Jump to content
Dogomania

kaerjot

Members
  • Posts

    4268
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by kaerjot

  1. Ja się nie dziwię Czartkowi, że niechętny kojcowi i budzie, jeszcze weźmie i się pobudzi, normalnie strach wejść. Łałłłłłłłłłłłl A jakby ktoś miał wolny dobry dom dla kota, to niech zaglądnie proszę do mojego podpisu.
  2. Ło mateńko, a co to jest? Rozwałkowany jamnik? Padłam ze śmiechu.
  3. Jak zobaczyłam fotkę to się zastanowiłam co ma zrobić ludź jak chce usiąść?
  4. Mister B. nie ma imienia, jego opiekunki nazywają go Białasem tylko po to żeby odróżnić go od reszty osiedlowych biedaków. Niestety od stada odróżnia go najbardziej choroba, cierpi na [I]entropium[/I], a po ludzku to powieka się zawija i rzęsy podrażniają oko co prowadzi do zapalenia spojówek. Można to skorygować operacyjnie, co niestety przekracza możliwości finansowe jego dobrodziejek. Trzeba by też wykastrować pana B. Oczywiście najlepiej gdyby udało się znaleźć mu dom. Dawno nie zakładałam wątków, dlaczego teraz? Dlaczego on? Z powodu jego dobrych wróżek, może pamiętacie nieszczęsnego Maj-Gucia, później Barnabę, któremu pewien osobnik, "zwrócił wolność". Te Panie to jego sąsiadki, to one sprawdzały każdy trop i po każdym telefonie z ogłoszenia biegły szukać Barniego, to wreszcie one go odnalazły. Zawsze będę im za to wdzięczna i zawsze będę próbowała się im odwdzięczyć. A oto Mister B. [IMG][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images41.fotosik.pl/1311/79b941d6169d192emed.jpg[/IMG][/URL][/IMG] [IMG][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images39.fotosik.pl/1311/182b87e4d73b37f8med.jpg[/IMG][/URL][/IMG] [IMG][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images45.fotosik.pl/1367/054ad92951b842afmed.jpg[/IMG][/URL][/IMG] [IMG][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images49.fotosik.pl/1319/ab849fbed0a655admed.jpg[/IMG][/URL][/IMG] [IMG][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images47.fotosik.pl/1365/c0a0d2a4357e872e.jpg[/IMG][/URL][/IMG] Zapomniałam dodać wątem na miau : [URL="http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=13&t=139007&p=8567458#p8567458"]http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=13&t=139007&p=8567458#p8567458[/URL]
  5. Całkiem ładna ta panienka Brazowa, ja ogłoszeń nie umiem robić, ale chętnie wykupię jej pakiecik na bazarku. Daj znać, jak będziesz miała gotowe ogłoszenie.
  6. Oleńko, nawet nie wiem co możne powiedzieć. Myślę o Tobie Maro (*) (*) (*)
  7. Ja też istnieję, choć tylko czytam, ale istnieję :)
  8. Tak bardzo żal Fidelku (*) (*) (*)
  9. Łaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaał
  10. No dobra, raz się mogę zgodzić z Brązową, ładna to ta sunia nie jest.
  11. [quote name='brazowa1'] jak ktos napisze,że jest ładna,to dostaje dzisiaj ja w prezencie,więc ostrożnie [/QUOTE] Do mnie nie dowieziesz, nie boję się. Słodki maluch, na filmiku ma minkę jakby mówiła "spatki mi się chce, nie świeć po oczkach". Co z nią będzie? Mogę coś zrobić?
  12. kaerjot

    Brązowa sucz

    Chyba nie lubię ornitologów, jak każdej głupoty zresztą.
  13. kaerjot

    Brązowa sucz

    A Saga nie pomogła w poszukiwaniach trupa? [COLOR="silver"]Ja bardzo nie lubię trupów, a Zuza z Gizmem ostatnio przynoszą mi ich po kilka dziennie. Bleeee[/COLOR]
  14. kaerjot

    Brązowa sucz

    Szkoda, ze moja panna, jest zdania, że odkąd ona jest na świecie, to reszta suk stała się zbędna.
  15. Cieszę się, że sytuacja sterylkowa pod kontrolą.
  16. [quote name='brazowa1']z psami dogada sie wszystko,ale dziewczyny ,hahahhaha,jak w schronie (w kocim kosmosie) sprawdzić,czy kot jest łowny?wpuścić myszkę? (smieje sie,bo sobie to wyobraziłam ;) Przeciez ta mysz dostałaby zawału na sam widok tylu kotów.[/QUOTE] Może nakręcaną mysz? A swoją drogą, czy te rasopodobne są wysterylizowane?
  17. Wątpię, żeby ktoś był w stanie dać Ci jedyną dobrą i pewną radę. Koty są jakie są, jak coś im nie pasi, to i wołami nie przekonasz. Z Gizmem były bitwy, a ostatnio przynieśliśmy dorosłą kotkę i skończyło się na kilku spięciach i obrażeniu się na nas, nie powiem, że się przyjaźnią ale pokojowe współistnienie przyszło im dość łatwo.
  18. [quote name='martasekret']Cały czas jednak myślę, że lepiej, aby to był mały kociak.[/QUOTE] Taka mała dygresja: Gdy znaleźliśmy Gizma, Klarę trafił totalny szlag. Nie dość, że przeprowadziliśmy się do nowego domu, to jeszcze gnojka przytachaliśmy. On łaził za nią i miauczał, a ona co jakiś czas tłukła go niemiłosiernie, nie gryzła i nie drapała, ale jak mu przywaliła łapą to mały leciał przez pół pokoju, kilka razy zleciał ze schodów. Młody był twardy, otrząsał się i dalej lazł do Klary, dopiero gdzieś po roku zakumał, że bezpieczniej jest nie pchać się do Czarnej Księżniczki, ale co w łeb dostał to jego, może dlatego jest słodki i kochany, lecz nie zbyt mądry ;)
  19. [quote name='brazowa1']Spoko,daj cos o popularnym umaszczeniu. Gizmo ma takie,wtopi sie w setke tych biało-czarnych,które już tam są,sama bys potem nie poznała,który to :( [/QUOTE] Sama masz popularne umaszczenie, a moje Książątko poznam nawet w całym stadzie pingwinów.:obrazic::obrazic::obrazic:
×
×
  • Create New...