Jump to content
Dogomania

Lulka

Members
  • Posts

    7399
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Lulka

  1. dziewczyny czy macie dostęp do słomy? Bo koce, kołdry na tym mrozie to naciągną wilgocią i za sekundę będą twarde jak kamień i zimne:( a w słomie cieplutko i sucho jest zawsze paros - wrzuciłaś te sunie na FB? chętnie porozsyłam dalej. a co do sterylek, to może ustawić się w kolejkę na wątku sterylkowym?
  2. ale piękny!!!!!!!!!!! i wielki!!!!!!!! i puchaty!!!!!!!!!!!! ostatnio też mi po głowie chodziło, żeby do Was napisać i proszę:) wielkie dzięki za fotorelacje!!! i buziaki dla stadka!!!
  3. zrobilam allegro maluchom [url]http://allegro.pl/maylo-maly-piesek-o-wielkim-sercu-szuka-domu-i1369554329.html[/url] [url]http://allegro.pl/marley-sympatyczny-kudlatek-szuka-domu-i1369554440.html[/url]
  4. ciotka Ty to jestes zdolna:) wszystkiego sie wywiedzialas. To dobrze, ze zostaje. Teraz trzeba by skombinowac darmowe sterylki, zeby te suczki nie rodzily. Ile tam jest suczek?
  5. szukamy domu dla Stokrotki
  6. a na sterylke sie zgodzi? probowalyscie rozmawiac na ten temat? czy są w ogóle jeszcze miejsca dla innych piesków, bo może trzeba pomysleć nad jakąś interwencją :roll:
  7. i tak nici by z tego byly, babka jest tak wsciekla do innych psow, ze ciezko to opisac i chyba musze to nagrac i Wam pokazac :evil_lol:
  8. nie ma za co:) oby tylko nie marzła
  9. jest jakis odzew z ogłoszen?
  10. no właśnie też mi to Iwona mówiła wczoraj, bo pytałam jak go złapać. Ona mówi, że on jest pół dziki, że nie da się oswoić - w sumie tego to nigdy nie wiadomo - że już tyle lat sobie radzi.....ciężka sprawa... jeśli pozwolili by na budę to byłoby coś, ale dokarmianie w mrozy to powinno być codziennie...a to już raczej nierealne :( patowa sytuacja z takimi psami dzikuskami... a co pani dyrektor taka chętna na psy i to jeszcze nie z jej rejonu? :roll: byłoby extra żeby z tym facetem żaden pies nie pojechał..tylko skąd domy na raz dla tylu psów? Dobrze, że sunie jadą. Czy zostaną jeszcze jakieś u niego?
  11. nie wiem czy pewne, wiesz jak to jest z informacjami, ale podobno mozna wszystkiego sie dowiedziec w opiece spolecznej... ma dostac lokal zastepczy gdzie indziej, czesto tak jest jak gmina potrzebuje, ktos nie placi, to wywala sie taka osobe gdzies w dupu i po sprawie. co do schroniska to gmina ma umowe z Chrcynnem...
  12. asiaf1 - zostawiłam 2 ubranka (jedno jest wsciekle zołto-czerwone ale chyba grubsze niz to szaro-niebieskie), ale nie wiem czy nie beda za duze jednak, bo zakładałam na Bodzia i na nim wisiało. czekam na mniejsze wiec jakby co to dorzuce mniejsze jeszcze.
  13. asiaf1 - zostawiłam 2 ubranka (jedno jest wsciekle zołto-czerwone ale chyba grubsze niz to szaro-niebieskie), ale nie wiem czy nie beda za duze jednak, bo zakładałąm na Bodzia i na nim wisiało. czekam na mniejsze wiec jakby co to dorzuce mniejsze jeszcze.
  14. asiaf1- co do karmy to chyba od razu lepiej do Kociejbandy2, Iwona tam nie jeździ. dowiedzialam sie dzis ze pana bede wysiedlac w nowe miejsce, gdzies daleko i tylko 2-3 psy chca mu zostawic, reszta ma trafic do schroniska...
  15. nic z tego nie wyszło:( szukamy dalej...
  16. wybrałam szaro-niebieskie;-) mam nadzieje, ze bedzie dobre, problem jest taki ze nie ma regulacji na piersi, no ale jak się nie przymierzy to nie będzie wiadomo. Zostawię je jutro u Iwony to Asia sobie odbierze.
  17. buziaki od Miski: [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/Billede0055.jpg[/IMG] [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/Billede0064.jpg[/IMG] [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/Billede0057.jpg[/IMG]
  18. wszystko gra;-) lamia2 napisze wiecej jak sie pojawi
  19. :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: sorry Ciapeczku!:loveu:
  20. fajnie, ze zadzwonilas trzeba oglaszac tylko to pozostaje i przypilnowac koniecznie żeby ja ciachneli zanim zajdzie w ciaze! a my tak sobie o wszystkich innych tu piszemy i nas Kociabanda2 zaraz pogoni! a moze jakas bude trzeba Cipakowi skombinowac na te mrozy? albo zbic jakas prowizorke chociaz? Ma ktos zdolnosci?
  21. Gajowa - miałabym takie nowe ubranka do oddania, ale nie zakrywają chyba aż tak brzuszka i mają wściekłe kolory i wzory:evil_lol: . Masz jakieś wieksze piesy co by potrzebowały? Mogę wysłać ;-)
  22. kurcze to lipa, ona siedzi z suką? jesli tak to pewnie bedzie jatka :placz: taka mloda i juz taka cholera z niej
  23. u Iwony właśnie, udało się go upchnąć, bo zgodził się z tymi dwiema suniami co w kojcu siedzą. Choć na początku ta jedna tak do niego fikała, że już myślałam, że nic z tego nie będzie i będę musiała oddać go do schroniska:( Muszę się skupić teraz na ogłoszeniach tych psiaków wszystkich, żeby domki poznajdywały i miejsce dla innych bid pozwalniały.
  24. podniose psisko.... nie mam pomyslu jak mu pomoc:( wszyscy zapchani na maxa..ech
  25. [quote name='Kociabanda2']Ty go znalazłaś?? :) A ja maila dostałam dziś od Kasi G. :D Świat jest mały :D[/QUOTE] Kasię znam ze schroniska i zawsze wysyłam jej maila z prośbą o dalsze puszczenie w świat:)
×
×
  • Create New...