-
Posts
10148 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Edi100
-
[quote name='maciaszek']To nie jest zły pomysł :)! [U]Czy ktoś ma takową klatkę do pożyczenia???[/U] Edi, a powiedz czy wtedy zamyka się sunię w takiej klatce (np. na noc, albo w innych sytuacjach, gdy nie do końca ma się kontrolę nad psiakami)?[/quote] Jak jestescie w domku to niech jest otwarta, tak żeby mogła swobodnie wejśc i wyjść ale będzie wiedziała że to jej schronienie ( myslę że ona może się bać ataków Bazyla skoro była gryziona w boksie). Na noc bym zamykała. Ona poczuje się bezpiecznie a Bazyl też się przyzwyczai do jej obecnośc. Na spacery wychodźcie razem. Dobrze będzie:) Kto ma dużą klatkę pozyczyć????
-
[quote name='maciaszek']Chcieliśmy je zapoznać poza domem, ale się nie udało, bo Ziuta była po "głupim jasiu" i była prawie nieprzytomna. Zapoznanie przebiegło na korytarzu. Potem TZ wniósł sunię do domu i położył w pokoju i zostawiliśmy je same. Jeśli chodzi o spacery to wspólny był wczoraj wieczorem. Chodzą zupełnie bez problemu, jakby w ogóle się nie widziały. Bazyl chwilami dosłownie traktuje ją jak powietrze (jeśli stanie mu na drodze to prawie, że po niej przechodzi). Zero agresji. Problem jest w domu. Jeśli chodzi o jedzenie to jedzą osobno nie dlatego, że ona się boi, iż nie zje, ale dlatego, że Bazyl chce jej wyjeść i wszczyna awantury. A nie daj boże ona by podeszła do jego miski :roll:. Opcję kagańca już rozważaliśmy i w razie czego wdrożymy. A klatka dla kogo? Dla Bazyla czy dla Ziuty?[/quote] Dla Ziuty, żeby poczuła się bezpiecznie i miała" swoje lokum, tylko dla siebie" a i żeby Bazyl przyzwyczaił się do jej obecności:)
-
Tak, to wyraźne pokazanie suni że On jest pierwszy. Cóż, mogę jedynie ze swoich doświadczeń powiedzieć że Moja rezydentka ( Foka) chodziła w kagańcu za każdym razem kiedy pokazała zęby na Dropsa. Wazne było tez zapoznanie psów na spacerze i potem każdy spacer był razem i to bardzo pomogło. Jedzenie też odbywało się osobno, ponieważ te Bidusie ze schronów boją się że nie zjedzą:shake: Kurcze może na jakiś czas duża klatka, żeby Dominat się przyzwyczaił?
-
[quote name='maciaszek']Żeby tak było cały czas... :roll: (ta mokra plama na dywanie to ślad po sikach. A na szyi Ziuty widać zaczerwienienie - to ten pęknięty węzeł chłonny). [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images29.fotosik.pl/133/56abaa5916884f19.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images33.fotosik.pl/93/4bf3664647ca582e.jpg[/IMG][/URL] A dla takich chwil warto działać! Sunia bezpieczna (jeśli nie wchodzi na teren Bazyla) śpi w ciepełku :loveu:. [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images32.fotosik.pl/93/fc54ebf529574e7c.jpg[/IMG][/URL] [B]A teraz realia! [/B]Pomożecie mi ją ogłaszać (namiary podawajcie oczywiście na mnie - 605 788 166, z zaznaczeniem, żeby nie dzwonić przed 11.00 i [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL])? Ja zrobię jej jutro Allegro cegiełkowe, a przy okazji napiszę, że szuka domu. Najlepiej by było, gdyby znalazła dom stały. Ale jeśli takowy się nie znajdzie w najbliższym czasie to będziemy musieli ją gdzieś przenieść. Ale gdzie? Pod W-wę, do kojca wspomnianego przez Jayo? [B]Jayo[/B], napisz coś więcej o warunkach, proszę.[/quote] Miło patrzeć na te zdjęcia że bezpieczna i w domku tylko ta chudość:( Pierwsze dni Foki u mnie jak była na Dt takie same.Afera za aferą. Drops był zazdrosny a Foka ( na DT) tez chciała być blisko. Cóż, wciąż głaskałam na dwie ręce i mówiłam "razem", a jak razem coś robiły to mówiłam "slicznie". Po trzech dniach Foka i Drops juz byli sobą zainteresowani pozytywnie. Jedynym problemem były miski z jedzeniem, bo Foka zjadała na zapas a jak Drops tylko przechodził to warczała i jadła jeszcze szybciej. teraz Drops Może Foce wyjeść wszystko i ta nic, ale za to pójdzie i jemu zje wszystko:) Będzie dobrze:) Szkoda jej do kojca:shake:
-
MICIO - odszedł za TM w swoim domu
Edi100 replied to Aga - Czakra's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Ja też trzymam bardzo mocno! -
Uroczy, tylko oczeta smutne takie:( Jest Nowy Rok, niech niesie dobro!
-
Naprawdę śliczna:loveu: Tylko bezdomna:placz: Allegro, ciocie poprosimy. Ja zaraz wysyłam emaile, niech z Nowym Rokiem domek przyniosą!
-
Tyle czekał a jednak się udało Szun wreszczie ma swój nowy domek!!!
Edi100 replied to betinka24's topic in Już w nowym domu
Z Nowym Rokiem lepsze życie rozpocznijcie wraz... Niech współpraca z Łaską Bożą przeobraża Was... Silni wiarą i nadzieją miłość nieście w świat... A dni lepsze zajaśnieją... Każdy będzie rad... -
Z Nowym Rokiem lepsze życie rozpocznijcie wraz... Niech współpraca z Łaską Bożą przeobraża Was... Silni wiarą i nadzieją miłość nieście w świat... A dni lepsze zajaśnieją... Każdy będzie rad...
-
Krzywuś/Pazurek- z uszkodzeniem łapy- JUŻ W NOWYM DOMU.
Edi100 replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Z Nowym Rokiem lepsze życie rozpocznijcie wraz... Niech współpraca z Łaską Bożą przeobraża Was... Silni wiarą i nadzieją miłość nieście w świat... A dni lepsze zajaśnieją... Każdy będzie rad... -
Krzywuś/Pazurek- z uszkodzeniem łapy- JUŻ W NOWYM DOMU.
Edi100 replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[quote name='basia0607']Ryba miala wkleić fotki ale jakoś ich nie widzę,chyba siedzi przy szampanie. Pazurek już u nas .Od szczeniaka byl w schronisku więc wszystkiego się boi. W samochodzie siedzial spokojnie ale w mieszkaniu przestraszony wlazl pod ławę. Nasze suczynki przywitały go szczekająco. Łapę egladnął wet, na razie zalecil smarowanie maścią antybiotykową. Łapa jest złamana w stawie tzw. nadgarstku, 2 palce bez czucia,to jest stare zlamanie ! Pies jest b. ładny i spokojny, przypadl nam od razu do serca ! Myslę ,że łape da sie uratowac ale kuleć będzie do końca swoich dni.[/quote] Oj ale biedulek:( -
Z Nowym Rokiem lepsze życie rozpocznijcie wraz... Niech współpraca z Łaską Bożą przeobraża Was... Silni wiarą i nadzieją miłość nieście w świat... A dni lepsze zajaśnieją... Każdy będzie rad...
-
Z Nowym Rokiem lepsze życie rozpocznijcie wraz... Niech współpraca z Łaską Bożą przeobraża Was... Silni wiarą i nadzieją miłość nieście w świat... A dni lepsze zajaśnieją... Każdy będzie rad...
-
Malutki Kropek - już nie szkielecik, szczęśliwy w nowym domu !!
Edi100 replied to _bubu_'s topic in Już w nowym domu
Z Nowym Rokiem lepsze życie rozpocznijcie wraz... Niech współpraca z Łaską Bożą przeobraża Was... Silni wiarą i nadzieją miłość nieście w świat... A dni lepsze zajaśnieją... Każdy będzie rad... -
Mam 5 łapek:(niepelnosprawny szczeniak już w DS:)
Edi100 replied to Aga_Mazury's topic in Już w nowym domu
Z Nowym Rokiem lepsze życie rozpocznijcie wraz... Niech współpraca z Łaską Bożą przeobraża Was... Silni wiarą i nadzieją miłość nieście w świat... A dni lepsze zajaśnieją... Każdy będzie rad... -
Z Nowym Rokiem lepsze życie rozpocznijcie wraz... Niech współpraca z Łaską Bożą przeobraża Was... Silni wiarą i nadzieją miłość nieście w świat... A dni lepsze zajaśnieją... Każdy będzie rad...
-
Sunia York przywiązana do płotu schroniska prosi o wsparcie Wrocław
Edi100 replied to medira's topic in Już w nowym domu
Z Nowym Rokiem lepsze życie rozpocznijcie wraz... Niech współpraca z Łaską Bożą przeobraża Was... Silni wiarą i nadzieją miłość nieście w świat... A dni lepsze zajaśnieją... Każdy będzie rad...