Jump to content
Dogomania

AgaiTheta

Members
  • Posts

    6316
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by AgaiTheta

  1. Spacerek [IMG]http://i217.photobucket.com/albums/cc119/DharmaBoxer/tulalusiadzodzo122.jpg[/IMG] [IMG]http://i217.photobucket.com/albums/cc119/DharmaBoxer/tulalusiadzodzo099.jpg[/IMG] smuteczek [IMG]http://i217.photobucket.com/albums/cc119/DharmaBoxer/tulalusiadzodzo105.jpg[/IMG] kochana myszka [IMG]http://i217.photobucket.com/albums/cc119/DharmaBoxer/tulalusiadzodzo114.jpg[/IMG] Tulciny kregoslupik [IMG]http://i217.photobucket.com/albums/cc119/DharmaBoxer/tulalusiadzodzo096.jpg[/IMG]
  2. Uda sie laseczce, musi sie udac!!!
  3. I już sie doczekał :multi: Dzisiaj Bono pojechał do nowego domu :loveu:
  4. [quote name='GoniaP']Menrzuś poszedł spać, ale ja jestem... Pisałam do Ciebie...[/quote] Gosia jak bum cyk cyk, pisze do Ciebie na gg, juz Menrzusiowi sie poskarżyłam. :placz:
  5. Boże! usuń mroki zwątpień daj nadzieję pełną miłości ... Miłość Twoja mnie uzdrawia ... Maryjo otrzyj łzy niewidoczne dla innych niech zajaśnieje i zaświeci ... brakuje słów...
  6. bylo sie skonczylo, jutro zrobie teraz ide komarusiac...
  7. Menrzuś nie moge spac, brzuszek mnie teraz boli :placz:
  8. NO! Przeciez BwP juz widzi boksiki :) Zafaflunieni jestesmy na maxa, ale chlopcow widzimy.
  9. U Dharmy w tej chwili jest 7 bokserow, wiec jak nie mizianie Tuli to spacerki z innymi tez mile widziane.
  10. Lucy* a jak u Was z kastracjami? Są przeprowadzane?
  11. Tak, Theta mimo lekow prawie sie nie wybudza, jest obojętna, sika co przysnie.
  12. Jak u nas? źle...
  13. Fajnie, że u Was tak milutko i wiosennie, zazdroszcze...
  14. Mam nadzieje, że znajdzie sie dom dla Daisy. Powodzenia! Reszty nie potrafie zrozumiec i nie bede nawet probowac.
  15. Czekamy na wiesci co z sunią, dom czeka, BZDURĄ byloby ja wywozic skoro dom czeka, dobry dom!
  16. Czekamy na decyzje pani Kierownik czy nam zaufa i wyda boksie. Na dzisiaj było wszystko przygotowane, transporty, lekarze ale sie nie udało. Jeżeli są dogomaniacy, którzy są z panią Kierownik w kontakcie, to prosimy o pomoc i poparcie nas, chcemy pomóc. Dajmy jej szanse.
  17. [quote name='Łodzianka']Boksia troszkę lepiej. Wymioty i biegunkę udało nam się pokonać głodówką. Od jutra zaczynamy jeść. Poza tym jest straszny katar. Na spacery żeby było śmiesznie chodzimy z chusteczkami:-)[/quote] Boksią interesuje się pewna rodzina z Łodzi. Dom z boksiową tradycją, zaprawieni nawet w bojach i w leczeniu, poniewaz ich poprzednia sunia miala raka kości. Z kim mogłabym porozmawiac w sparwie adopcji boksi? Mój nr 509270205.
  18. PILNIE!!!!!!!!! potrzebuje nr do doroticus! Mój nr 509270205
  19. Bokserką się zajmę, nie bedzie w schronie dluzej niz niezbedne biurokracyjne minimum!
  20. ile można czekać :mad:
  21. [B]gops[/B] czy możesz pomóc mi w skontaktowaniu sie z Twoją koleżanką, która adoptowała ode mnie Chestera? Kliknij proszę na gg do mnie. Nr 6369996, lub puść strzałkę, oddzwonię: 509270205.
×
×
  • Create New...