Jump to content
Dogomania

Edi100

Members
  • Posts

    10148
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Edi100

  1. To strsza Pani i nie ma już czasu na czekanie:( Komu skradnie serduszko?
  2. Zdjęcia cudne! A jakie będą po "rekonwalescencji" to hoho:)
  3. [quote name='desdemona']Na Pewno Znajdzie Dom! W Gore!!![/quote] Nie może być inaczej! Taka Piękna panna:loveu:
  4. Czyli Nowy rok i Nowa Nadzieja!
  5. [quote name='Mada:)'][B]Oby Pedrusiu ktoś pypatrzył Cię w tych ogłoszeniach:[/B] [URL]http://www.pajeczyna.pl/[/URL]? [URL]http://www.krakvet.pl/forum/viewforum.php?f=5[/URL] [URL="http://katowice.adsorati.pl/"]http://katowice.adsorati.pl[/URL] [URL="http://katowice.gumtree.pl/"]http://katowice.gumtree.pl[/URL] [URL]http://www.dwukropek.pl/0,0.html[/URL][/quote] Trzymam kciuki z całych sił!
  6. Nie wiem czy to pewne że mała za TM? 50 na 50. Bo przeciez psy u starej się znały to dlaczego by ją zagryzły????? Mam nadzieję ze mała żyje i sie pojawi.Bardzo na to liczę:oops: Sąsiadka starej czuwa, jak tylkopsina się pokaże zaraz da mi znac a ja po Nią idę!
  7. CTR czy Nie i tak piękna panna:)
  8. Samotna staruszka z jeszcze bijącym serduszkiem szuka kącika na chwilkę swego życia:(
  9. Pewnie i wiele przeszedł a teraz schron:shake:
  10. Jego oczy mówią "dlaczego":placz:
  11. [quote name='AguśSosnowiec']Ajjjjj jaka tu cisza u Moriska...:-( A on mi kazał Wam przekazać MILION merdaczkowych uśmiechów !! :eviltong: Ale komu ja mam je dać jak tu nikt nie zagląda... :mad:[/quote] Ja poproszę uśmiechy:):loveu:
  12. Faktycznie piękny i taki smutny:(
  13. I co z Tobą teraz będzie Pieseczku:(?
  14. [quote name='ocelot']Ech taki fantastyczny psiak się marnuje.[/quote] I to jest bardzo smutne że Nikt Go nie zauważa:(
  15. olelot, pojdedz gdzies na wieś do sołtysa niech zorganizuje słome ( oczywiście zapytaj w schronie o zgodę) Nawet ciągnikiem z przyczepą niech zawiaozą. Myślę że nie jestem gospodarz zechce dać. No i ta zbióreczka na materiały.? Przydałoby się jakiś wstepny kosztorys ile czego i jaka kwota jest potrzebna. Jak zamawiałam budy dla baby w Żmigodzie ( pięć podwójnych czyli dziesięć), takiech z desek i ze styropianem, grubych i cięzkich i ciepłych to materiały wyszły( 1500zł) i robocizna ( 500) Czyli za budę 200zł z robocizną. Pewnie można taniej kupić takie materiały. Budy u baby poszły... ech na zmarnowanie....:angryy:ale to już inna historia:(
  16. Jakie dobre wieści!:loveu::multi::multi::multi:
  17. Ojej, to jest jakaś nadzieja! Może obejdzie się bez amputacji. Dżekuś ( Żmigród) mial takiego guza ( pisałam o tym wczesniej), tyle że był już tak duży że wyglądało to naprawdę źle. Na szczęście było to miękkie bez kości i udało się bez amputacji. napewno chirurg oceni i jak najlepiej poradzi. Boli Go to napewno. Kiedy zaczniecie zbierać pieniążki?
  18. Tak, swiat jest okropny a raczej ludzie którzy go tworzą:placz:Dzis mi się przysniła, że ją czesałam. Bardzo mi z tym źle:placz:
  19. Wszędzie tyle biednych skrzywdzonych i niechcianych:( Dzis mam szczególnego doła:placz:
  20. Oj Pedro kiedy Przeczytam że masz dom, dobry dom? To moje noworoczne życzenie!
  21. I dalej bez widoku na poprawę losu:placz:
  22. Dodajcie w tytule że poszukujemy choć płatnego lokum.Może ktoś coś zaoferuje. Tak zawsze szybciej, chyba:(
  23. Kto pokocha no Kto????????:(
×
×
  • Create New...