Jump to content
Dogomania

mar.gajko

Members
  • Posts

    21459
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    34

Everything posted by mar.gajko

  1. On czeka, niestety jeszcze czeka na TEGO człowieka. Po oczach widać. Jest tam nadzieja. Jest prośba...
  2. [quote name='Katcherine']margajko...chyba ciut ''po herbacie'' ze tak rzekne...a dziewczyny chyba juz i tak sie duzo martwia. [/QUOTE] No po, ale pomysł wogóle skąd się wziął w głowach. I to jeszcze "najlepszy psi okulista".
  3. Jesu, dlaczego Stefanowiczowi daliście psa w ręce. "Najlepszy psi okulista"???? To chyba tylko on tak o sobie mówi. To pomyłka. Skąd wogóle ten pomysł, i ta lecznica i ten lekarz???????????????????
  4. Od 4.08.2007r. Ciapek jest w nowym domku. Po tygodniu wygląda na to, że wszytsko jest w porządku.
  5. No niestety, propozycje domków dla Saby, któe mieliśmy, to kojec, bądź buda, bez wejścia do domku. Najgorsze jest to, że ludzie nauczyli się oszukiwać, i na początku rozmowy jest, że oczywiście pies ma wejście do domku, może spać w domu i do dyspozycji ogród; ale jak dochodzi do sprawy odwiezienia psa, czyli, że my ZAWSZE odwozimy do domku, bo chcemy zobaczyć jakie warunki faktycznie są, to od razu jest wycofywanie rakiem; czyli pięknie mówią, a na placu kojec i tam ma pies wylądować. Smutne to.
  6. Ja też nei sądzę, niestety. A to co się pytali o pieska biało-czarnego, to nie ten piesek. Pani była oglądała, miała zdjęcia. Niestety, Misio nie jej.
  7. [quote name='mar.gajko']MISIO się przypomina.[/QUOTE] No właśnie, przypomina sie.
  8. http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=76859
  9. Teraz Żanetka doucza się co musi wiedzieć o odchowaniu szczeniaczków; zaraz zabłyśnie wiedzą; dajmy jej trochę czasu. Nam zaserwuje wzruszającą opowieść o pogrzebie maleństwa i wszyscy się popłaczemy z żalu. I będziemy je pomagać ze wszystkich sił. Teraz już spadam na serio; coć nie mówię, że sobie nie poczytam. A na dyskusję o u śpieniu juz za późno; takich maluchów 7 dniowych nie można już usypiać.
  10. [quote name='ata']i znowu sie zaczyna:diabloti: 20 lat temu wykarmilam 3 jednodniowe owczarkii:eviltong: jak mozna rzucac takie oskarzenia:angryy: male bobasy powolutku szukaja nowych domkow ...i tyle:fadein:[/QUOTE] OK. spadam. Oczywiście, jednodniowe, od razy widac jamniczki. Bezproblemowo wykarmiane i wysikiwane i etc. Jasne. I stara Rottka oczywiście je przyjęła, dostała mleka, wylizuje. Pełna sielanka. Pa. :p
  11. Po jednodniowych szczeniętach raczej trudno określić "rasę", chyba, że zna się matkę lub ojca. Jak matka jamnik to owszem mix jamniczka może to i być. Po widocznych zdjęciach to moga być mix i nie mix z 20 ras.
  12. Ble, ble, ble. Nie wykarmiłabyś takich szczeniąt, a przynajmniej pisałabyś o tym problemie. Każdy kto ma/miał do czynienia z jedonodniowymi szczeniakmi/kociętami, wie jakie to wyzwanie. Masz je tydzień i ani słowa o tym. PO prostu nie masz tego problemu. Powiem wprost co myślę. Twoja suka się oszczeniła. Dorobiłaś sobie tragiczną historię i szukasz domów oszukując ludzi.
  13. Głównie do nich, ale jak my mamy szczęście w życiu, to możemy więcej pomagać przecież ;).
  14. Kasie, albo wróci, albo gdzieś się "przyczepił", albo go trachnęło auto. Jak wydziczysz kociaki, to będzie kicha. Trochę je "przyaresztuj", do garażu i bawimy się, kulki z papieru, sztuczne myszki i na ręce często, głaskać. Kwestia polowania nie jest kwestią głodu u kota. Taka natura.
  15. Dziękuje, a co do domku to tylko z kanapą. Miso ma swoją kołdrę i UWIELBIA się w niej zakopywać. Misio wymaga luksusów.
  16. Karusiu, dokładam się od szczepienia Sary. Ile brakuje to dam. Tylko ustalcie z wetem czy już po operacji można? Albo dam Ci w hotelu, albo prześłij kwote i nr konta na pw. A suńka kochana jest.
  17. Qrwa ja twgo nie jestem w stanie zrozumieć. Przecież Ustawa wyraźnie prezyzuje kiedy można uśpić psa. To co tu jest napisane jest sprzeczne z prawem. Jak to funkcjonuje? CZy kielecki TOZ - może "wejść" w to goowno i zapytać.
  18. Stowarzysznie Przyjaciół Zwierząt AMICUS ul. Na Polach 27/8 31-344 Kraków BPH SA: 81 1060 0076 0000 3200 0100 5719
  19. Jeden chłopak (facet) w kwestii konieczynek napisał mi tak smiesznie, żę "wybitnie nieszczęśliwy nie jest, ale nigdy nie jest tak dobrze, że nie mogłoby być lepiej". I tego się trzymajmy. Może, a wręcz MUSI być lepiej.
  20. Jeżeli chcesz koniczynkę (szczęście!) prześlij mi na PW adres.
  21. To ja DZIĘKI! Koniecznie dopisz "dla Gralla" i podaj adres na przelewie. Wszystkim co pomagają Grallikowi wysyłamy "czterolistne koniczynki na szczęśćie". Ten pies będzie wymagał pomocy do końca życia.
  22. Zależy od Banku; Stowarzyszenie przyjaciół Zwierzą AMICUS ul. Na Polach 27/8 31-344 Kraków i nr konta......
  23. Misio ma okropne długi, to znaczy my mamy za Misia. Misiąc hotelu - 450; + weterynarz - ok. 400. Nic jeszcze nie płacone. A juz trzeba odrobaczyć i zaszczepić. Hmmm, czy odrobinkę ktos Misiaczka wspomoże? Misio to fajny staruszek.
×
×
  • Create New...