Aguś, mm.templum czeka pod kliniką zobaczy chlopaka i pojedzie kupić legowisko.
ale....
Boksio jest strasznie pogryziony, musi zostac w klinice :placz:
a ja obiecałam, Dharmie że nie weźmiemy już nic na BwP, bo nas nie stac!!!
Siedze i rycze, ja nie daje rady już, jak go zostawić mieliśmy :placz:
Błagam pomóżcie mi zebrać pieniążki!!!
Boksio juz jedzie, zostanie w klinice, pogryziony i chudy, trzesie sie...
Za Tane do zapłacenia ponad 1800 zl, za śląskie ponad 2900 zl, Warszawa nie wspominam nawet :placz: