Jump to content
Dogomania

wellington

Members
  • Posts

    5144
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by wellington

  1. Chrobrego : przy petli tramwajowej przy cmentarzu Rakowickim, koniec Beliny-Prazmowskiego.
  2. Paulus - wspaniale :) ! Ja go dzis wieczorem zabieram ok. 18.30, podaj prosze, ew. na pw., jak sie z Tba skontaktowac.
  3. Mosii, wszystko zalatwione ! Ciapek bedzie jutro operowany, potem u mnie na rehabilitacji, a potem pare dni w hoteliku zanim do Ciebie zawita :multi:
  4. no wiem ;), ale myslalam, ze gdyby to bylo w godzinach popoludniowych to bym go przed zabiegiem wykapala i moglabym go potem po zabiegu przez weekend pielegnowac. Ale problem jest od poniedzialku :shake:.
  5. Agnieszko, o ktorej godzinie zamierzasz Ciapka zabrac z schroniska ?
  6. nie wiem czy bede w domu , podam Ci pozniej nr. kom., dobrze ? ale czas jest o.k.
  7. [COLOR=Magenta][B]Podpisujcie, prosze[/B][/COLOR] :modla::modla::modla::modla::modla::modla:
  8. [COLOR=Magenta][SIZE=5]Dopiero 80 podpisow z Polski :placz::placz::placz::placz::placz::placz: Powinno byc co najmniej 20,5 razy tyle !!!!! [/SIZE][/COLOR]
  9. A ja dostalam od opiekunki Pana Psiaka nastep. wiadomosc : "I Pana Psiaka nazwalam Berni, na jej czesc. Bardzo mu sie to imie podoba. Wszystie, ktore maja w srodku R. "
  10. Kiwi, a moglabys podac ktora lecznica w krakowie ?
  11. Marko, to byla jedyna sluszna decyzja zabrac go i zawiezc do lecznicy- juz spiesze sie z wplata. Ale czy on podczas pobytu w schronisku nie zdazyl juz pozarazac inne psy ?
  12. BERNI , A WIADOMO JUZ ILE BEDZIE POTRZEBA NA LECZENIE ZABKOW i POWIEDZ NAM GDZIE I W JAKIEJ LECZNICY PAN PSIAK JEST, PROSZE.
  13. Mosii, jak wiesz, ja sie tez doloze do kosztow transportu, Podaj prosze na pw. nr.konta.
  14. Tu strona , o ktorej Ania wspominala : [url]www.tygodnik.onet.pl/1580,1303740,dzial.html[/url]
  15. Arka, 100 % zgody. Cieczka to meczarnia dla wszystkich, a co dopiero przy takich ilosciach psow i tak blisko siebie ! (.u kobiet, ktore wiele lat pracuja blisko siebie, hormony powoduja zblizenie czasowe miesiaczek )
  16. Moze raczej..............niewygodny. Temat.
  17. Dika, a jak Azja ??? Dobrze ??? Nikt nie pyta o konkrety "porwania" ! Temat nieaktualny ?
×
×
  • Create New...