Jump to content
Dogomania

kaerjot

Members
  • Posts

    4268
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by kaerjot

  1. Biedna Saga, ma minę jakby się zastanawiała:[I] "A kiedy będziemy się kąpać?"[/I] A Maksiu to chyba chciał to małe czarniawe zakopać.
  2. Śliczne, śliczne, śliczne :) :) :) Ale jeszcze więcej kiciów poproszę.
  3. A więcej fotek nie ma? Ja lubię oglądać.
  4. Nie było nas trochę, zwierzyną opiekowali się zaprzyjaźnieni sąsiedzi, gdy wróciliśmy Zuza wraz z całą resztą stada witała nas przy drzwiach. Jest już absolutnie i całkowicie członkiem naszej rodziny. Razem ze wszystkimi śpi, kradnie jedzenie, wyleguje się na trawie, kanapach i oczywiście na psich legowiskach. Nigdy nie zapomnimy Zuzi Pierwszej, ale mam dziwaczne i cudowne wrażenie, że stado nadal jest kompletne.
  5. Ładniusia dziewczynka, jak trochę ochłonie zapewne okaże się też mądrą pannicą.
  6. No i ................................. ?
  7. Nic odkrywczego nie powiem: piękne zdjęcia, na nich piękny pies i jego piękni ludzie.
  8. Nie wiem czy takie proste, nie mam ani dzidy, ani maczugi :(
  9. O Betbet będzie miała śliczną niuńkę :) Super!! Ale muszę przyznać, że walka o pralkę mnie również zafascynowała, napisz coś więcej.
  10. kaerjot

    Brązowa sucz

    Z powodów kolorystycznych, będę się upierać, przy wydrze. A po za tym gdyby Saga miała wśród przodków kaczkę, to powinna mieć jajka.
  11. kaerjot

    Brązowa sucz

    Mam dziwne wrażenie, że pośród przodków Sagi jakaś wydra musiała się trafić ;)
  12. Znaczy pozostałe paskudnie :(
  13. Nie na fotosiku, tylko na dogo, nie wiem dlaczego nie mogłam wstawiać fotek, ale dziś musi się udać. [IMG]http://images49.fotosik.pl/903/a6ecf45491c882admed.jpg[/IMG] [IMG]http://images35.fotosik.pl/706/d0ca0dfef66400c7med.jpg[/IMG] [IMG]http://images46.fotosik.pl/851/d5d866cc55f271cemed.jpg[/IMG] [IMG]http://images43.fotosik.pl/904/73be981c4a932315med.jpg[/IMG] Jak widać stado ma się dobrze :lol:
  14. Coś się pozmieniało chyba, co trzeba kliknąć, żeby zdjęcie wstawić?
  15. Troszkę się poubiłam i nie wiem jaka kwota jest potrzebna, ja mogę dać 50 zł miesięcznie.
  16. Kasiu, przelałam za swojego konta parę złotych na Zorę, ale je jestem tylko pośrednikiem, a darczyńcą jest wieloletnia wolontariuszka z sopockiego schroniska i wielbicielka Zory w jednym, pani Iza, potocznie zwana "Babcią Izą"
  17. Jestem ciekawa po jakim czasie pazury jej odpadną.
  18. Kot współczesny ;) [IMG]http://images50.fotosik.pl/872/7c7abede62a37675med.jpg[/IMG]
  19. No nie wiem, kiedyś biżuteria duża była, może jej się później buzia nie domykać.
×
×
  • Create New...