Jump to content
Dogomania

Lulka

Members
  • Posts

    7399
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Lulka

  1. dzieki serdeczne:) te bazarki niestety tak dzialają, zamawiasz i czekasz jakies 3-4 tyg :(
  2. patrzac na jego uszy to racja:) jeszcze mi sie z toyem rosyjskim skojarzyl po tych uszach ;-)
  3. dzieki cioteczko, mamy alegro, alegratke, gumtree i cafeanimal nikt o nia nie dzwoni...
  4. podnosze sunke, moze ktos ja wypatrzy ;-)
  5. no tez moze byc ;-)
  6. hahahaha...racja:)
  7. zrobilam malemu allegro, gumtree, cafeanimal kto jeszcze moze malemu ogloszen dorobic? :loveu:
  8. komu maluszka pieknego?
  9. cioteczko zbieraj, zbieraj, moze ma ktos z Twoich znajomych jakies koce itp?
  10. ogromnie ogromnie dziekuje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  11. mi tez nie chcialo sie wierzyc
  12. wyczytalam tu na forum http://www.dogomania.pl/threads/190835-objawy-chorej-trzustki/page3 ktos napisal tam, ze TLI może wyjść ok., bo stwierdza ono tylko zewnątrz wydzielnicze zapalenie trzustki, ale nie pokaże przewlekłego zapalenia trzustki i polecaja tu badanie z kału z tym zeby to mialo sens to taka probka musi dotrzec do laboratorium natychmiast po zebraniu. Jesli chodzi o kroplowki to można by założyc wenflon i podawac w domu. Ale czekamy w takim razie na konsultacje z Twoim wetem ;-)[FONT=Wingdings][/FONT] [FONT=Wingdings][/FONT] [FONT=Wingdings] [/FONT]
  13. sprawdzone 8 baz danych łacznie z miedzynarodową, takiego czipa brak...i taki jest sens czipowania psow...
  14. dzieki za poprawkę :)
  15. w stodole u tej kolezanki jest co go znalazla
  16. podaje jeszcze kontakt od kolezanki, ktora znalazla malenstwo: Telefon: 600-602-951 E-mail: [FONT=&quot][email protected][/FONT]
  17. wielkie dzieki!!!!!!!!!!!! no nie wiem jakby to przezyla, juz teraz sie toczyla a to nie byl stan przeporodowy...wole nie myslec jakby urodzila gdzies w krzaczorach :(
  18. moze byc do mnie na poczatek 503 143 355
  19. piesek jest bardzo spokojny, na poczatku wrecz wycofany, nie mamy jak sprawdzic reakcji na dzieci, ale zapraszamy do odwiedzenia Toya z dziećmi ;-)
  20. pies jest w DT pod Warszawa, dzieci w jakim wieku?
  21. doszły wplaty od 3 x - 10 zł oraz od Aldrumki - 20 zł - wielkie dzieki!!!!!!!!!!!!
  22. [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/kropka1.jpg[/IMG] [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/kropka7.jpg[/IMG]
  23. [FONT=&quot]Kropeczka została znaleziona dziś rano przez moją znajomą podczas spaceru z psami.[/FONT] [FONT=&quot] [/FONT] [FONT=&quot]"Wiek : 7-8 tygodni, znaleziona w szczerym polu w bardzo zimny poranek, łapki porządnie zmarznięte- zwłaszcza tył, ale nie będzie żadnych śladów, piszczała z całych sił i gramoliła się z rowu.[/FONT] [FONT=&quot]Odrobaczona, odpchlona. Karmimy i ogrzewamy." [/FONT] pilnie potrzebny DT albo jeszcze lepiej DS, ogłoszenia bardzo proszę o pomoc dla tej kruszynki [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/kropka5.jpg[/IMG] [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/kropka4.jpg[/IMG] [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/kropka6.jpg[/IMG] [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/kropka3.jpg[/IMG] [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/kropka2.jpg[/IMG] [FONT=&quot][/FONT]
×
×
  • Create New...