Jump to content
Dogomania

Lulka

Members
  • Posts

    7399
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Lulka

  1. onek sie odnalazl w schronisku w Jozefowie dzis zostal przewieziony do fundacji "Przyjaciele Braci Mniejszych" akurat bylo miejsce ;-)
  2. [quote name='Tattoi']To Awit szukała onki długowłosej, ale dla znajomego. Zresztą juz nieaktualne, wziął ze schroniska.[/QUOTE] nie na dogo, tylko w ogłoszeniach o psach zaginionych
  3. przejrzyjcie koniecznie ogloszenia, gdzies mi sie obilo o oczy ze ktos szuka onki dlugowlosej
  4. cuuuuuuuuuuuuuuudownie!!!!!!!!!! super kasiek. ze znalazlas to ogloszenie!!!! wielkie podziekowania dla ludzi z komisu!!!! te adresatki naboje to sa niestety do bani, chyba ze sie je zaklajstruje porzadnie tasmą
  5. kurcze to może byc on!
  6. [quote name='3 x']a sledziona była ze zmianami nowotworowymi? czy tak jak mój michaś mial usuwaną sledzionę prawie rok temu ( w pazdzierniku minie rok) tylko u nas nei było zmian nowotworowych[/QUOTE] cioteczko to co to było? musiała być w takim razie ta operacja? [quote name='mysza 1']Mam do Was prośbę. Czy możecie napisać co o tym myslicie? Niedawno mój Huguś odszedł z powodu wykrwawienia na skutek pęknięcia guza śledziony. Teraz moja sunia ma na śledzionie guzek (ognisko hipoechogenne podtorebkowe ok. 1,52x1,23 cm, krawędź regularna. Śledziona tez jest powiększona do ok.3,4 cm grubości, brak deformacji powierzchni śledziony w miejscu guza. Diagnoza dr Marcińskiego- obraz wskazuje na krwiak lub początek nowotworzenia. Zalecenia- ponowne usg za miesiąc. Nie sądzicie, że lepiej zareagować wcześniej? Usunąć śledzionę? Idę na konsultację do chirurga ale chciałabym wiedziec jakie macie doświadczenia, jak same rozumiecie, okropnie się boję po tym, co spotkało Huga :([/QUOTE] [quote name='mysza 1']Jagielski powiedział, żeby jednak zaczekać, że to raczej krwiak ale pewności nie ma. Zaczekam więc 2 tygodnie, powtórzę usg i w razie czego tniemy... ([/QUOTE] i jak mysza?? ja tez dołączyłam do grona, a raczej moja sunia:( kilka tygodni temu dostała strasznej biegunki krwotocznej - jakis wirus, ale przy okazji zeby wyeliminowac cialo obce miala RTG, wykazalo cos nie halo na sledzionie, wiec natychmiast do Marcinskiego na USG i wyszedl obszar zmieniony o wielkosci 3,5 na 4 cm i ze moze wskazywac na poczatek nowotworzenia, zalecenie albo ciac albo za 1 miesiac powtorzyc USG. Wszyscy na Gagarina, gdzie byla leczona kazali ciąć, pojechałam jeszcze na konsultacje do naszego doktora Czerwieckiego i tez zalecil ciąć. Operacja juz byla umowiona, ale zeby nie bylo za proto to na EKG wyszla arytmia, wiec pojechalam na SGGW na echo, a tam dodatkowo niedomykalnosc zastawek, poczatek kardiomiiopati rozstrzczeniowej... :shake: no wiec mialam dylemat czy tez operowac czy nie i znow z pomoca przyszedl nasz wet, ktory stwierdzil, ze wieksze zagrozenie jest ze strony sledziony niz serca, ze da rade! Dostala Vetmedin na wzmocnienie serca i cos jeszcze i po 2 tyg na powtornym echo wyszla malenka poprawa, lewa komora pracowala lepiej. Dostalysmy jeszczxe zalecenie zrobienia RTG płuc przed samą operacją, zeby sprawdzic czy nie ma zatorow na zyle plucnej... No wiec z sercem na ramieniu zawiozlam moja ukochaną Lulę na operację 30 grudnia i dała rade! Operację przeszla bez komplikacji. Teraz jest juz 10 dni po operacji, czuje sie swietnie. Ja jeszcze nie do konca bo nie wiem co to jest, czekamy na badania....
  7. przy Aluzyjnej jest duze osiedle, koniecznie trzeba powiesić tam plakaty i na stacji benzynowej przy Aluzyjnej zadzwoncie tez jutro do gminy w Jablonnie i na Policję, moze ktoś zglaszal takiego psa na wszelki wypadek mozna tez zadzwonic do gminy i na Straz Miejska w Legionowie - wszystkie psy z tych terenów, jak są zgłoszone to są odławiane przez hycla z Płonska i jada do Chrcynna aha na Białołece na ulicy Odkrytej jest stajnia, ona jest ukryta, na zamknietym terenie (kiedys bylo tam przedszkole tez wiec po tym mozna bylo poznac, ktora to brama), ale proponuje jakos sie tam dostac i zagadac z koniarzami, bo w weekendy jezdza do lasu na druga stronę lub nad Wisle na wal i tez mogli cos widziec (dwie nastepne stajnie sa na Debowej po drugiej stronie Modlinskiej)
  8. ja latem znalazlam amstafke, wlasciciel znalazl sie po miesiacu...nie wiem jak ci ludzie szukaja?.... z drugiej strony wystarczy pewnie ze nie maja netu, a pies zginie w innej dzielnicy i oni wywiesza np plakaty na mokotowie, a znalazca na zoliborzu i tyle...:(
  9. [quote name='ronja']Białołeka, ul. Czeremchowa - znacie kogoś z tych rejonów?[/QUOTE] sporo lasu wokoło, warto przejsc sie do knajpy, ktora jest w lesie, nazywa sie u Dzikiego...chyba... w poblizu są też stajnie na Dębowej, może tam się gdzieś przytulił trzymam kciuki za odnalezienie chłopaka!
  10. szczerze mowiac to nie wiem... wyglada tak samo i Legionowo niedaleko... niestety do schroniska trafilo jego rodzenstwo:( on razem z bratem zostali znalezieni na ulicy w Legionowie, a teraz zobaczylam na FB dwa identyczne psiaki - jeden taki puszek i jeden łatek plus jeszcze jeden najmniej podobny.... ktos musial znaleźć pozostałą trojke i zawiozl do Jozefowa:( zobaczcie sami: [url]http://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=191295714217542&id=191285677551879&bcode=EBOU2#!/album.php?aid=37248&id=113956451992705[/url]
  11. czytnik to ma kazdy wet ;-) ogloszenia papierowe to podstawa, trzymam kciuki zeby odnalazl sie wlasciciel zaraz wrzuce ja na paluchowa stronę - tylko podaj nr kontaktowy, ale zadzwon tez na paluch i zapytaj czy nikt nie szukal takiego psa i popros o wpisanie jej w tak zwany zeszyt.
  12. wkleje na FB na paluchu tu: [URL]http://www.paluch.org.pl/index.php?do=animals&what=3&type=2[/URL] a sprawdzalas czy nie ma czipa?
  13. baaaaardzo się ciesze!!!!!!!!!!! Jak dobrze, że nie musi już marznąć!!!
  14. ech szkoda.... mam mniejsze, ale to na duzo mniejsze psiaki z kolei moze przyda sie na jakies inne bidy
  15. ciotki trzeba mu z jajek wydmuszki zrobić :evil_lol: ....bo patrzcie co on zrobił... :diabloti: [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/P1130016.jpg[/IMG]
  16. trzeba oglosic chlopaka, moze ktos sie zakocha...
  17. Wesołych, wesołych cioteczki:)
  18. zapraszam do nas na FB [URL="http://www.facebook.com/reqs.php#%21/pages/Fundacja-Przyjaciele-Braci-Mniejszych/165209940189199"]http://www.facebook.com/reqs.php#!/p...65209940189199[/URL]
  19. zapraszam do nas na FB [url]http://www.facebook.com/reqs.php#!/pages/Fundacja-Przyjaciele-Braci-Mniejszych/165209940189199[/url]
  20. już się boję, Ciapka związały pewnie i zrobiły z niego snopek :evil_lol:
  21. trzymam kciuki! on jest naprawdę boski:)
  22. :multi::multi::multi::multi::multi: dzieki!!!!!!!!!!!! :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:
  23. wow cioteczko:) wielkie dzięki!!!!!!!!!!!!!!!
×
×
  • Create New...