Jump to content
Dogomania

Edi100

Members
  • Posts

    10148
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Edi100

  1. [SIZE=6][B]Halo?[/B][/SIZE][SIZE=2]litości:([/SIZE]
  2. Długo tu wczoraj nikogo nie było:(
  3. Fifeczko, podniszę cię chociaż. Mam ogromną nadzieję że nie trafisz na łańcuch:(
  4. Kubusiu, trzymam kciuki by się powiodło w domku! Pamiętajmy o Fifeczce:(
  5. Nikt nie chce dać Łysolce odrobinki ciepła na ostatnie dni życia?:(
  6. Nie mogę przestac myśleć o tej wielkiej rodzince:( Gdzie One są dokładnie?
  7. Trzymam kciuki, za najwspanialszy domek nba świecie! Napiszcie co nie co:cool3:
  8. Nie ma nikogo do sprawdzenia domku????????????????:(
  9. Jak się Morisek czuje? domki o Niego nie pytają???:roll:
  10. Jestem zbyt daleko:( Pomyślałam sobie o kubraku dla Łysolinki:roll:Byłoby jej cieplej...:(
  11. Czy są jakieś widoki na domek? taki cudny Bajer:loveu: i nic?
  12. Zdjęcie tego maluszka leżącego....złamało mi serce:placz:
  13. :help1::help1::help1::help1::help1:
  14. Nie wiem co wymysleć. jest ich tak dużo:placz: Wiem, że to ostatecznośc ale może lepszy będzie schron na jakiś czas:(
  15. Jejku, ulzyło by dziewczynie:roll: Tak mi jej żal:placz:
  16. Może cioteczka pajunia, by sie zlitowała i zabrała rodzinkę na ranczo? Karmę by się skombinowało i domków szukało:roll: Napiszcie do cioteczki pajuni pw.
  17. Cos trzeba, nie można ich tak zostawić.Zima=smierć:placz:
×
×
  • Create New...