-
Posts
4268 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by kaerjot
-
I to miś polarny :)
-
[quote name='brazowa1']oooooooo,nad kanałem......dawno tam nie byłam :placz:[/quote] Zapraszam :multi:
-
Tak było ładnie: [IMG]http://images31.fotosik.pl/436/0ec510e9b4d949cemed.jpg[/IMG] [IMG]http://images45.fotosik.pl/49/b936c6b3bf9ad41amed.jpg[/IMG] [IMG]http://images26.fotosik.pl/313/786734c11542a42emed.jpg[/IMG] [IMG]http://images32.fotosik.pl/436/c2063f5a4432e77bmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images33.fotosik.pl/441/a5b4fabc2bc1fd32med.jpg[/IMG]
-
[quote name='brazowa1']niezła jestes-nie puscilas![/quote] Puściłam wiązankę, żałuj, że nie słyszałaś. :angryy:
-
[quote name='Celina12']A co to jest mózg?????:diabloti:[/quote] Mnie nie pytaj:shake: Wróciłam właśnie z małego spacerku z Yodą. Fajnie było. Idziemy sobie niemrawym kroczkiem. Ja z lewą ręką uwieszoną na szaliku, w prawej latarka, smycz i komórka. Yoda ze znudzoną miną obsikuje te same zielska co po południu, aż tu nagle..................... Na środku drogi sarenki. Niech je piorun spali, stoją i się gapią jak durnowate. Yoda oczywiście długo nie kombinowała, odpaliła łapy i ruszyła. Efekty: 1. Latarka w drzazgach 2. Komórka w dwóch częściach, na szczęście ona pancerna i po złożeniu nadal działa 3. Smyczy z ręki nie wypuściłam 4. Dziura w dresach 5. Dziura w kolanie, krew już prawie przestała lecieć Już lubię ten rok. Zapowiada się SUPER:diabloti:
-
[quote name='olenka_f']ja miałam ostatnio robiony rezonans i mam dla was niespodziankę ......... mam mózg :diabloti:[/quote] :crazyeye::crazyeye: No szok normalnie :evil_lol::evil_lol: Ciekawe czy można zrobić tego rezonansa sierściuchom, chętnie bym się dowiedziała co noszą w łepetynach:cool3:
-
Żyjemy, żyjemy, tylko w sobotę zaliczyłam bęc i jestem poobijana i obolała, na szczęście bez złamań. Robili mi kilka rtg i zastanawiam się kiedy zacznę świecić.:eviltong:
-
miniaturowy mutancik-paluszki policzone!!Lorcia MA DOM!!
kaerjot replied to szuwar's topic in Już w nowym domu
Śliczne czarniutkie słoneczko, a nie żaden mutancik:mad: -
PONka Delma po 2 latach w schronisku,ma swoj dom.Jak cudowniie!!! :)
kaerjot replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
Zanim Yodę wysterylizowaliśmy, to w czasie cieczki, codziennie spryskiwałam cały płot octem. A co by za bardzo nie śmierdziało to octem winnym. W sumie to i tak kundle łaziły po drodze, ale trochę głupiały, a ile radości miała ludność okoliczna............. -
Giełdowy Baltazar buldozer-ridgeback Trojmiasto.Ma dom:)
kaerjot replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
Dziwnie on jakoś wygląda? Co to miało niby być? -
Mały Karmelek-kto go poznał,ten wie.Trojmiasto. Ma dom.
kaerjot replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
[quote name='brazowa1']Kaerjot go zna i wiewiorka.Trudno Karmelka zapomniec.[/quote] Dopiero zauważyłam, że bylam wywołana do tablicy. Uprzejmie informuję, że pamietam coś maluśkiego, rudzieńkiego i słodziastego. Podobno pierwsze wrażenie bywa mylne. -
Nieduża Trejsi-kara ma byc długa i dotkliwa? Trojmiasto.
kaerjot replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
[quote name='akucha']Wyślę chyba tekst do zatwierdznia i dam na trójmiejskie psinę, co?[/quote] Do zatwierdzenia? Ale o co chodzi?