Jump to content
Dogomania

kaerjot

Members
  • Posts

    4268
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by kaerjot

  1. [quote name='gameta']Tak Betbet, baner najlepszy jaki w życiu widziałam ! A wiesz, że widziałam niejedno ;) [/QUOTE] Popieram, świetny baner [quote name='gameta']To ja jeszcze dołożę od siebie (sory Brązowa) - odnośnie Migotki był alarm z dwa tygodnie temu, komuś się uwidziało, że Migotka wróciła do schronu i powiadomił o tym Brazową. Ta niewiele myśląc chwyciła za telefon, by w pięknych słowach pozdrowić właścicielkę, która zwróciła Migotkę. I tu szok, bo właścicielka, że nie, że no co Pani, przecież Migotka siedzi na kolanach i jak wogóle można, i skąd znowu, i nigdy w życiu coś takiego, nie nie nie. Faktycznie, okazało się, że tamtego dnia to nie Mogotka wróciła do schronu. Po czym po TYGODNIU !!!!!!!!!! została tam zwrócona faktycznie Migotka. No i mi teraz wytłumaczcie, jak krowie na rowie - co jest k....a z tymi ludźmi, co oni mają we łbach??? Bo, że serc nie mają, to nie podlega rozważaniom...[/QUOTE] No widzisz, paniusia siedziała z piesuńciem na kolanach i zastanawiała się co tu zrobić z pupilką w czasie wakacji, zadzwoniła Brązowa i takie piękne rozwiązanie podpowiedziała. Po wakacjach paniusia pewnie weźmie sobie nową zabaweczkę.
  2. Jakie on ma przeraźliwie smutne oczy, niech szlag trafi tego przez kogo.
  3. [quote name='Lupi']Wpłynęły pieniążki od kaerjot - 50 zł. Dziękujemy :loveu: Figunia! PW wysłałam.[/QUOTE] Nie ma za co :) Dziękuję za informację. Czekam na fotki, one mi przypominają psy mojego dzieciństwa. Zawsze gdzieś u kogoś na wsi była taka mała sunia, lekko jamnikowata, ganiała kury na podwórzu i bawiła się z dziećmi, zazwyczaj po kilku latach na jej miejsce była inna, ale w tym samym typie.
  4. No dobra, uwierzyłam w przyjaźń kocio - szczurzą. Wszystkie futra śliczniaste :)
  5. A to ja poproszę sadzoneczkę, albo spróbuj je sprzedać na bazarku :) Kotek i szczurek? Nie wierzę, uwierzę jak fotkę zobaczę.
  6. [quote name='Lupi'] PW z namiarami wysłane do kaerjot i Ryjonek [/QUOTE] Otrzymałam, zlecenie ustawiłam, niestety nie mogłam od dziś tylko najwcześniej od jutra. Poproszę o info gdy dotrze pierwsza wpłata, żebym wiedziała, że dobrze wszystko wpisałam. :)
  7. Jak dostanę namiary to ustawię w banku stałe zlecenie w wysokości 50 zł. Przyda się??
  8. Bo to był Blablador miniatura.
  9. No coś Ty, wtedy czułaby się ważna i dumna ,więc tak by się prezentowała
  10. A dlaczego ona nie ma beczki z gorzałką na szyjce? Bernardyny muszą mieć!
  11. A mnie się jakoś z borderem skojarzyła. Cudna blondyneczka.
  12. [quote name='kinga'] Gomez ma trochę pechowe jedno zdjęcie portretowe, to en face - na nim wygląda, jakby łeb pożyczył od labradora, z szeroką czaszka i dość płaskim pyskiem. [/QUOTE] Ale Wy wiecie, że 90 % społeczeństwa nie odróżnia jamnika od charta? Naprawdę to czy wyżeł ma w pełni wyżłową kufę to już małe miki.
  13. Jak malutek ma na imię? SKMek?
  14. kaerjot

    Brązowa sucz

    Moim zdaniem krabąsc tam był. A budzenie śpiącego piesa to wredna zagrywka jest.
  15. On nawet ładniejszy niż "prawdziwy" border
  16. Ożesz, nie trzeba było zaglądać. Teraz będą mi się śnić po nocach. Cuda, Panie, cudeńka.
  17. I w ten sposób stwierdzenie "skupiony pies" nabrało nowego wymiaru.
  18. Łałłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłł to jet czysta biel, mógłby proszek do prania reklamować.
  19. kaerjot

    Brązowa sucz

    E tam, tak to by owoce były, a Ty psu za obrożę zatknęłaś.
  20. kaerjot

    Brązowa sucz

    [quote name='gameta']Tyyyyyyyy patrz, może by je wyzbierać i na bazar wystawić (te szczepionki) ? Na pewno taniej puścimy, niż u weta a kasa na jakiś szczytny cel będzie :][/QUOTE] To jest myśl!!!! Genialne!!!
×
×
  • Create New...