Jump to content
Dogomania

Edi100

Members
  • Posts

    10148
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Edi100

  1. Bardzo się cieszę!:multi::multi::multi:Brajlusiu zdrówka!:loveu:
  2. Ze spokojem ducha można iść spać.Brajlusiu wierzymy wszyscy że wyjdziesz z tego obronną łapką:)
  3. Najlepszy niedrogi Płatny DT. Ten pedruś mi tak w głowie siedzi i ....:( Niemogę zadeklarowac więcej niż 100zł miesięcznie. Z bazarkiem u mnie jest tak ze ja nawet ostrego zdjęcia zrobić nie umiem a już go wstawić to fiu fiu:( KropkaKropka zawsze mi wstawia :oops: Chyba czas się nauczyc ( zapisze sobie jakoś czy coś:roll:) Boje się że On nie doczeka domu:(
  4. Tym co muszą czekać na swoją kole,j miałam na mysli:(
  5. [quote name='malawaszka']dokładnie Edi... :shake: to boli, że tak wielu ludzi woli kupić szczeniaka na targu bo "rasowy" niż pomóc jakiemuś biedakowi :-([/quote] Niestety to że rasowy niczego mu nie gwarantuje:( Biedne One wszystkie i trzeba zrobic coś by choc im w schronach byt poprawić:shake:
  6. [quote name='malawaszka']a tymczasów jak na lekarstwo :placz:[/quote] Ja tez nad tym ubolewam:placz:
  7. Niezrozumiały świat, który tworzą źli ludzie...:placz:
  8. Teo, ciotka troche o Tobie zapomniała:oops:Przepraszam:(
  9. Oby był gdzieś ten dom:shake:
  10. [quote name='kaja555']Pedruś do góry! Czytałam o met - to osoba o wielkim sercu! Jedyny problem to jak długo trwałby taki hotelik...[/quote] Od czegos musimy zacząć:roll:
  11. Domku, ulituj sie nad biedną Psiną która nic nie ma nawet zdrowia:(
  12. Wysyłam o tej porze dobre fluidy Brajlusiowi.Trzymaj się chłopaku dzielnie i zdrowiej!
  13. Przeczytałam wątek od deski do deski i jestescie wielcy! Psiak biduś, widać że człowiek kopów mu nie oszczędzał...:angryy:Mam nadzieję że do Swiąt domek się ukaże! On ma wogle jakieś ogłoszenia?
  14. Telefony dzownić! A raczej ludzieńcy:evil_lol:
  15. Oby wszystko dobrze się skończyło. A szczęscie było już w zasięgu ręki. Biedny jesteś piesku:(
  16. Śpij spokojnie Pedrusiu. Mam nadzieję ze szybko los się uśmiechnie do Ciebie choć troszkę. Może jakaś cioteczka tez grosz do hoteliku czy platnego DT dołoży?:razz:
  17. Ciepłe serce, ciepły kącik, pełna miska i troszkę cierpliwości. Tak niewiele Jej potrzeba:(
  18. Ależ się cieszę! piękny Platon ma dom!!!!! Dużo szczęścia Platonku i Tobie nowy domku:loveu::loveu::multi:
  19. Ja także jestem za tym listem!
  20. [quote name='betinka24']Grysik biegnij na dobranoc jeszcze do góry moze ktos cie przed snem jeszcze zauwazy i wreszczie pierwsze swieta spedzisz w swoim domku!![/quote] Dobrze by było:roll:
  21. [quote name='betinka24']Grysik biegnij na dobranoc jeszcze do góry moze ktos cie przed snem jeszcze zauwazy i wreszczie pierwsze swieta spedzisz w swoim domku!![/quote] Dobrze by było:roll:
  22. [quote name='grazyna9915']Edi zaskoczyłaś mnie z tym hotelikiem. Kto to jest met? Tyszanie i co wy na to? Może to jedyna szansa dla tego psiaka?[/quote] met jest na dogo i dysponuje DT płatnymi:) Napiszcie do Niej może akurat ma wolne miejsce. Boje się że nie zdążymy znaleźć mu domu zbyt szybko. Może gdzies bliżej Was ktoś oferuje płatny tymczas?
×
×
  • Create New...