Bylam wczoraj odwiedzic Gutka :loveu: :loveu: :loveu: .
Warto bylo czekac tak dlugo, bo Gutek trafil na domek, jaki mu sie nalezy - wyrozumialy, z doswiadczeniem, bez malych dzieci i - przede wszystkim bardzo bardzo kochajacy. Na dodatek ma trzy koty do towarzystwa - dwa kocurki i jedna kotke. Wszystkie przepiekne , ale udalo mi sie tylko jednego kocurka obfocic, bo chcac zrobic lepsze zdjecia cos przestawilam w aparacie czego potem nie potrafilam skasowac.....:oops:
[IMG]http://i38.tinypic.com/22jhs.jpg[/IMG]