-
Posts
4268 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by kaerjot
-
A w kociarni goście z Rosji,z Norwegii i z księżyca.W DOMACH.
kaerjot replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
[quote name='brazowa1'] Kiedys sniła sie Nelonikowi kotka Patrzałka,do tego stopnia,że potem z Holandii po kota przyjechała,na szczęscie Ty masz troszke bliżej ;) [/QUOTE] Dlatego nie przyjadę do Sopotu, aż ktoś jej nie weźmie. Trzy koty w domu to mój limit, no chyba, że przyjmiesz któregoś na zamianę ;) -
"Pinczer typu arizona" i "alpaga". Małe pieski pijaczka.
kaerjot replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
Fajne dziewczyny -
A w kociarni goście z Rosji,z Norwegii i z księżyca.W DOMACH.
kaerjot replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
Ta Rosjanka śni mi się po nocach. -
Laki,w typie szpica i jego wyjątkowe "ludzkie" oczy.
kaerjot replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
[quote name='annavera']od drugiej strony to nie zadziała :razz: :evil_lol:[/QUOTE] A skąd wiesz? Próbowałaś? -
...pani go weźmie,trza go uśpic ,bo smierdzi...Gacek za TM
kaerjot replied to brazowa1's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Ach, cóż za urocza starsza osoba. -
[Starogard Gd] Owczarek Arni - koszmarnie chory - potrzebujemy pomocy
kaerjot replied to olenka_f's topic in Już w nowym domu
Tak bardzo, bardzo mi przykro. -
Klara wypuszczona z izolatki, darła się pod drzwiami tak, że nie dało się tego słuchać. Wygląda na to, że o zabiegu już nie pamięta i rządzi w domu jak zawsze. Weterynarz zna ją nie od wczoraj, więc szwy ma rozpuszczalne. Tak więc dużo strachu, ale na szczęście wszystko jest ok. "Terminator" Gizmo wygląda dużo gorzej, bo ostatnio namiętnie tłucze się w lesie z kotem sąsiadów, niby dwa kastraty, a jakieś resztki testosteronu w nich świrują. "Głupek" Zuza chodzi ze mną i z Yodą na spacery, w schronie ciągle widywała psy, które gdzieś chodzą i zapewne ciekawiło ją to, w domu zaczęła od wyglądania zza płotu, później siedziała na podjeździe, później wychodziła coraz dalej, teraz maszeruje drogą przy nodze, mojej lub Yody. "Dziwaczka" Yoda, jak każdy wioskowy wilczur, drze ryja przy płocie i cieszy się z tego, jakby jej kto w kieszeń nasmarkał, ostatnio 3 letnie dziecko sąsiadów uczy ją robić "pa pa". "Hau hau - ciiiiiiiiiiiiii" (tak mówi do niej to dziecko od sąsiadów, a ona słucha)
-
Wcale nic nie zepsuła, trochę życie wprowadziła w statyczną scenę.
-
Pamiętam jak razem z Rafałem zastanawialiśmy się w tym lesie jakim cudem mamy oderwać Cię od Delmy. Myślałam o tym ostatnio, gdy przeczytałam, że Delmy już nie ma. Evel, dzięki za miłe słowa, ale z tym wyprowadzeniem Yody to wiesz, ciągle zdarzają się chwilę, że mam ochotę usiąść i wyć, ale cóż, jak się wzięło głupka do domu, to teraz trzeba z nim żyć. Klara od rana masakruje drzwi izolatki, ona chce iść na swoją szafę i nie zamierza łatwo się poddać. Mała wredna ślicznota.
-
Już po zabiegu. Oczywiście weterynarz znalazł jeszcze następne guzki, powycinali wszystko. Wyniki Klara ma bardzo dobre, więc powinno być dobrze. Na razie jest otumaniona, ale wygląda na zadowoloną, że już wróciłyśmy do domu.
-
GDYNIA, proszę o pomoc w poszukiwaniach mini suni!
kaerjot replied to martasekret's topic in Już w nowym domu
Trzymam kciuki, cały czas -
U Klary wyczułam guz, jutro jadę do weterynarza. Tak strasznie się boję, od wczoraj ciągle mam przed oczami ten moment kiedy Zuzia odeszła. W środku mam jakiś supeł, który nie pozwala mi normalnie funkcjonować. Rozsądek podpowiada, że Klara ma guzy dość często i zawsze wszystko było ok, ale rozsądek słabo się przebija przez strach.
-
Szczeniaki z działek uratowane.Ich piekna mama do schronu?!
kaerjot replied to Betbet's topic in Już w nowym domu
Jaka śliczna sunia -
ODNALEZIONA!!! Szara wilczyca ,bardzo ważne,przeczytaj.
kaerjot replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
Brązowa, wiesz gdzie pracuję. Rozglądam się, ale żadnego nowego psa nie wdziałam. -
PONka Delma po 2 latach w schronisku,ma swoj dom.Jak cudowniie!!! :)
kaerjot replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
Tak bardzo mi przykro Delmuś (*) (*) (*) -
Nienawidzę WAS!!! Kalia już potrafi wchodzić na kolanka. WYADOPTOWANA
kaerjot replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
Mały, nieszczęsny zakapiorek -
Mnie tam taki opis się podoba. Lubię samodzielne stworki.
-
Ależ to musiał być piękny pies, mam nadzieję, że odzyska tę urodę, tylko ona może mu pomóc.
-
Dzięki za fotki z ukrycia :) Ty Akucha to paparazzi jesteś, podglądasz zza winkla :) Widać, że Bunia to urwisek, mizia się u Pańcia na rączkach, ale równocześnie rozgląda się, co by tu nabroić. Rojberek mały :) :) :)