-
Posts
4268 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by kaerjot
-
Witaj Celinko! Strasznie dlugo mnie nie było, ale już nadrobiłam zaległości. Ślicznie niskopodłogowce wyglądają jesienią, jakoś im do pyśków w takich jesiennych barwach. Grzybki piękne, ale całkowicie zgadzam się z Twoim synem, najlepsze z grzybow jest ich zbieranie, ja też zawsze podrzucam komu się da :) Ucałuj ode mnie całą rodzinkę, calutką, bez względu na przynależność gatunkową. :loveu:
-
Saga jest mistrzynią min wszelakich!!!!!!!!!!!!!!!!!!
-
[quote name='brazowa1'] Yoda,nie znasz sie na karmach. Całkiem smaczna. pozdr Gromit,Mika i Hop[/quote] Ja się na jedzonku znam, to Wy się na ludziach nie znacie, raz na jakiś czas trzeba pomarudzić, poudawać chorutką i smutniutką, to dobrze na wpływa na pańcię. Ja wiem, że Wy jeszcze nie macie swoich ludzi, ale jak już zamieszkacie we własnych domkach, to pamiętajcie o tym.
-
A ile potrzeba?
-
Kama-Grazynka,juz nie trzeba reklamowac :( za TM :(
kaerjot replied to brazowa1's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Dobrej nocy Kamo (*) -
Okruszek Drugi juz jest z Okruszkiem.Za TM :( :( :( :(
kaerjot replied to brazowa1's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Malutek (*) -
Ja wysłałam na to: [URL]http://www.schronisko.sopot.pl/pomoz.htm[/URL]
-
To ja zaraz robie przelew. 30 zł
-
Ha, ha, ha. Pośmiałaś się, to teraz zdejmij mi to coś. [IMG]http://images32.fotosik.pl/319/59c99680eb36692dmed.jpg[/IMG] Jak pies ma pecha to zawsze na durną pańcie trafi. Ech, życie. [IMG]http://images31.fotosik.pl/326/389142bf0ee2027bmed.jpg[/IMG]
-
A ja mam 30 zl do wplacenia, poprosze o sygnał
-
Przebudzenie Dino. Dino odszedł w ramionach swojej Zuli...
kaerjot replied to brazowa1's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Nie było mnie kilka dni, a tu takie wieści. Może powinnam częściej wyjeżdżać? Zula, Dino był dla mnie wyrzutem sumienia, od pierwszego dnia gdy go zobaczyłam na dogo wiedziałam, że ten pies doznał od człowieka potwornej krzywdy. Za całe jego serce, zaufanie i wiarę dostał po 8 latach kopniaka za drzwi, wystawino go za próg, jak niepotrzebną komodę. Cały czas, gdy wchodzialm na jego wątek i widziałam jego oczy czułam, że jeżeli on nie odzyska wiary w ludzi, jeżeli nie znajdzie się nikt, kto go pokocha, to stanie się coś strasznego, zniknie z tego świata ogromna część dobra, a zostanie wielka pustka. Bardzo, bardzo dziękuję Ci, że dałaś mu siebie. Podobne ataki padaczkowe, ma moja kocica, zdarzają się w chwilach wielkich wzruszeń czy jak mocno się wkurzy. Wtedy kładę ją na podłodze, zamykam drzwi, co by reszta nie właziła, głaszczę i cicho mówię, a gdy atak mija zostawiam ją w spokoju na 2-3 godziny, w zaciemnionym pokoju. -
Panienka z okienka [IMG]http://images34.fotosik.pl/305/cb5af8ab5a68428a.jpg[/IMG]
-
UKOCHANA BANDA Jakierek, Szyszunia i Harfeczka za TM
kaerjot replied to olenka_f's topic in Foto Blogi
A ja to nic nie wiedziałam, że taki cudny wątek powstał. Dlaczego tak mało zdjęć? Poproszę więcej!!!! -
Oba są przepiękne, a chłopaka wykastrujesz i na żadne lumpy wiosną nie poleci :) Drugiego też sobie zostaw, przecudne sa.
-
Barry z Lublina, znalazł bezpieczeństwo i wspaniały dom u boku Zosi!
kaerjot replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
[SIZE=4][COLOR=blue][B]Życzę wielu, wielu cudownych i radosnych rocznic [/B][/COLOR][/SIZE]:BIG::BIG::BIG::BIG::BIG::BIG::BIG::BIG::BIG: -
A co Saga zrobiła krówce, że tamta na was polowała?
-
A co to jest puffi? W Kolbudach kiedyś produkowali Marbie, do dziś można w okolicach zakładu znaleźć resztki, trochę śmierdzą, ale skoro Yodzie smakują............................... Po prostu je na podwórku. Tylko czasami jak Seti dostanie coś dobrego to trochę mi wstyd, bo Yodelec leży, gapi się i skuczy. [IMG]http://images30.fotosik.pl/231/bb4cd296763ef2a7med.jpg[/IMG]
-
Neris nie wygłupiaj się!!! Zrobiłam jej zdjęcie jak zajada i przypomniało mi się, że kiedyś napisałaś coś takiego. Nawet mi do głowy nie przyszło się obrażać. Na całe szczęście w kolejce po poczucie humoru stanęłam dwa razy, szkoda tylko, że później już rozumu zabrakło ;)