Jump to content
Dogomania

kaerjot

Members
  • Posts

    4268
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by kaerjot

  1. kaerjot

    Brązowa sucz

    [COLOR=#d3d3d3]U nas na drodze czasami leżą takie rozjechane i wyschnięte żabie truchełka, TZ mówi na to psie snikersy.[/COLOR]
  2. No i niedzielny makijaż diabli wzięli
  3. Normalnie wygląda jakby byli jeszcze porządni ludzie na świecie.
  4. kaerjot

    Brązowa sucz

    No ślicznotka normalnie, ślicznotka. A żaby mają fajne znaczki.
  5. Jaki bialuśki się zrobił, cudeńko :)
  6. Przelałam kilka złotych, poproszę o znak czy doszło
  7. Czy Gumiś to jakaś nowa rasa? Cukiereczki :) :) :)
  8. Jaki on się bialutki zrobił :) Ślicznota z niego :)
  9. Ufffffff przykro mi, że musiałaś poradzić sobie dziś sama, ale dzielna jesteś i się udało i chłopak nie ma już niteczków w oczkach. Super :)
  10. No właśnie, wsparcie psychiczne też zawsze mile widziane. Może moglibyśmy się jakoś odwdzięczyć? Kotkiem na przykład? ;) ;) ;) Brązowa, zlituj się i przestań mnie kłuć po oczach szczeniaczkami w plamki, one takie są cudne.
  11. [quote name='brazowa1']Sopleusz młodnieje w oczach!!!!!!!!!!!!![/QUOTE] No przecież wiosna idzie, rozmraża się chłopak.
  12. [quote name='martasekret'] muszę wam powiedzieć, że nasz Białas miał baaardzo dużo wejść na tablica.pl! w ciągu dwóch dni ponad 100! [/QUOTE] Trzymam kciuki, żeby dobry dom był jednym z tej 100
  13. Porzucasz nas przed Euro? Wcale Ci się nie dziwię, korki będą masakryczne :) Jeszcze raz dziękuję za pomoc. Czekam na wieści, co powie weterynarz.
  14. Coś mi się wydaje, że on sądzi, że już ma dom.
  15. O rety, całkiem nowy jamnik u Celinki. Ale numer.
  16. Mister B. przy Kajtku to jak mała dzidzia wygląda ;)
  17. Wygląda jak po niezłej zabawie ;)
×
×
  • Create New...