pozdrawiam serdecznie,pogoda wkrótce znów się obróci,przecież idzie ku wiośnie
Skorzystam z okazji i zasięgnę informacji u tak znakomitych znawczyń tematu - sterylizujecie bezdomniaki,kotki, czy nie ma wtedy problemu z atakowaniem ich przez inne koty? Miałam w perspektywie sterylizację podwórzowej kotki - i ktoś mi powiedział, że wtedy będzie ona atakowana przez pozostałe, jako "{inna", że lepiej podawać jej tabletki, co o tym sądzicie?
z kotami mam mało do czynienia...