Jump to content
Dogomania

Edi100

Members
  • Posts

    10148
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Edi100

  1. Czy są jakieś wieści?:roll:
  2. Jesteście kochani! Aż łezka mi się w oku zakręciła ze szczęścia! Morisku:loveu:
  3. Wycieńczony i przemarznięty:( Może jakies leki na wzmocnienie u weta? A może Biduś jest przeziębiony i ma gorączkę?:( tyle czasu na zimnie:(
  4. To jest mysl, tylko jak ich przekonac żeby zadziałali??? A Pani dyrektor, już dziękujemy!:angryy: Czas na emeryturkę, sioooooo
  5. Miejmy nadzieję że podreperuje się jej "zdrówko"
  6. Jest taki śliczny! I sam:(
  7. [quote name='Apbt_sól']o gazetach mozna zapomniec juz nie raz pisalam maile - dzwoilam do wielu gazet.... konczy sie arytkulem jak to piesku w schronie dobrze nie maja - bujdy na kólkach. Dopoki - nie bedzie zrobiona czystka w zarzadzie schronu od gornie doputy bedzie tak jak jest ...[/quote] Jak możne zrobić taką czystkę??? Jak wpłynąć na decyzje? Nie mam pomysłu a tam rozgrywają się dramay!:placz:
  8. [quote name='terra']Gdzie jest dom dla tej piękej ONki?[/quote] No właśnie gdzie???
  9. Z ta bułą to może taki syndrom głodnego pieska:( Jakby chciał zabrać na zapas:( Ale to minie:)
  10. Mam dziś doły i jakoś tak smutno:( Miałam nadzieję ze choć tutaj się rozweselę jak przeczytam że Pedruś ma domek. Ale niestety:(:placz:
  11. Pospacerujmy się Cioteczkom zaprezentować:)
  12. Chyba trzeba sprawę popychać wyżej:shake: Na pewnych szczeblach, niestety stare układy i ręka rękę myje. Napiszcie emaila do wyborczej z pytaniem, kto się zajmuje takimi sprawami.Może zechcą przeprowadzić sledztwo dziennikarskie? To co się tam dzieje, nadaje się do prokuratury:angryy:
  13. CZekamy na foto i wieści:)
  14. Dziś same smutne wieści:placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz: [*]
  15. [quote name='grazyna9915']Dzisiaj widziałam PEDRUSIA i wiem, że te mrozy nie są dla niego! Musi go ktoś pokochać.[/quote] Tak, dosłownie MUSI!!!!!!!!!
  16. Tylko nie do schronu:placz: Kto się ulituje????:placz::placz::placz:
  17. Maluszek ze słodkimi oczkami i bez łapeczki PILNIE SZUKA MIŁOŚCI, domku ma się rozumieć:)
  18. Mam w notesie numer do Hotelu w Łodzi, gdzie był Kudłaś Antoś ale nie wiem czy aktualny? Sprawdzcie 605669889
  19. [quote name='Herspri']Hmmm... wydaje mi się że dla tego że stara jest :-([/quote] Świat jest niesprawiedliwy:placz::placz::placz::placz::placz::placz: Starość= wyrok? tragedia:(
  20. A co na to TOZ? Przecież to są zaniedbania ( ładnie to ujmując) A gdyby tak zażądać zmiany dyrektorstwa??? Petycje,gazeta...
  21. I jeszcze jednen. Pokazujemy się cioteczkom Łysolku:(
×
×
  • Create New...