Lulka's topic in Już w nowym domu
Gajowa - miałabym takie nowe ubranka do oddania, ale nie zakrywają chyba aż tak brzuszka i mają wściekłe kolory i wzory:evil_lol: . Masz jakieś wieksze piesy co by potrzebowały? Mogę wysłać ;-) -
kurcze to lipa, ona siedzi z suką? jesli tak to pewnie bedzie jatka :placz: taka mloda i juz taka cholera z niej
-
u Iwony właśnie, udało się go upchnąć, bo zgodził się z tymi dwiema suniami co w kojcu siedzą. Choć na początku ta jedna tak do niego fikała, że już myślałam, że nic z tego nie będzie i będę musiała oddać go do schroniska:( Muszę się skupić teraz na ogłoszeniach tych psiaków wszystkich, żeby domki poznajdywały i miejsce dla innych bid pozwalniały.
-
[quote name='Kociabanda2']Ty go znalazłaś?? :) A ja maila dostałam dziś od Kasi G. :D Świat jest mały :D[/QUOTE] Kasię znam ze schroniska i zawsze wysyłam jej maila z prośbą o dalsze puszczenie w świat:)