-
Posts
4268 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by kaerjot
-
GRATULACJE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Wiktorcia prześliczna, ale po takiej mamuni i babuni musiała tak być. A kiedy będą zdjęcia? A kiedy będzie w domku? A kiedy będą zdjęcia? A kiedy jamniki poznają Bąbelka? A kiedy będą zdjęcia? A kiedy pępkowe? A kiedy będą zdjęcia? A kiedy dzidzia coś na forum napisze? A kiedy będą zdjęcia? A kiedy będą zdjęcia? A kiedy będą zdjęcia?
-
Mały Karmelek-kto go poznał,ten wie.Trojmiasto. Ma dom.
kaerjot replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
[quote name='brazowa1']złosliwy jest jak gnom[/quote] No cóż duży nie jest, a radzić sobie w życiu trzeba. Fajny chłopak. -
Może, może, tylko dlaczego ja ryczę. Pewnie dlatego, że w niedzielę widziałam Lidzię. Widziałam jak tuli się do Brązowej, jak zagląda jej w oczy, jak zaczepia ją o głaskanie. I tak strasznie, strasznie zapragnęłam, żeby zauważyła też mnie. Nie dlatego, że zazdrościłam Brązowej, ale dlatego, że mam przerażąjącą pewność, że nikt nigdy nie zechce psa, który go nie zauważa. Ludzie widząc zachowanie Lidzi, pomyślą [I]"oto szczęśliwy psiak, po co to zmieniać"[/I]. Ludzie chcą wierzyć, że psiak, który wyciąga do nich łapkę przez kraty, nigdy nie robił tego do innych, że wybrał właśnie ich, a ta malutka nikogo nie wybierze. Czy znajdzie się kiedykolwiek ktoś, kto zechce sobie zapracować na zaufanie i miłość Lidzi?
-
Półgoła Sonia.Moze ktos ja zaakceptuje?Trojmiasto.
kaerjot replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
A może by tak peruczkę jej zamówic? -
Mały Karmelek-kto go poznał,ten wie.Trojmiasto. Ma dom.
kaerjot replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
Mam sąsiadkę, której nikt nie lubi, może jej podrzucić. W sumie jej to już wszystko jedno powinno być. -
Witaj Mareksy, najpierw powinnam się chyba przeprosić, za to, że czytam wątek, oglądam fotki i nic nie piszę , to bardzo brzydko z mojeje strony, ale przepraszam. Aramis jest przewspaniały i ma ogromne szczęście, bo trafił do człowieka o wielkim i pojemnym sercu. Dżeki też jest fajny, tylko coś go maluśko, oj maluśko. A Dora jest strasznie fajnym psim dzieciakiem. Gdy moja Yoda była sterylizowana, pani wet kazała mi przynieść ze sobą koszulkę i wykonała takie ubranko. Było wygodne i zdało egzamin. Koszulka polo (łatwiej ubrać), przewiązana bandażem elastycznym, oczywiście niezbyt mocno. Tylko ostrzegam, nie ma takiego człowieka, który by na taki widok nie zatrzymał się i nie gapił, jakby psa w koszuli nie widział:crazyeye:
-
O Fixie ,z ktorego zdjeto zły czar.MA DOM :) :) :)
kaerjot replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
Niby taki mały, a okazuje się, że Connan Niszczyciel z niego :shake: -
[quote name='rwpb']Ta koleżanka dla Atosa jest troszkę zbyt szybka :evil_lol: [/quote] Szybka - to nie jest komplement dla kobiety:eviltong: