-
Posts
632 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by jadwiga
-
stary BIG - zwyrodnienia stawów, starość...
jadwiga replied to mru's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
pozdrawiam,ja też zaglądam,szkoda,że na razie nie mogę bardziej pomóc -J -
Faworek już za tęczowym mostem. Są następcy w potrzebie....
jadwiga replied to wisela1's topic in Już w nowym domu
i dajesz mu bardzo,bardzo wiele...ściskam serdecznie... -
Freya - MA NOWY DOM I ZAPEWNIONE LECZENIE W KLINICE
jadwiga replied to 2411magdalenka's topic in Już w nowym domu
pozdrawiam,oby leczenie się powiodło...a czy można liczyć na zdjątka?- 563 replies
-
Tragedia pod Starachowicami- umarła kobieta zostawiając psy i koty
jadwiga replied to Ania102's topic in Już w nowym domu
tragedia...zapiszę sobie... -
pozdrawiam,życzę powodzenia,piesku!
-
Mamusia i 4 maluchy w DS, DZIĘKUJEMY !!!!
jadwiga replied to 2411magdalenka's topic in Już w nowym domu
pozdrawiam,niestety,na razie mogę tylko zapisać... -
Florek,juz niczego nie potrzebuje:(
jadwiga replied to giselle4's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
nie tego się spodziewałam... -
Florek,juz niczego nie potrzebuje:(
jadwiga replied to giselle4's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
ja zaglądam..będę mogła coś wysłać,ale dopiero w przyszłym miesiącu...jeśli to Was urządza,to proszę o nr konta... -
Freya - MA NOWY DOM I ZAPEWNIONE LECZENIE W KLINICE
jadwiga replied to 2411magdalenka's topic in Już w nowym domu
czekamy na zdjęcia i wiadomości...serdecznie pozdrawiam i gratuluję podjęcia słusznej decyzji- 563 replies
-
Freya - MA NOWY DOM I ZAPEWNIONE LECZENIE W KLINICE
jadwiga replied to 2411magdalenka's topic in Już w nowym domu
czy w tej sytuacji mogę pieniądze dla Frei przekazać na inną bidę,np na niesfornego Misia?- 563 replies
-
SZCZECIN - Pani Irenka - MAX za Tęczowym Mostem
jadwiga replied to AMIŚKA's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
pozdrawiam,wspaniale z Waszej strony,że nie zapominacie o pani Irence, dla kogoś w jej sytuacji samotność jest straszna, i ta cisza po odejściu wiernego psiego towarzysza... -
Florek,juz niczego nie potrzebuje:(
jadwiga replied to giselle4's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
pozdrawiam,dziękuję za zaproszenie,ale mogę tylko podnieść... -
Freya - MA NOWY DOM I ZAPEWNIONE LECZENIE W KLINICE
jadwiga replied to 2411magdalenka's topic in Już w nowym domu
serdecznie pozdrawiam, w2ydaje mi się,że podejmujesz słuszną decyzję, mam tylko dwa pytania: czy to sprawdzona osoba? i czy będziemy mieli wiadomości o Freyce?- 563 replies
-
współczuję,ich odejście pamięta się długo...obaj są razem...
-
Freya - MA NOWY DOM I ZAPEWNIONE LECZENIE W KLINICE
jadwiga replied to 2411magdalenka's topic in Już w nowym domu
pozdrawiam serdecznie i życzę dużo siły i wytrwałości,postaram się coś podesłać po 20 września...- 563 replies
-
Faworek już za tęczowym mostem. Są następcy w potrzebie....
jadwiga replied to wisela1's topic in Już w nowym domu
mój Boże, obawiam się najgorszego...wiem,że to bardzo trudne, ale proszę pomyśleć o jego cierpieniach... -
Freya - MA NOWY DOM I ZAPEWNIONE LECZENIE W KLINICE
jadwiga replied to 2411magdalenka's topic in Już w nowym domu
diagnoza jest straszna, nie można dziewczyny zostawiać z tym samej,może jednak opłacić np jakiś szpitalik na pewien okres czasu - wyjaśni się np sprawa uczulenia?- 563 replies