-
Posts
7399 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Lulka
-
[quote name='kakadu']tak! to ta labkowata czarnulka z rajszewa; tak mnie zgonila w tym sniegu po kolana, ze sie modlilam, zeby tylko wrocic do schronu; nawet obroze poznaje; najpierw bylo ok, z fatima sie bawily troche, ale potem fatima na nia warknela i sie zaczelo... ona (labka) okropnie zaczepna; jak sobie w glowe wbila ze fatima jest be to do konca spaceru musialysmy ze najoma isc w odleglosci 10 metrow, a to czarne diable ciagle sie odwracalo do fatimy i szukalo zaczepki warczac paskudnie :cool3: lulka, jesli chodzi o tego psa z szosy to pytalam w schronie - nikt go nie znalazl, ale dzis od kociejbandy dostalam maila takiej tresci: 5.12 znalazłam na środku drogi dużego psa. Szedł biedak ulicą cały zmarznięty, sierść pokryta lodem, był bardzo zrezygnowany. Udało się go złapać na jedzonko. Musiał dostać od człowieka manto, bo ma na plecach pręgi jakby dostał prętem. Psiko jest bardzo miłe tylko trochę na razie zmęczone i przerażone. Szukam dla niego pilnie domu! Na razie jest na dworze w kojcu. Jakby ktoś miał na zbyciu budę chętnie dla niego przyjmę. Znalazłam go na odcinku między Jabłonną a Rajszewem. podobno to jakas dziewczyna ze schroniska w jozefowie; juz do niej napisalam; wydaje mi sie, ze to ten sam pies - chwala bogu, ze go nikt nie przejechal...[/QUOTE] to ja go znalazlam :evil_lol: to "moj" Rexiu [url]http://www.facebook.com/profile.php?id=100000906362896#!/photo.php?fbid=168658426507702&set=a.159173710789507.31149.100000906362896&pid=345758&id=100000906362896[/url] świat jest mały, wciaz sie krecimy w tych samych rejonach to i te same psy widzimy ;) ja do schroniska kiedys jezdzilam, ze 3 lata temu przez rok, teraz juz nie. jakbys mogla "zaopiekowac" sie sunia byloby super, jakies fotki, opis malej, porobilabym jej ogloszenia...szkoda mi jej...siedziala w domku i nagle buch do schronu...ale podobno rzucila sie na sunie tych ludzi...chcieli dobrze, a wyszlo jak zawsze...
-
Iwona nie ma miejsc, zresztą do hotelu bierze raczej psy prywatne jak ma wolny kojec, bezdomne siedzą u niej za free, w tej chwili prawie 30!
-
kakadu - jesli wychodzilas z taka labkowatą, mlodą, ok roczną to moze byc suka z Rajszewa. Wlasnie sie dziś dowiedzialam, ze ludzie ktorzy ja znalezli (jezdza u nas w stajni na koniach) oddali ja w te sobote do schronu:( Znalezli ja jakies 2 tyg temu, przyszla pod ich brame w Rajszewie. zaraz poszukam fotki, bo była na Facebooku [URL="http://www.facebook.com/photo.php?pid=5879563&id=390075591984"][IMG]http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc4/hs1190.snc4/154212_484159831984_390075591984_5879519_4660125_n.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.facebook.com/photo.php?pid=5879563&id=390075591984"][IMG]http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash2/hs608.ash2/156009_484159361984_390075591984_5879515_8388543_n.jpg[/IMG][/URL]
-
Nero odnaleziony! Szukamy mu domu! Stokrotka juz w domu!
Lulka replied to Lulka's topic in Już w nowym domu
po pierwsze nie krytykuję Ciebie i również nigdzie nie napisałam, że nic nie robisz. I proszę również o nie krytykowanie innych;-) Mi też strasznie szkoda tego psa, ale napiszę ponownie nie jestem w stanie mu pomóc inaczej niż przez ogłoszenia. Jeśli ktoś chce wziąć za niego odpowiedzialność i ponosić opłaty za kolejne miesiące to nic nie stoi na przeszkodzie, mogę podać numer do pani co go dokarmia. Szukam mu domu stałego lub tymczasowego, ale tylko bezpłatnego. -
Słuchajcie, a moze pogadac z dyrektorką czy go zna i czy nie mogłaby dowozić mu suchej karmy? Mozliwe ze moglaby tez przez gmine załatwić sterylki dla suczek? A pieski ma sliczne. Ale to raczej nie ten facet o ktorym myslalam, tamten to ma z 70 lat jak nie wiecej. Co do Ciapka, jesli jest dla niego ten hotelik to kurcze trzeba cos wymyslic koniecznie. Za pare dni znow maja wrocic mrozy do -20 :-( Moze pogadac z kims co ma doswiadczenie/widzial jak zachowuje sie pies po strzale z palmera? I jesli taki zastrzyk szybko dziala to mozna wtedy zglosic gminie tego psa, umowic sie z tym hyclem i przejac psa jak juz go uspi - bo chyba inaczej się nie da :roll: a ten z ulicy - to moze go p. Bozena kojarzy? Ona chyba tamtędy jeździ.
-
[quote name='Kociabanda2']no pięknie :( i co z nim?[/QUOTE] wcisnęłam do znajomej do kojca, bo na szczęscie dogadał się z mieszkającymi tam sukami...problem w tym ze jest jedna buda i na gwałt szukałam wczoraj jakiejś, ale w Jabłonnie za mleczarnią zamknięte, bo zasypało i nikomu się tam pracować nie chce, a facet z Pomiechówka ma tyle roboty, że dopiero za tydzień moze:( Przywiozłam 4 kostki słomy i jakoś musi przetrwać... Mam nadzieje, ze uda sie tego Ciapka odłowić. A jak jadł to był blisko człowieka? Ten mój wczorajszy też nie chciał za cholere podejść co ja do niego to on na drogę...a te ch..... nawet nie przyhamują, tylko trąbili na mnie i rzucali mięsem, że drogę tarasuje, nawet jak już na podobcze zjechałam to co drugi trąbił...debilka jakaś psa łapie zamiast go rozjechać :angryy: Dopiero udało mi się go z koleżanką złapać ona karmiła kiełbasą z samochodu, a ja zaszłam go od tyłu, na szczęście udało się mu pomóc. I tak myślę może jak Ciapek będzie jadł to mu pętlę na szyję? Czy w ogóle nie da do siebie podejść? A ten pan od psów to młody, stary? Wiem, że jakiś czas temu facetowi takiemu starszemu, grubszemu odebrała dyrektorka z Józefowa 9 psów i tak mi się skojarzył.
-
moze ktos szuka? [IMG]http://foto.paluch.org.pl/001004115_mini.jpg[/IMG] ID: 3061/10 Gatunek: PIES Rasa: BULDOG Płeć: Samiec Wiek: 1 lat(a) Data przyjęcia: 02-12-2010
-
moze ktos zgubil biedaka? [IMG]http://foto.paluch.org.pl/011000181_mini.jpg[/IMG] ID: 3000/10 Gatunek: PIES Rasa: COLLIE Płeć: Samiec Waga: 33kg Wiek: 6 lat(a) Data przyjęcia: 25-11-2010
-
kurcze no nie wlazlam rano na dogo i nie widzialam odpowiedzi... a ja dzis znalazlam psa na drodze miedzy Jablonna a Rajszewem:( najlepiej sie z domu nie ruszac!
-
Nero odnaleziony! Szukamy mu domu! Stokrotka juz w domu!
Lulka replied to Lulka's topic in Już w nowym domu
[quote name='mestudio']W takim razie po co jest założony ten wątek? Nie rozumiem całej sprawy. Twoja suka jest chora i ma jak w raju zapewne, a ten pies nie ma nic. Ktoś oferuje mu pieniądze na hotel, ale Ty tego nie chcesz. Po co założony został wątek? Żeby denerwować ludzi? Mamy wiedzieć, że gdzieś tam sobie w śniegu bez jedzenia jest pies i to wszystko? jaki jest sens całej tej sprawy?[/QUOTE] wątek jest założony po to zeby szukac mu domu stałego lub tymczasowego skoro to takie proste to weź tego psa do hotelu, ja nie mam na to srodków a jesli sie denerwujesz czytajac watki psow w potrzebie to na nie nie wchodz i juz uwielbiam takie osoby co to tylko krytykowac potrafią albo pisac jaki biedny pieseczek -
Nero odnaleziony! Szukamy mu domu! Stokrotka juz w domu!
Lulka replied to Lulka's topic in Już w nowym domu
metstudio - to się tak łatwo mówi...gorzej z realizacją Przykro mi bardzo, ale nie mogę w tej chwili wziąć na siebie odpowiedzialności za tego psa, mam chorą swoją sukę i duże wydatki w związku z tym. Muszę skupić się teraz na niej. Mogę pomóc jedynie w ogłoszeniach. -
MICHAŚ ONkowaty Szczeniak już ma dom! Ponad 100 nowych zdjęć :)
Lulka replied to Ekiana's topic in Już w nowym domu
odlotowy maluch!:) -
Dwa krasnale marzną na opuszczonej budowie....
Lulka replied to Izabella Hossa's topic in Już w nowym domu
trzymam kciuki z calych sil!!! -
Dwa krasnale marzną na opuszczonej budowie....
Lulka replied to Izabella Hossa's topic in Już w nowym domu
[quote name='Energy']Lulka myślę, ze Malawaszka chciała się szybko skontaktować, przydałby się telefon...[/QUOTE] no właśnie ;-) -
Nero odnaleziony! Szukamy mu domu! Stokrotka juz w domu!
Lulka replied to Lulka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Diegula']Szkoda że nie wiadomo jaki psiak ma stosunek do kotów . kmurdz zaoferowała opłacenie 1-wszego miesiąca więc trzeba szukac DT i to na szybko.[/QUOTE] a kto zaplaci za nastepne? teraz adopcje stoja, psy siedza w hotelach miesiacami a nawet latami:( -
Nero odnaleziony! Szukamy mu domu! Stokrotka juz w domu!
Lulka replied to Lulka's topic in Już w nowym domu
pies nadal sam siedzi pojawil sie problem, bo panie zasypalo i nie maja jak do psa dojechac:( -
Dwa krasnale marzną na opuszczonej budowie....
Lulka replied to Izabella Hossa's topic in Już w nowym domu
[quote name='Energy']Ale tu chyba nie o pw chodziło;)[/QUOTE] a o co??? :roll: -
Dwa krasnale marzną na opuszczonej budowie....
Lulka replied to Izabella Hossa's topic in Już w nowym domu
juz wyslalam pw:) -
slome mozna kupic na targu w legionowie po 10 zł za kostkę, cena kosmiczna jak za kostkę, ale lepsza niż za te matę :eviltong: no i słomy napchasz na maxa to bedzie cieplutko o ktorej sie jutro wybieracie? Mozliwe ze bede w stajni w Rajszewie, wiec mogłybyscie podjechac to bym Wam kostke lub dwie załatwiła ;-) Lasso - mam na mysli taki kij z pętlą jakiej uzywa SM do odławiania psów, nie lasso westernowe ;-) A jakby tak poprosić gminę, żeby go hycel złapał? tylko tez kurcze strach, że on do niego strzeli, a ten poleci pod samochody.....chyba żeby na tym terenie zamkniętnym go łapać?
-
myślisz, że na lasso da się złapać? aaaa i czy w budzie ma słome?
-
Dwa krasnale marzną na opuszczonej budowie....
Lulka replied to Izabella Hossa's topic in Już w nowym domu
od kubraka raczej krzywda się im nie stanie, a od mrozu tak zawsze warto sprobowac ;-) Iza wpisz w temat moze ze pilnie DT poszukiwany -
Dwa krasnale marzną na opuszczonej budowie....
Lulka replied to Izabella Hossa's topic in Już w nowym domu
ja tam nie wiem gdzie Wy widzicie tego kudłatego w kolorze czarnym podpalanym? :roll::evil_lol: ja widze szary :eviltong: Iza dawaj foty :cool3: -
Dwa krasnale marzną na opuszczonej budowie....
Lulka replied to Izabella Hossa's topic in Już w nowym domu
jakis mini chyba a wlasnie jesli chodzi o kubraki, bede miec dla duzych psow, jesli ma ktos psa bezdomnego mieszkajacego na zewnatrz i chcialby taki kubrak to dajcie znac;-)